Mediální partneři

07.07.2013 (Ne) Zlín

BIKERALLY_Zlín_2013uprava

Propozice

 

 

PROPOZICE ZÁVODU
BIKERALLY Zlín 2013
Závodu seriálu Wood bike series 2013

Datum: 7.7.2013

Pořadatel: F2 + PV

Ředitel závodu: Marian Piňos

Kontakt na pořadatele: Marian Piňos tel:731 991 223, Pavel Vyoral 774 117 444

email: marian@dorbas.cz

Vedení a komisaři WBS: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: Pavel Vyoral a VZST – volné združení stavitelů tratí.

Příjezd: Vyznačen na příjezdových komunikacích.

Místo konání: Sportovní areál nad gymnáziem Lesní čtvrť ve Zlíně

Registrace on-line:
www.bikegeneration.cz . Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:
Neděle 8:00 – 10:00 hod.
Viz pravidla WBS.

Trénink:
Sobota neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati.
Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.
Neděle povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením neměřený

Startovné:
Startovné 250,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail
Startovné 150 Kč pro kat. střelci
+ 50 Kč bez online přihlášní viz. pravidla WBS
+ 50 Kč vratná záloha za startovní číslo

Kategorie WBS bikerally:

Střelci, junioři, muži, ženy,hard tail, masters a absolutní pořadí.
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally:
Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 5 jízd na třech tratích a časy se sčítají.. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

 

Chrániče povinné:

Do 18. let – Chrániče kolen, holení, loktů, páteře, dlouhoprsté rukavice a integrální přilbu.
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace:
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Neděle: Prezentace – 8:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení: cca 30 minut po dojetí posledního jezdce

Toalety:
dámské a pánské od pátku večer do neděle v centru závodu ( na hvězdárně)

Zdravotní záchranná služba:
Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra:
Cíl – fotobuňka, start – startér, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky:
On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny :
U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcné ceny

Stanování na parkovišti u centra ZDARMA.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

Za pořadatele:

 

Marian Piňos

Pavel Vyoral

 

 

 

 

 

 


Plakát závodu

BIKERALLY 2013 tisk kř


On board


Popis tratí


Časový harmonogram

8:00-10:00 – registrace
11:00 – start závodu


Příjezdová mapa

mapa

Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
2 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
3 Pala David MS Cyklogat Racing 1991 CZ
4 Navrátil Tomáš Heartattack Racing 1997 CZ
5 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
6 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
7 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
8 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
9 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
10 Huňa Tomáš Mondraker 661 1989 CZ
11 Slovák Martin M.S. cyklogat racing 1991 CZ
12 Malý Vítězslav Valmezbike racing 1977 CZ
14 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
15 Musil Tomáš SBT Fryšták 1981 CZ
16 Krybus Daniel Mondraker 661 1994 CZ
17 Tomeček Pavel 1993 CZ
18 Králik Jozef Life 4 Ride 1987 SK
19 Pacholík Martin Gigantic-racing Team 1995 CZ
20 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
21 Hamouz Radek Mondraker-661 1993 CZ
22 Rogožan Aleš Koloshop Team.cz 1989 CZ
23 Ambrůz Václav BTS racing 1993 CZ
24 Janduch Dušan FC team 1987 SK
25 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
26 Jonák Jakub kamen plus 1992 CZ
27 Paprstka Radim Specialized Planet Bikes Team 1987 CZ
28 Zouhar Daniel 1995 CZ
29 Kořének Pavel Červenka Subform Team 1992 CZ
30 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
31 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
32 Žáček Ondřej Gigantic racing team 1992 CZ
33 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
34 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
35 Maršálek Josef Life4Ride DH Team 1991 CZ
36 Hlobil Ondřej Heartattack Racing 1996 CZ
37 Lukašík Jakub DH MIKEL TEAM 1996 CZ
38 Baďura Jiří SBT Fryšták 1994 CZ
39 Hrnčík Marián Life4Ride DH team 1993 SK
40 Machala Marek bikerespect 1995 CZ
41 Šimek Vojtěch Cykloservis Zlín 1997 CZ
42 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
43 Staněk Radomil Maloch Racing Team 1985 CZ
44 Sieklik Daniel VeloCentrum Púchov 1995 SK
45 Novosád Radim 1994 CZ
46 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ
47 Palko Filip Life 4 Ride 1998 SK
48 Mach Kamil 1995 CZ
49 Hájek Roman Bikestrike.com 1990 CZ
50 Ostrý Michal 1996 CZ
51 Orlovský Vojtěch 1995 CZ
52 Vyoral Pavel Paintball Aréna Zlín 1989 CZ
53 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
54 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ
55 Hykel Dalibor 1977 CZ
56 Drábek Jakub SBT Fryšták 1991 CZ
57 Bětík Petr 1994 CZ
58 Fryc Martin WBR 1985 CZ
59 Repatý Marek 1997 CZ
60 Horenský Kamil 1991 CZ
61 Ress Vilém DH Mikel team 1997 CZ
62 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ
63 Ambrůz Miroslav BTS racing 1993 CZ
64 Machálek Ondřej Koloshop Team.cz 1992 CZ
65 Kania Pavel Speed bike team Fryšták 1998 CZ
66 Slovák Tomáš dh bike roznov 1972 CZ
67 Mikulenka Petr 1996 CZ
68 Šůstek Martin Bike Team Luhačovice 1989 CZ
69 Purč Václav Punkbike, vrakoviste-brno.cz 1995 CZ
70 Zouhar Jan SBT Fryšták 1986 CZ
71 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
72 Hoferek Petr SBT Fryšták 1994 CZ
73 Slovák Vojtěch dh bike roznov 1998 CZ
74 Polášek Martin X-Ride Team Racing Lešná 1994 CZ
75 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
76 Veteška Jan JPbikesTeam 1998 CZ
77 Slovák Petr G.T.Garage Team 1989 CZ
78 Vaňura Michal WBR 1989 CZ
79 Štěrbík Petr Bike-Centrum 1997 CZ
80 Škarek Antonín DH Bike Team Dolina 1976 CZ
81 Moric Jiří makak team 1985 CZ
82 Mika Jakub BikeStrike.com 1995 CZ
83 Blažek Radoslav 1996 CZ
84 Rajzl Robert vlastní 1994 CZ
85 Majer Jakub 1991 CZ
86 Firek Michal Koloshop Team.cz 1993 CZ
87 Minařík Petr 1993 CZ
88 Blokeš Marek HT Team Píšť 1998 CZ
89 Hluchník Jan HT Team Píšť 1998 CZ
90 Honek Bohumil .. 1998 CZ
91 Gažík David BTS racing 1995 CZ
92 Křenovský Jiří Napa-Bike 1997 CZ
93 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
94 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
95 Bělovský Lukáš Cykloservis Zlín 1998 CZ
96 Havlíček Karel G.T.garage team 1996 CZ
97 Sasyn Roman Myslík 1967 CZ
98 Kopecký Martin 1996 CZ
99 Šimek Božetěch bikerespect 1993 CZ
100 Vranka Adam Napa-Bike 1997 CZ
101 Macháň Tomáš 1998 CZ
102 Suchánek Jan 1997 CZ
103 Lichnovský Martin 1997 CZ
104 Michalec Radim 1996 CZ
105 Škarek Ladislav DH Bike Team Dolina 1974 CZ
106 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
107 Koukal Dominik Pv Echo Bikers 1997 CZ
108 Kubaník Petr Heartattack Racing 1979 CZ
109 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
110 Vrána Miloslav 1996 CZ
111 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
301 Sadílková Aneta Valmezbike racing 1990 CZ
302 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ
303 Vondráčková Tereza DH Bike Team Dolina 1997 CZ
401 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ
402 Daněk Matěj JPbikesTeam 1999 CZ
403 Dynka Jakub 1999 CZ
404 Matoušek Matěj 2000 CZ
405 Vopařil Jan 1999 CZ
406 Macíček Štěpán X-Ride Team Racing Lešná 2001 CZ
407 Škarek Tomáš DH Bike Team Dolina 2000 CZ
408 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
409 Ščotka Adam DH Bike Team Dolina 1999 CZ
410 Bednařík Martin 2000 CZ
411 Chlup Filip 2003 CZ
412 Piňos Matyáš DH Bike Team Dolina 2002 CZ


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122