Mediální partneři

22.10.2016 (So) Kyčerka

baner-kycerka-2016-rpm

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU

Bikerally Kyčerka 2016

6. závod seriálu RPM STAV Wood bike series 2016

Datum: Sobota 22.10. 2016
Místo: Velké Karlovice, Pluskovec – Kyčerka Singletrail bikepark
Pořadatel: Haferník Jiří / Kyčerka Singletrail bikepark
Kontakt na pořadatele:
Závod: Haferník Jiří tel: 725 284 343 email: haff1@seznam.cz
Tratě: Bednařík Jaroslav 606 061 614 / Krhánek Ondřej
Vedoucí pořadatelů: Juráková Zuzana
Vedení a komisaři WBS: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz
Pravidla WBS bikerally: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Příjezd: Vyznačen na příjezdových komunikacích. Parkoviště pod areálem Kyčerka – parkoviště plocha + příjezdová silnice (řízeno pořadateli) směrem od Kyčerky na levé straně! (horní parkoviště je pouze pro hosty restaurace)

Registrace on-line: www.bikegeneration.cz . Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:
Pátek 17:00 – 18:00 hod.
Sobota 8:00 – 10:00 hod. Viz pravidla WBS.

Trénink:
Pátek neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na vypáskované trati. Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.
Sobota povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením neměřený na definitivně vypáskované trati.

Startovné:
300Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail, masters
150Kč pro kat. střelci
+ 100 Kč bez online přihlášní viz. pravidla WBS
+ 50 Kč vratná záloha za startovní číslo
Startovné se nevrací.

Cena vleku – kotva (start – cíl):
Pátek: od 12:00 – 18:00 = 220kč
-platí se u vleku a dostanete rozlišovací pásek

Sobota: od 8hod do konce závodu = 170kč
- platí se při registraci do závodu a startovní číslo je v sobotu vstupenkou na vlek
Kategorie WBS bikerally:
Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz
Trať bikerally:
Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.
Chrániče povinné:
Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz
Penalizace:
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:
Pátek:
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Registrace – 17:00 až 18:00 hod.

Pumptrack parking race – 18:30 až 20:00 závod na jedno kolo vítězí jen ten nejrychlejší v kategorii, bez startovného, povinná integrální přilba
Kategorie: ženy, do 15let, nad 15 let
Pojede se pouze za příznivého počasí
Maximální počet závodníků celkově 30
Ceny symbolické, vyhlášení hned po odjetí

Sobota:
Registrace – 7:30 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start závodu v 11:00 hod.
RZ 1 a 2– od startu doleva
RZ 3 a 4– od startu doprava
Vyhlášení vítězů závodu: 30min. po dojezdu posledního jezdce.

Toalety:
Dámské a pánské v centru závodu

Občerstvení:
V centru závodu Hospoda Kyčerka

Zdravotní záchranná služba – Horská služba:
Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra:
Cíl – fotobuňka, start – startér, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky:
On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny :
U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží medaile.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce. Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.
Vedení WBS

 


Plakát závodu

kycerka-plago2016-2


On board



Popis tratí

Pro pochopení musíte znát tratě na Kyčerce, onboardy by měly být týden před závodem…..

RZ 1,2 po startu pod oblouk do červené po trailu – přejezd do modré -  přes drop s objezdem dále v trailu žádné katování -  po modré zkratka lesíkem zpět na trail a po odpalu do klopenek budou průjezdné jak klopny tak lesní kořenová pasáž…po sjetí zpět do jedné stopy dále směr k lávce její objezd a cíl

RZ 3,4 po startu najede na černý trail a v některých místech vyjede mimo trail na trávu popřípadě cestu, do cíle směr udírna


Časový harmonogram

Časový harmonogram:
Pátek:
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Registrace – 17:00 až 18:00 hod.

Pumptrack parking race – 18:30 až 20:00 závod na jedno kolo vítězí jen ten nejrychlejší v kategorii, bez startovného, povinná integrální přilba
Kategorie: ženy, do 15let, nad 15 let
Pojede se pouze za příznivého počasí
Maximální počet závodníků celkově 30
Ceny symbolické, vyhlášení hned po odjetí

Sobota:
Registrace – 7:30 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start závodu v 11:00 hod.
RZ 1 a 2– od startu doleva
RZ 3 a 4– od startu doprava
Vyhlášení vítězů závodu: 30min. po dojezdu posledního jezdce.


Příjezdová mapa

mapa1-1024x474


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Macek Libor Mondraker DH Team 1997 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Huňa Tomáš Mondraker DH Team 1989 CZ
4 Navrátil Tomáš Specialized 1997 CZ
5 Hynčica Vlastimil Specialized 1978 CZ
6 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
7 Srněnský Vladimír ROCKBIKE.CZ 1993 CZ
8 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
9 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
10 Novosád Radim Specialized Planet Bikes Team 1994 CZ
11 Kantorek Petr Specialized Planet Bikes Team 1984 CZ
12 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
14 Krybus Daniel Mondraker DH Team 1994 CZ
15 Pala David 1991 CZ
16 Paprstka Radim Specialized Planet Bikes Team 1987 CZ
17 Cais Erik Carabik group 1999 CZ
18 Janeček Petr MA racing 1998 CZ
19 Holík Jan Commencal FDF team 1999 CZ
20 Škarek Tomáš bansheebikes/charvatbros 2000 CZ
21 Poruban Kristián Specialized 2000 SK
22 Friedel Tomáš Dobrá 1997 CZ
23 Malý Vítězslav Pales riders 1977 CZ
24 Fencl Josef . 1997 CZ
25 Kroupa Daniel Maloch Racing Team 1998 CZ
26 Votava Erik Bmx Pardubice 1999 CZ
27 Krhánek Ondřej Kikin Extreme Safety 1990 CZ
28 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
29 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
30 Zabloudil Vojtěch Bike Pro&bikegarage.cz 1991 CZ
31 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
32 Pančocha Zdeněk Bikecore oe 1984 CZ
33 Langer Tomáš RPM-stav 1988 CZ
34 Suchý Michal ASP-Bikeshop 1988 CZ
35 Vařák Tomáš RPM-stav 1984 CZ
36 Vráblík Tomáš 1993 CZ
37 Mačkal Pavel Bike Team Vyškov 1995 CZ
38 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
39 Matula Dominik Neni 1994 CZ
40 Lang Radim Bikecore oe 1979 CZ
41 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
42 Macháň Tomáš MLmotorsport 1998 CZ
43 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
44 Laryš Patrik DH Brutal Team 1992 CZ
45 Šimara Jiří HORSAK.cz 1992 CZ
46 Rusek Ondřej Alpina.cz 1986 CZ
47 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
48 Sklář Filip DH Brutal Team 1993 CZ
49 Hájek Martin Dirty Hrozenkov 2001 CZ
50 Kania Pavel RPM-Stav 1998 CZ
51 Štefka Radomír X-Ride Team Racing Lešná 1999 CZ
52 Machala Ondřej SBT Fryšták 1998 CZ
53 Meluzin Ondřej Dávej! 1988 CZ
54 Jelínek Michal 1989 CZ
55 Silný Dalibor Bikecore oe 1981 CZ
56 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
57 Daněk Martin HardBikeRacingTeam 1991 CZ
58 Machálek Petr AMK Mladost Hodonín 1978 CZ
59 Ponížil Tomáš ASP-Bikeshop 1992 CZ
60 Mašláň Pavel SBT Fryšták 1977 CZ
61 Haferník Jiří F2 1980 CZ
62 Caha Pavel BikecoreOE 1983 CZ
63 Kubas Petr Bikecore oe 1986 CZ
64 Toms Miroslav 1998 CZ
65 Škarek Jan . 1998 CZ
66 Slovák Tomáš dh roznov 1972 CZ
67 Křepelka Jan Carabik group 1991 CZ
68 Skočovský Aleš Skocza racing 1983 CZ
69 Stavjaník Tomáš / 2000 CZ
70 Moško Viktor 1998 CZ
71 Kopecký Martin 1996 CZ
72 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
73 Matyák Radim Bikecore oe 1974 CZ
74 Ponížil Karel 4EVER Cyklo Bulis 2001 CZ
75 Češka Jakub . 1987 CZ
76 Kašík Pavel PKM Bike Team 2000 CZ
77 Šimek Božetěch DH Hošťálková 1993 CZ
78 Cafourek Stanislav . 1999 CZ
79 Škarek Antonín Maloch Racing Team 1976 CZ
80 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ
81 Hapal Tomáš Maloch Racing Team 1985 CZ
82 Švec Josef Bike Team Vyškov 1992 CZ
83 Baránek Martin Godzzila bikes 1991 CZ
84 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
85 Rada Antonín / 1999 CZ
86 Diblík Lukáš Brno PI*O 1988 CZ
87 Žampach Michal * 1991 CZ
88 Klepiš Daniel :-* 2001 CZ
89 Strachoň Hynek PUNKxRIDERS 1977 CZ
90 Sasyn Roman 1967 CZ
91 Vrána Miloslav Bělov 1996 CZ
92 Brož Roman Enduro Palkovice 1989 CZ
93 Bureš Radim 1998 CZ
94 Denk Tomáš PKM Bike Team 1999 CZ
95 Marek Petr Valmezbike racing 1968 CZ
96 Mahďák Roman RPM-stav 1983 CZ
97 Mareš Michal PUNK x RIDERS 1986 CZ
98 Blaťák Vojtěch Black Riders DH team Přerov 2000 CZ
99 Vaculík Vojtěch KRTZ Znojmo 2001 CZ
100 Michálek Gabriel 1994 CZ
101 Sova Peter Sova ide dohill 1980 SK
102 Szigeti Lukáš Mongoose team 1991 CZ
103 Holík Eduard - 1992 CZ
104 Rovnaník Marek / 1995 CZ
105 Novosád Tomáš Maloch Racing Team 1990 CZ
106 Zdražil Miroslav Fesť tým 1991 CZ
107 Tomašovič Patrik PUNKxRIDERS 1999 SK
108 Martinák Michal 1997 CZ
109 Trčálek Daniel / 2000 CZ
110 Valchář Petr / 2001 CZ
111 Woller Matěj / 2001 CZ
112 Ildža Matyáš 1998 CZ
113 Kacetl Karel Stan 1987 CZ
114 Šípek Kamil ShortBike 1999 CZ
115 Tajzler Vojtěch Vsetín 2000 CZ
116 Húšť Filip DH Slovan Luhačovice 2000 CZ
117 Zajíček Ondřej 2001 CZ
118 Piňos Marian F2 1969 CZ
119 Müller Rudolf sen. PUNKxRIDERS 1977 SK
120 Vlasák Jan DEATH RALEX 1974 CZ
301 Porubanová Simona Specialized 1998 SK
302 Šantavá Michala Noquestion bike 1985 CZ
303 Vondráčková Tereza SBT Fryšták 1997 CZ
304 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták 1994 CZ
401 Rokyta Lukáš Eurofire 2003 CZ
402 Kolečík Tomáš SBT Fryšták 2002 CZ
403 Piňos Matyáš RPM stav 2002 CZ
404 Brázdil Jakub Heartattack Racing 2002 CZ
405 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ
406 Hába Kryštof Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
407 Zsigmond Tibor MAracing 2002 CZ
408 Vanko Adrián KZC Bytča 2002 SK
409 Rokyta Marek Elenyss Móda 2002 CZ
410 Horák Dušan X-Ride Team Racing Lešná 2002 CZ
411 Michalík Aleš . 2003 CZ
412 Hudec Tomáš Heartattack Racing 2002 CZ
414 Húšť Kryštof DH Slovan Luhačovice 2006 CZ
415 Kremel Patrik X-Ride Team Racing Lešná 2004 CZ
416 Kadlec Martin X-Ride Team Racing Lešná 2004 CZ
417 Talaš Ondřej Bike Team Slopné 2006 CZ
418 Kolečík Ondřej . 2005 CZ
419 Bartoš Štěpán - 2004 CZ
420 Kašný David Kv racing 2004 CZ
421 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ

Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179