Mediální partneři

13.10.2012 (So) Měřený trénink – Bikepark Kyčerka

kycerka2

Propozice

 

Měřený trénink

kandidátský podnik pro WBS 2013

Místo:                   Velké Karlovice oblast Pluskovec  – areál Bikepark Kyčerka

Datum:                 13.10. – Sobota

Harmonogram:

8:00 – 11:00 Registrace

8:00 – 11:30 Trénink

12:00 – Start závodní jízdy RZ1

13:00 – Start závodní jízdy RZ2

14:00 – Start závodní jízdy RZ3

15:00 – Start závodní jízdy RZ4

16:00 – Vyhlášení výsledků Měřeného tréninku

16:30 – Vyhlášení vítězů celkového pořadí Wood bike series 2012 – „pohodové ukončení sezony WBS 2012“

i vyhlášení Agang talent ridera 2012

17:00 a dál -  Free bikování a posezení s přáteli bike rally

Pravidla:

-          V den této akce lze jezdit i bez startovního čísla a to pouze po dobu tréninku(platba vývozu dle ceníku), poté budou tratě uzavřeny pro příchozí

-          Časy startu RZ se mohou změnit na základě počtu přihlášených závodníků

-          Závodní jízdy budou měřeny profesionální časomírou, on-line výsledky na LCD

-          Celkový vítěz získá víkendový pobyt pro dva v Penzionu za tratí ve Velkých Karlovicích

-          Prvních pět závodníků získá dvoudenní jízdné v bikeparku zdarma na sezonu 2013

-          Dívčí kategorie bude vypsána při účastni nejméně třech závodnic.  Vítězka získá večeři pro dva v hospodě Kyčerka a dvoudenní jízdné v bikeparku na sezonu 2013

-          Kategorie „Špuntů“ do 15let bude vypsána při účasti nejméně třech závodníků obdrží věcnou cenu

-          Další kategorie nejsou vypsány

-          Závodníkům kteří se přihlásí on-line na www.bikegeneration.cz od 8.10. do 11.10. bude ihned při příchodu na registraci předáno startovní číslo – ostatní si musí počkat

-          Chrániče -Dle pravidel WBS viz. www.bikegeneration.cz

-          Trénink je bez pořadatelského zajištění

-          Trénink bude po celou dobu za přítomnosti proškoleného zdravotníka

-          Cena startovného 0kč

-          Cena vývozu (kotva) po celý průběh Měřeného tréninku je 130kč
(pouze pro přihlášené on-line) ostatní bez přihlášení platí klasický poplatek za vývoz 290kč

-          V místě je občerstvení po celou dobu Měřeného tréninku

-          WC v místě

-          Wifi v místě

-          Parkoviště zajištěno pod areálem u příjezdové cesty – pro prvních pár i místa přímo u chaty

-          Tréninku se každý zájemce účastní na vlastní nebezpečí!!!!!


Znázornění tratí

RZ 1 – modrá (klasický trail)
RZ 2 – červená do modré – přes červené šrafování (klasický trail)
RZ 3 – červená do růžové přes les (úprava WBS) a cíl RZ 1,2,3 u lanovky
RZ 4 – černá do růžové se samostatným cílem u udírny


Časový harmonogram

8:00 – 11:00 Registrace

8:00 – 11:30 Trénink

12:00 – Start závodní jízdy RZ1

13:00 – Start závodní jízdy RZ2

14:00 – Start závodní jízdy RZ3

15:00 – Start závodní jízdy RZ4

16:00 – Vyhlášení výsledků Měřeného tréninku

16:30 – Vyhlášení vítězů celkového pořadí Wood bike series 2012 – „pohodové ukončení sezony WBS 2012“

i vyhlášení Agang talent ridera 2012

17:00 a dál -  Free bikování a posezení s přáteli bike rally


ON-LINE REGISTRACE


Seznam přihlášených

1 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ M
2 Huňa Tomáš SK Grafobal 1989 CZ M
3 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ M
4 Králik Jozef Life 4 Ride DH team 1987 SK M
5 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ M
6 Pala David Červenka Subform Team 1991 CZ M
7 Červenka Michal Červenka Subform Meatfly 1982 CZ M
8 Navrátil Tomáš Heartattack Racing 1997 CZ M
9 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ M
10 Mach Petr SK Grafobal 1993 CZ M
11 Smolinský Richard DH Brutal Team 1989 CZ M
12 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ M
14 Musil Tomáš Evolution Bike Store 1981 CZ M
15 Líška Tomáš Kaktus bike 1992 SK M
17 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ M
18 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ M
19 Slavík Michal MALOCH RACING TEAM 1992 CZ M
20 Srněnský Vladimír Specialized Planet Bikes Team 1993 CZ M
21 Sovička Petr M.S. Cyklogat racing 1991 CZ M
22 Paprstka Radim Specialized Planet Bikes Team 1987 CZ M
23 Klanica Tomáš Valmezbike racing 1982 CZ M
24 Marek Rostislav BTS racing 1989 CZ M
25 Malý Vítězslav 1977 CZ M
26 Pekař Jakub SK Grafobal 1994 CZ M
27 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ M
28 Jurák Adam Rally sprint Kopná 1997 CZ M
29 Bořuta Martin DH Slovan Luhačovice 1995 CZ M
30 Zouhar Daniel 1995 CZ M
31 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ M
32 Ševčík Michal Cykloservis Lípa 1994 CZ M
33 Bělák Zdeněk SBT Fryšták 1992 CZ M
34 Ambrůz Václav BTS racing 1993 CZ M
35 Vařák Tomáš ASP-Bikeshop 1984 CZ M
36 Kantorek Petr Specialized Planet Bikes Team 1984 CZ M
37 Kořének Pavel Červenka Subform Team 1992 CZ M
38 Krystyník Jan Specialized Planet Bikes Team 1992 CZ M
39 Januška Ondřej SBT Fryšták 1991 CZ M
40 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ M
41 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ M
42 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ M
43 Hrnčík Marián Life4ride 1993 SK M
44 Vyoral Pavel www.PAZLIN.cz 1989 CZ M
45 Lukašík Jakub Červenka Subform Team 1996 CZ M
46 Maršálek Josef Life4Ride DH Team 1991 CZ M
47 Charvát Martin - 1997 CZ M
48 Valchář Ondřej Specialized Planet Bikes Team 1990 CZ M
49 Kokáš Adam Specialized Planet Bikes Team 1996 CZ M
50 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ M
51 Svák Jakub X-Ride Team Racing Lešná 1993 CZ M
52 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ M
53 Bětík Petr 1994 CZ M
54 Matula Ondřej Rally sprint Kopná 1990 CZ M
55 Sokol Lukáš ASP-Bikeshop 1982 CZ M
56 Slovák Tomáš DH klub Roznov 1972 CZ M
57 Hlobil Ondřej Heartattack Racing 1996 CZ M
58 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ M
59 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ M
60 Šůstek Martin Bike Team Luhačovice 1989 CZ M
61 Ambrůz Miroslav BTS racing 1993 CZ M
62 Gajdošík Dominik SBT Fryšták 1997 CZ M
63 Zbranek Petr . 1990 CZ M
64 Kovář David Specialized Planet Bikes Team 1989 CZ M
65 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ M
66 Machálek Ondřej Koloshop Team.cz 1992 CZ M
68 Kolařík Michal . 1996 CZ M
69 Slovák Petr G.T. Garage Team 1989 CZ M
70 Ebner Pavel Rally sprint Kopná 1994 CZ M
71 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ M
72 Mentlík Josef BTS racing 1994 CZ M
73 Fryc Marty WM.Team 1985 CZ M
74 Skočovský Aleš SBM Racing Team 1983 CZ M
75 Vojkůvka Jan - 1982 CZ M
76 Moško Martin Velké Karlovice 1990 CZ M
77 Kováč David WM TEAM 1988 CZ M
78 Kopecký Štěpán For Fun 1992 CZ M
79 Harvánek Vladimir G.T. Garage Team 1986 CZ M
80 Bača Miroslav SBM Racing Team 1983 CZ M
81 Čech Svatopluk BTS Racing Team 1982 CZ M
83 Češka Jakub WM. TEAM 1987 CZ M
84 Chovanec David . 1992 CZ M
86 Novosád Radim - 1994 CZ M
87 Orlovský Vojtěch 1995 CZ M
88 Rovnaník Marek Bikepark Kyčerka 1995 CZ M
89 Suchánek Jan nemám 1997 CZ M
90 Repatý Marek .. 1997 CZ M
91 Mikulenka Petr - 1996 CZ M
92 Lettovský Tomáš Ostrava 1996 CZ M
93 Tylajka Filip 1994 CZ M
94 Škarek Antonín dh bike team dolina 1976 CZ M
95 Pavlas Marek cykloservis zlin 1989 CZ M
96 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ M
97 Slovák Martin Rakastan olutta 1990 CZ M
98 Hasa Václav Pv Bikers Echo 1993 CZ M
99 Kopecký Martin .. 1996 CZ M
100 Sasyn Roman vlastní 1967 CZ M
101 Křenek Jan 1997 CZ M
102 Moric Jiří makak team rider 1985 CZ M
103 Hasa Jan Pv Bikers Echo 1989 CZ M
104 Vranka Adam Napa-Bike 1997 CZ M
105 Košut Václav Godzzila bikes 1997 CZ M
106 Kašík Miroslav . 1997 CZ M
107 Škarek Ladislav DH Bike Team Dolina 1974 CZ M
108 Piňos Marian Flyingfossil team 1969 CZ M
109 Buňka Petr myslík 1975 CZ M
110 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ M
301 Sadílková Aneta Valmezbike racing 1990 CZ Z
302 Bulejková Helena Červenka Subform Team 1996 CZ Z
303 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ Z
304 Švrčková Simona Dh Brutal Team(Frýdek) 1991 CZ Z
305 Kohoutková Lucie SK Grafobal 1995 CZ Z
306 Malinová Kateřina - 1991 CZ Z
307 Hajtrová Andrea rybarska basta lipa 1984 CZ Z
308 Žurmanová Tereza 1996 CZ Z
401 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ S
402 Kania Pavel SBT Fryšták 1998 CZ S
403 Slovák Vojtěch DH klub Roznov 1998 CZ S
404 Veteška Jan 1998 CZ S
405 Palko Filip Life 4 Ride DH team 1998 SK S
406 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ S
407 Žmolík Adam - – - 1999 CZ S
408 Daněk Matěj nemám 1999 CZ S
410 Ščotka Adam SBT Fryšták 1999 CZ S
411 Adamík Tomáš 1999 CZ S
412 Macháň Tomaš , 1998 CZ S
414 Škarek Tomáš dh bike team dolina 2000 CZ S
415 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ S
416 Honek Bohumil není 1998 CZ S
417 Křenek Lukáš KřenekAuto 1999 CZ S
418 Křenek Vojtěch KřenekAuto 2000 CZ S
419 Bednařík Martin …… 2000 CZ S


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122