Mediální partneři

01.06.2013 (So) Slopné

banerslopnecerven

Propozice

Bikerally Slopné / 4. závod Wood bike series 2012

 

Datum: 1. 6. 2013

Pořadatel: BTS racing, o.s.

Kontakt na pořadatele: k.stepancik@seznam.cz

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: BTS racing

Příjezd: Vyznačen od pátku 31.5.2013 z hlavní cesty obce Slopné

Registrace on-line: Od 22.5. na www.bikegeneration.cz

Registrace na místě: 

Jednotná pro bikerally i pro 4 down

V sobotu od 7:00 – 10:00 hod.

Neofic. trénink (31.5.2013)

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno. Vývoz zajištěn, viz vývoz závodníků.

Startovné:

300 Kč (včetně 4 down) pro kat. muži, junioři, ženy, hard tail, masters

150 Kč (včetně 4 down) pro kat. střelci

+ 50 kč vratná záloha za startovní číslo

+ 50 kč bez on-line přihlášení

Traťě bikerally Slopné:

Klasické bikerallyové, tzn. lehčí sjezdové, přírodního charakteru. Celkem 4 rychlostní zkoušky na dvou tratích. Vypáskované, nebezpečná místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. pravidla WBS

Penalizace: Viz. pravidla WBS

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS

 

4 down

Pravidla 4 downu:  Prezentace je shodná s WBS bikerally závodem použití stejného startovního čísla do 4 downu. KVALIFIKACE Z VÝSLEDKŮ ZÁVODU WBS bikerally jednotlivců – postupuje 64 závodníků.

Kategorie/systém:

Počet postupujících bude vyhlášen v den závodu a umístněn na vývěsku po prezentaci. Průběh závodu je systémem pyramidy (vyřazovacího pavouka 4X). Postupují vždy první dva v dané rozjížďce, 3 a 4 odstupují, vypadají.

Trénink:

Po skončení bikerally, jedna tréninková jízda pomalým tempem, pak následuje start 4 down.

Penalizace 4 down: Úmyslné překřížení tratě s následkem úplného zastavení a pádu soupeře bude udělena diskvalifikace na základě rozhodnutí traťového komisaře.

Trať: Vykolíkovaná, vypáskovaná, po lyžařské sjezdovce, travnatý povrch.

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS

Technika: Bikerally i 4 down na stejném kole

 

Vývoz závodníků: 

Zajišťuje lyžařský klub Slopné

Způsob: Vlekem – pomy + pružné smyčky ‘‘za představec‘‘.

Provoz a cena vleku:

Pátek: 14:00– 19:00, cena 100,-

Sobota: 8:00 – až do ukončení akce, cena 80,-

Toalety: v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally a 4 down

Časomíra: Fotobuňka Start – Cíl, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz.

Ceny: U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcnou cenu

Finanční premie pro kategorii absolutně: 1. místo 1500,- / 2.místo 1000,- / 3. místo 500,-

 

Ubytování:  Nejblíže v Dolní Lhotě (4km) : 603 448 845,  nebo stanování v centru závodu

 

 

Časový harmonogram:

 

Pátek:

Neoficiální nepovinný trénink. S vývozem od 14h do 19h.

Sobota:

Prezentace do WBS / Bikerally / 4 down – 7:00 až 10:00 hod.

Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod

Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení do 30min. po dojetí 4 downu.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce! Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě, pořadateli ani třetí osobě.

 

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

 

…..a základ všeho je slušné chování, přece jen jsme v přírodě, děkuji!

 

 

Ve Slavičíně 1.5. 2013, Štěpančík Kamil

 

 

 


Plakát závodu

plakat 2013 a


On board


Popis tratí

 

 


Časový harmonogram

Pátek:

Neoficiální nepovinný trénink. S vývozem od 14h do 19h.

Sobota:

Prezentace do WBS / Bikerally / 4 down – 7:00 až 10:00 hod.

Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod

Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení do 30min. po dojetí 4 downu.



Příjezdová mapa


Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
2 Slovák Martin MS Cyklogat Racing 1991 CZ
3 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
4 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
5 Pala David MS Cyklogat Racing 1991 CZ
6 Mach Petr Mondraker 661 1993 CZ
7 Huňa Tomáš MONDRAKER – 661 1989 CZ
8 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
9 Klanica Tomáš Valmezbike racing 1982 CZ
10 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
11 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
12 Langer Tomáš SBT Fryšták 1988 CZ
14 Parák Lukáš Heartattack Racing 1988 CZ
15 Tomeček Pavel - 1993 CZ
16 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
17 Hájek Roman Bikestrike.com 1990 CZ
18 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
19 Navrátil Tomáš Heartattack Racing 1997 CZ
20 Maršálek Josef Life4Ride DH team 1991 CZ
21 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
22 Marek Rostislav BTS racing 1989 CZ
23 Jonák Jakub kámen plus 1992 CZ
24 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
25 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
26 Ambrůz Václav BTS racing 1993 CZ
27 Janduch Dušan FC team 1987 SK
28 Zouhar Daniel 1995 CZ
29 Vařák Tomáš ATR-servis 1984 CZ
30 Ševčík Michal Cykloservis Lípa 1994 CZ
31 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
32 Frýželka Jaroslav DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
33 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
34 Hrnčík Marián Life4Ride DH team 1993 SK
35 Kořének Pavel Červenka Subform Team 1992 CZ
36 Macek Ondřej Hledám 1996 CZ
37 Lukašík Jakub DH MIKEL TEAM 1996 CZ
38 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ
39 Novosád Radim 1994 CZ
40 Zlámal Tomáš BTS racing 1996 CZ
41 Charvát Martin Červenka Subform Team 1997 CZ
42 Hlobil Ondřej Heartattack Racing 1996 CZ
43 Makovský David Punkbike 1990 CZ
44 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
45 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ
46 Moško Martin 1990 CZ
47 Bětík Petr Cykloservis Zlín 1994 CZ
48 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
49 Heinz Pavel DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
50 Ambrůz Miroslav BTS racing 1993 CZ
51 Harvánek Vladimir G.T.Garage Team 1986 CZ
52 Slovák Tomáš dh bike roznov 1972 CZ
53 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ
54 Šůstek Martin Bike Team Luhačovice 1989 CZ
55 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
56 Kania Pavel SBT Fryšták 1998 CZ
57 Šmíd Jiří Gigantic racing team 1995 CZ
58 Ostrý Michal 1996 CZ
59 Gajdošík Dominik SBT Fryšták 1997 CZ
60 Kolařík Michal . 1996 CZ
61 Slovák Vojtěch dh bike roznov 1998 CZ
62 Polášek Martin X-Ride Team Racing Lešná 1994 CZ
63 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
64 Slovák Petr G.T.Garage Team 1989 CZ
65 Mikulenka Petr - 1996 CZ
66 Mentlík Josef BTS Racing 1994 CZ
67 Purč Václav Punkbike, vrakoviste-brno.cz 1995 CZ
68 Fencl Josef Bikestrike.com 1997 CZ
69 Štěrbík Petr Bike-Centrum 1997 CZ
70 Batěk Ondřej 1995 CZ
71 Škarek Antonín DH Bike Team Dolina 1976 CZ
72 Veteška Jan JPbikesTeam 1998 CZ
73 Ševčík Martin Červenka Subform Team 1996 CZ
74 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
75 Gažík David BTS racing 1995 CZ
76 Mika Jakub BikeStrike.com 1995 CZ
77 Vyzula Daniel Červenka Subform Team 1997 CZ
78 Křenovský Jiří Napa-Bike 1997 CZ
79 Šmid Lukáš žiadny 1992 SK
80 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
81 Piňos Svatopluk Fesť Tým !!! 1990 CZ
82 Moric Jiří makak team 1985 CZ
83 Sasyn Roman myslík 1967 CZ
84 Jahn Jakub Pv Bikers Echo 1994 CZ
85 Švach Martin BTS Racing 1979 CZ
86 Krahula David BTS racing 1981 CZ
87 Kopecký Martin 1996 CZ
88 Strmiska Ondřej 1996 CZ
89 Slugeň Andreas Bikestrike Dudlikarna.cz 1994 CZ
90 Křenek Jan X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
91 Havlíček Karel G.T. Garage team 1996 CZ
92 Vranka Adam Napa-Bike 1997 CZ
93 Bělovský Lukáš C 1998 CZ
94 Kalous Lukáš K+K Elektromat 1990 CZ
95 Divín Dominik - 1989 CZ
96 Chrástecký Filip 1997 CZ
97 Blažek Radoslav 1996 CZ
98 Honek Bohumil .. 1998 CZ
99 Koukal Dominik Pv Bikers Echo 1997 CZ
100 Škarek Ladislav DH Bike Team Dolina 1974 CZ
101 Bureš Radim 1998 CZ
102 Lichnovský Martin 1997 CZ
103 Kusý Patrik nemám 1997 CZ
104 Kubaník Petr Heartattack Racing 1979 CZ
105 Kovář Pavel Frýdek Místek 1970 CZ
106 Macháň Tomáš * 1998 CZ
107 Repatý Marek .. 1997 CZ
108 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
109 Piňos Marian Flyingfossil team 1969 CZ
110 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
111 Orlovský Vojtěch 1995 CZ
112 Vrána Miloslav . 1996 CZ
113 Suchánek Jan nemám 1997 CZ
114 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
115 Holinka Martin Pv Echo bikers 1991 CZ
116 Brhel Jan 1997 CZ
401 Daněk Matěj JPbikesTeam 1999 CZ S
402 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ S
403 Adamík Tomáš SBT Fryšták 1999 CZ S
404 Škarek Tomáš DH Bike Team Dolina 2000 CZ S
405 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ S
406 Ščotka Adam DH Bike Team Dolina 1999 CZ S
407 Lapčík David Nemám 1999 CZ S
408 Papež Jaroslav papan 1999 CZ S
409 Chlup Filip jiny 2003 CZ S
410 Piňos Matyáš DH BIKE TEAM DOLINA 2002 CZ S
411 Macíček Štěpán X-Ride Team Racing Lešná 2001 CZ S
301 Sadílková Aneta Valmezbike racing 1990 CZ Z
302 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ Z
303 Varáčková Nikola Life 4 Ride 1993 SK Z


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122