Mediální partneři

26.10.2013 (So) Kyčerka

kycerka2-web

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU
Hrbáček servis bikerally 2013
6. závod seriálu Wood bike series 2013

Datum:
26.10. 2013

Místo:
Velké Karlovice, Pluskovec – Bikepark Kyčerka

Pořadatel:
SK Želechovice / Bikepark Kyčerka

Ředitel závodu:
Haferník Jiří

Kontakt na pořadatele:
Haferník Jiří tel: 725 284 343
email: haff1@seznam.cz

Vedení a komisaři WBS:
viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally:
viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí:
milovníci bikerally pod vedením  Ondřeje Krhánka – alias kikina 721 842 233

Příjezd:
Vyznačen na příjezdových komunikacích.
Parkoviště pod areálem Kyčerka – parkoviště plocha +příjezdová silnice (horní parkoviště je pouze pro hosty restaurace)

Registrace on-line:
www.bikegeneration.cz . Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:
Sobota 7:30 – 10:00 hod.
Viz pravidla WBS.

Trénink:
Pátek neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati.
Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.
Sobota povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením neměřený

Startovné:
Startovné 250,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail
Startovné 150 Kč pro kat. střelci
+ 50 Kč bez online přihlášní viz. pravidla WBS
+ 50 Kč vratná záloha za startovní číslo
Startovné se nevrací.

Cena vleku – kotva (start – cíl):
Pátek – 15hod – 19hod – 80kč – (trénink minimálně 3hodiny – min. 8jízd – 1jízda = 10kč)
Sobota  - celý den od 8hod – 150kč – (trénink + závodní jízdy – min. 10 jízd – 1 jízda 15kč)

Kategorie WBS bikerally:
Střelci, junioři, muži, ženy, hard tail, masters a absolutní pořadí.
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally:
Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné:
Do 18. let – Chrániče kolen, holení, loktů, páteře, dlouhoprsté rukavice a integrální přilbu.
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace:
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:
Pátek:    Neoficiální nepovinný trénink – 15:00 až 19:00 hod.

Sobota:                 Prezentace – 7:30 až 10:00 hod.
Povinný trénink  8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.
RZ 1 – 11:00 – Modrá
RZ 2 – 12:00 – Modrá
RZ 3 – 13:00 – Červená
RZ 4 – 14:00 – Červená
RZ 5 – 15:00 – Černá „městská speciálka“

Počet RZ bude dle počtu přihlášených závodníků upraven minimálně se pojedou 4 maximálně 5.

Vyhlášení:
30min. po dojezdu posledního jezdce.
Hrbáček servis bikerally
Seriálu Wood bike series 2013
Bifu Agang Talent ridera 2013
After party WBS –
Penzion za tratí začátek co nejdříve po přesunu z Kyčerky – muzika, pivko(20kč), táborák, něco na špekáčkování jste všichni srdečně zváni probrat s přáteli celý rok až do rána

Toalety:
Dámské a pánské v centru závodu

Občerstvení:
V centru závodu Hospoda Kyčerka

Zdravotní záchranná služba:
Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra:
Cíl – fotobuňka, start – startér, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky:
On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny :
U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcné ceny

Vyhlášení:

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

Za pořadatele: Haferník Jiří

kycerka2-web


Plakát závodu


plago2-sponzori


On board

 

RZ 1,2

RZ 3,4

RZ 5

trails


Časový harmonogram

Pátek:    Neoficiální nepovinný trénink – 15:00 až 19:00 hod.

Sobota:                 Prezentace – 7:30 až 10:00 hod.
Povinný trénink  8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.
RZ 1 – 11:00
RZ 2 – 12:00
RZ 3 – 13:00
RZ 4 – 14:00
RZ 5 – 15:00

Počet RZ bude dle počtu přihlášených závodníků upraven minimálně se pojedou 4 maximálně 5.

Vyhlášení:
30min. po dojezdu posledního jezdce.
Hrbáček servis bikerally
Seriálu Wood bike series 2013
Bifu Agang Talent ridera 2013
After party WBS –
Penzion za tratí začátek co nejdříve po přesunu z Kyčerky – muzika, pivko(20kč), táborák, něco na špekáčkování jste všichni srdečně zváni probrat s přáteli celý rok až do rána


Příjezdová mapa

odkaz ZDE

mapa


Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Slavík Tomáš RSP mountainbike team 1987 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
4 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
5 Navrátil Tomáš Heartattack Racing 1997 CZ
6 Pala David MS Cyklogat Racing 1991 CZ
7 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
8 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
9 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
10 Huňa Tomáš Mondraker 661 1989 CZ
11 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
12 Mach Petr Mondraker 661 1993 CZ
14 Krybus Daniel Mondraker 661 1994 CZ
15 Srněnský Vladimír Specialized Planet Bikes Team 1993 CZ
16 Králik Jozef Life 4 Ride 1987 SK
17 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
18 Musil Tomáš Cykloservis Zlín 1981 CZ
19 Malý Vítězslav Valmezbike racing 1977 CZ
20 Parák Lukáš Heartattack Racing 1988 CZ
21 Hamouz Radek Mondraker-661 1993 CZ
22 Ambrůz Václav Studénka Rally sport 1993 CZ
23 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
24 Pekař Jakub Mondraker-661 1994 CZ
25 Langer Tomáš SBT Fryšták 1988 CZ
26 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
27 Balhar Marek Hubleska Team Bílovec 1992 CZ
28 Marek Rostislav BTS racing 1989 CZ
29 Hájek Roman Bikestrike.com 1990 CZ
30 Zouhar Daniel 1995 CZ
31 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
32 Valchář Ondřej Specialized Planet Bikes Team 1990 CZ
33 Zavadil Lubomír Specialized Planet Bikes Team 1986 CZ
34 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
35 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
36 Krystyník Jan Specialized Planet Bikes Team 1992 CZ
37 Kopecký Štěpán Specialized Planet Bikes Team 1992 CZ
38 Kaňa Jiří Commencal O´Neal 1997 CZ
39 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
40 Šimek Vojtěch Cykloservis Zlín 1997 CZ
41 Skočovský Aleš SBM Racing 1983 CZ
42 Kovář David Specialized Planet Bikes Team 1989 CZ
43 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
44 Novosád Radim 1994 CZ
45 Zlámal Tomáš BTS racing 1996 CZ
46 Hrnčík Marián Life4Ride DH team 1993 SK
47 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ
48 Palko Filip Life 4 Ride 1998 SK
49 Baďura Jiří SBT Fryšták 1994 CZ
50 Ostrý Michal 1996 CZ
51 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
52 Vyoral Pavel Paintball Aréna Zlín 1989 CZ
53 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
54 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
55 Caha Pavel Masters of Dirt 1983 CZ
56 Zejda Tomáš Dartmoor bikes 1990 CZ
57 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ
58 Moško Martin 1990 CZ
59 Heinz Pavel DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
60 Ress Vilém DH Mikel team 1997 CZ
61 Tomeček Michal Mondraker 661 1994 CZ
62 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ
63 Mikulenka Petr 1996 CZ
64 Berka Jan Sapa Bike 1989 CZ
65 Fryc Martin WBR 1985 CZ
66 Gajdošík Dominik SBT Fryšták 1997 CZ
67 Ambrůz Miroslav Studénka Rally sport 1993 CZ
68 Polášek Martin X-Ride Team Racing Lešná 1994 CZ
69 Dusík Jakub Heartattack Racing 1993 CZ
70 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
71 Hudec Petr Heartattack Racing 1980 CZ
72 Slovák Tomáš dh roznov 1972 CZ
73 Škandera David Hubleska Team Bílovec 1994 CZ
74 Křepelka Jan SBT Fryšták 1991 CZ
75 Slovák Vojtěch dh roznov 1998 CZ
76 Vaňura Michal WBR 1989 CZ
77 Šůstek Martin Bike Team Luhačovice 1989 CZ
78 Ebner Pavel 1994 CZ
79 Veteška Jan JPbikes Team 1998 CZ
80 Fencl Josef Bikestrike.com 1997 CZ
81 Mrázek Josef Heartattack Racing 1986 CZ
82 Repatý Marek 1997 CZ
83 Kováč David Valmezbike racing 1988 CZ
84 Koščo Ján Brobikers 1986 SK
85 Mentlík Josef 1994 CZ
86 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
87 Batěk Ondřej 1995 CZ
88 Koščo Peter Brobikers 1984 SK
89 Moric Jiří makak team 1985 CZ
90 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
91 Češka Jakub WBR 1987 CZ
92 Vrána Jindřích Příbor 1995 CZ
93 Ševčík Martin 1996 CZ
94 Blažek Radoslav 1996 CZ
95 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
96 Rajzl Robert Studénka rally sport 1994 CZ
97 Macháň Tomáš 1998 CZ
98 Malý Petr Krhová 1989 CZ
99 Červený Martin 1993 CZ
100 Oravec Marek Specialized CZ 1988 CZ
101 Solanský Tomáš MK-Racing Vsetín 1989 CZ
102 Studénka Ondřej Studénka Rally sport 1991 CZ
103 Onderka Roman Studénka rally sport 1993 CZ
104 Piňos Svatopluk fesť tým 1992 CZ
105 Bělovský Lukáš Cykloservis zlín 1998 CZ
106 Honek Bohumil 1998 CZ
107 Prucek Martin OTOsport Trek team 1992 CZ
108 Šimek Božetěch bikerespect 1993 CZ
109 Prusek Erich DBR Holčovice 1982 CZ
110 Prusek Petr DBR Holčovice 1985 CZ
111 Sasyn Roman Myslík 1967 CZ
112 Slugeň Andreas Leháro Bikestrike 1994 CZ
113 Suchánek Jan 1997 CZ
114 Lichnovský Martin 1997 CZ
115 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
116 Bureš Radim 1998 CZ
117 Michalec Radim —— 1996 CZ
118 Pala Radek Specialized Planet Bikes Team 1976 CZ
119 Škarek Ladislav DH Bike Team Dolina 1974 CZ
120 Chrástecký Filip 1997 CZ
121 Koukal Dominik Pv Bikers Echo 1997 CZ
122 Venglář Václav 1994 CZ
123 Stupka Vlastimil 1996 CZ
124 Moško Viktor 1998 CZ
125 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
126 Pluháček Jakub Miko Cycles Přerov 1997 CZ
127 Piňos Marian Flyingfossil team 1969 CZ
128 Vrána Miloslav 1996 CZ
129 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
130 Smejkal Lukáš fesť TEAM Bučovice 1991 CZ
301 Sadílková Aneta Valmezbike racing 1990 CZ
302 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ
303 Vondráčková Tereza SBT Fryšták 1997 CZ
304 Holcová Veronika Specialized Planet Bikes Team 1984 CZ
305 Bulejková Helena Červenka Subform Team 1996 CZ
306 Dančáková Nela 1984 CZ
307 Hajtrová Andrea ajahappyteam 1984 CZ
308 Bezděková Petra Červenka Subform Team 1993 CZ
309 Vránová Karolína Bike team Laguna Přerov 1998 CZ
401 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ
402 Daněk Matěj JPbikesTeam 1999 CZ
403 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ
404 Adamík Tomáš SBT Fryšták 1999 CZ
405 Ščotka Adam DH Bike Team Dolina 1999 CZ
406 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
407 Macíček Štěpán X-Ride Team Racing Lešná 2001 CZ
408 Vopařil Jan 1999 CZ
409 Dynka Jakub 1999 CZ
410 Matoušek Matěj DH Bike Team Dolina 2000 CZ
411 Žmolík Adam DH mikelteam 1999 CZ
412 Kupka Petr 1999 CZ
414 Papež Jaroslav papan 1999 CZ
415 Michalčík Jaroslav FOX RACING 2000 CZ
416 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ
417 Bělas Jan skutryactyrkolky.cz 2000 CZ
418 Zámečník Viktor žádný 2002 CZ
419 Holer Tobiáš 2003 CZ
425 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122