Mediální partneři

11.05.2019 (So) Slopné

img_3DDDDDD337

Propozice

PEVEKO Bike Rally 2019

2.závod GERGEL Wood bike series 2019

Datum: sobota 11.5.2019

Pořadatel: Škarek Ladislav 

Kontakt na pořadatele: lskarek1@seznam.cz / 739 420 299

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: Škarek Ladislav a jeho team

Příjezd: Vyznačen od pátku 10.5.2019 z hlavní cesty obce Slopné

Registrace on-line: Od 23.4.2019 na www.bikegeneration.cz

Registrace na místě:
V pátek od 15:00 do 18:00

V sobotu od 7:30 – 10:00 hod.

Neofic. Trénink Pátek 10.5.2019 od 13.30 do 18 hod.

Oficiální trénink – sobota 11.5. od 8:00 do 10:00

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno. Vývoz zajištěn, viz vývoz závodníků.

I v den tréninku je zajištěno občerstvení !!!!! Gril,langoše,hranolky,pivo,nealko atd.

Startovné:

300 Kč pro kat. muži, junioři, ženy, hard tail, gentlemani a legendy

150 Kč pro kat. střelci

+ 50 kč vratná záloha za startovní číslo

+ 100 kč bez on-line přihlášení

Traťě bikerally Slopné:

Klasické bikerallyové, tzn. lehčí sjezdové, přírodního charakteru. Celkem 4 rychlostní zkoušky na dvou tratích. Vypáskované, nebezpečná místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. pravidla WBS

Penalizace: Viz. pravidla WBS

Po celou dobu sobotního závodu bude probíhat dětská Capri Sonne bike školička

pro nejmenší s instruktory. ZDARMA !!!!!

Opět bude i Bike School Jirky Gergela

Vývoz závodníků:

Zajišťuje lyžařský klub Slopné

Způsob: Vlekem – pomy + pružné smyčky ‘‘za představec‘‘.

Provoz a cena vleku:

pátek: 13.30 – 18:00, cena 100,-

sobota: 8:00 – až do ukončení akce, cena 100,-

Toalety: v centru závodu (Toi Toi )

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra: Fotobuňka Start – Cíl, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz.

Ceny:

U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcnou cenu.

V kategorii střelci bude vyhlášeno5 nejrychlejších.

Ubytování: Nejblíže v Dolní Lhotě (4km): www.ubytovaniuluhacovic.cz popř. autocamp Luhačovice , nebo stanování v centru závodu.

Organizační tým Bikerally Slopné


Plakát závodu

plakat_peveko_bikerally


On board



Popis tratí


Časový harmonogram


Příjezdová mapa

prijezd

 


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Malý Petr Maloch Racing Team
2 Gergel Jiří MTB School
3 Novosád Radim Wauwauwaucrew
4 Huňa Tomáš Mondraker
5 Kolajík Martin SBT Fryšták
6 Frýželka Jiří
7 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team
8 Škarek Tomáš Sk Rpm stav team
9 Šůstek David SK GIENGER RPM-STAV „A“
10 Navrátil Tomáš Heartattak racing
11 Marek Jiří
12 Pančocha Zdeněk Bikecore oe
14 Matějík Radek RZM RACING
15 Janeček Petr OF BIKE SCOTT TEAM
16 Malý Vítězslav Pales Riders Racing Team
17 Kolečík Tomáš Sbt Fryšták
18 Hájek Martin VYKUPUJU.CZ
19 Slavík Michal Maloch Racing Team
20 Hájek Roman Commencal FDF Team
21 Kroupa Daniel Maloch Racing Team
22 Pospíchal Viktor Bikecore oe
23 Ovesný Rostislav SBT Fryšták
24 Krhánek Ondřej Kikin eXtreme Safety
25 Doležel Ondřej Pepolep.cz
26 Slováček Dominik Pepolep.cz
27 Škarek Jan SBT Fryšták
28 Marek Rostislav BTS racing
29 Maršálek Josef Pepolep.cz
30 Šofronič Jakub SK GIENGER RPM-STAV „A“
31 Horák Dušan X-Ride Team Racing Lešná
32 Chlup Filip SBT Fryšták
33 Klepiš Daniel NaDHrad Malenovice
34 Zabloudil Vojtěch Commencal FDF Team
35 Herclík David FMC
36 Štěpančík Kamil BTS racing ::: Slavičín
37 Stavjaník Tomáš NaDHrad Malenovice
38 Bednařík Martin
39 Sklář Filip SK GIENGER RPM-STAV „A“
40 Lang Radim Bikecore oe
41 Mácha Leo SK GIENGER RPM-STAV „A“
42 Horenský Kamil
43 Kužela Martin IrisRiderz
44 Čermák Martin
45 Švach Martin
46 Osička Jáchym
47 Bašta Alan
48 Hrabec Tomáš
49 Baďura Libor SBT Fryšták Racing
50 Schmiedt Rudolf NaDHrad Malenovice
51 Vaškovič Michal Howado DH
52 Baroš Mirko Bikerespect Devinci DH Team
53 Haferník Jiří Caffé Bicicletta Squadra
54 Fuchs Petr
55 Skočovský Aleš
56 Lepka Pavel
57 Mehl Felix FMC TEAM
58 Woller Matěj
59 Michalík Aleš
60 Barčák David
61 Lutonský Jan
62 Vitásek Matěj NaDHrad Malenovice
63 Húšť Jan SK GIENGER RPM-STAV „A“
64 Sládek Matěj
65 Martinec Kryštof Sbt Fryšták
66 Vybíral Ivo
67 Kocurek Nikolas Klan Super Slow
68 Kadlec Martin X-Ride Team Racing Lešná
69 Barabáš Jan
70 Zsigmond Tibor YOGI reacing team
71 Vrána Miloslav DH-Bělov racing team
72 Hadrava Vít Olomouc DH Team
73 Rožek Jakub
74 Sasyn Roman YT fans
75 Puškáč Petr
76 Staněk Daniel
77 Marek Petr VALMEZBIKE racing
78 Švrček Jakub
79 Bělota Patrik
80 Procházka Michal
81 Kašný David
82 Machala Marek
83 Sasín Václav Motopalič
84 Juřena Jaroslav
85 Mahdalík Jakub Bike4Ride
86 Posel Ondřej
87 Svoboda Pavel Favorit brno
88 Wojnar Radek RWD Racing Team
89 Vašička Pavel BTS racing
90 Holík Eduard
91 Strunecký Jan
92 Šíma Adam
93 Pavlík Michal Klan Super Slow
94 Dragoun Lukáš ……
95 Květák Pavel DH-Bělov racing team
96 Kotrla Mario
97 Elbl Zdeněk FMC team
98 Vaškových Tomáš FMC TEAM
99 Krahula David BTS racing
100 Piňos Marian Caffé Bicicletta Squadra
101 Müller Rudolf sen. punkXriders

401 Kolečík Ondřej Bikerespect Devinci DH Team
402 Húšť Kryštof SK GIENGER RPM STAV
403 Kadlec Přemysl X-Ride Team Racing Lešná
404 Mašláň Jan Sbt Fryšták
405 Černý Pavol punkXriders
406 Zajíček Marek X-Ride Team Racing Lešná
407 Talaš Ondřej Slopne Riders
408 Liberda Michal
409 Hodulak Vojtěch
410 Húšť Oliver SK GIENGER RPM-STAV „A“
411 Krompolc Lukáš MOTOPALIČ
412 Vašut Dominik
414 Svoboda Alan
415 Perďoch Šimon SK GIENGER RPM-STAV „A“

301 Neumannová Abigail
302 Olšáková Klára Zlín bike traders
303 Šuláková Lucie Pales Riders Racing Team
304 Martinková Denisa VYKUPUJU.CZ
305 Adamová Eva
306 Kadlecová Karolína X-Ride Team Racing Lešná


Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2019
1Gergel J.174
2Huňa T.174
3Frýželka J.148
Muži WBS 2019
1Gergel J.174
2Huňa T.174
3Frýželka J.148
Junioři WBS 2019
1Kolečík T.195
2Chlup F.165
3Habrovanský P.123
Hardtail WBS 2019
1Pospíchal V.163
2Hrabec T.146
3Slováček D.138
Střelci WBS 2019
1Kolečík O.200
2Krompolc L.135
3Mašláň J.130
Gentlemen WBS 2019
1Lang R.170
2Vaškovič M.152
3Pančocha Z.145
Legendy WBS 2019
1Mácha L.200
2Húšť J.176
3Sasyn R.149
Ženy WBS 2019
1Olšáková K.168
2Šantavá M.150
3Neumannová A.140