Mediální partneři

07.09.2014 (Ne) Zlín

BIKERALLY2014+

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU
BIKERALLY Zlín 2014
Závodu seriálu Hrbáček servis Wood bike series 2014

Datum: 7.9.2014

Pořadatel: F2 + PV

Ředitel závodu: Marian Piňos

Kontakt na pořadatele: Marian Piňos tel:731 991 223, Pavel Vyoral 774 117 444

email: marian@dorbas.cz

Vedení a komisaři WBS: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: Pavel Vyoral a VZST – volné sdružení stavitelů tratí.

Příjezd: Vyznačen na příjezdových komunikacích od soboty 6.9.2014.

Místo konání: Sportovní areál nad gymnáziem Lesní čtvrť ve Zlíně

Registrace on-line:
www.bikegeneration.cz . Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:
Neděle 8:00 – 10:00 hod.
Viz pravidla WBS.

Trénink:
Sobota neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati.
Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.
Neděle povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením, neměřený.

Startovné:
Startovné 250,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail
Startovné 150 Kč pro kat. střelci
+ 50 Kč bez online přihlášní viz. pravidla WBS
+ 50 Kč vratná záloha za startovní číslo

Kategorie WBS bikerally:

Střelci, junioři, muži, ženy,hard tail, masters a absolutní pořadí.
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally:
Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 4 jízdy na dvou tratích a časy se sčítají.. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

 

Chrániče povinné:

Do 18. let – Chrániče kolen, holení, loktů, páteře, dlouhoprsté rukavice a integrální přilbu.
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace:
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:
Sobota:
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Neděle:Prezentace – 8:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení: cca 30 minut po dojetí posledního jezdce

Zdravotní záchranná služba:
Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra:
Cíl – fotobuňka, start – startér, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky:
On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny :
U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcné ceny.

Stanování na parkovišti u centra ZDARMA.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

 

 

Za pořadatele:

 

Marian Piňos

Pavel Vyoral


Plakát závodu

BIKERALLY 2014 tisk kř


On board


Popis tratí


Časový harmonogram

Sobota:
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Neděle:Prezentace – 8:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení: cca 30 minut po dojetí posledního jezdce

 


Příjezdová mapa

mapa zlin


Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Huňa Tomáš Mondraker 661 1989 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
4 Hynčica Vlastimil Specialized CZ 1978 CZ
5 Slovák Martin GT bikeplac opportunity 1991 CZ
6 Krybus Daniel Mondraker 661 1994 CZ
7 Lošák Dominik Elitebikes-One Energy 1996 CZ
8 Uruba Jan Specialized CZ 1994 CZ
9 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
10 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
11 Hamouz Radek Maloch Racing Team 1993 CZ
12 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
14 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
15 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
16 Pala David SBT Fryšták 1991 CZ
17 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
18 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
19 Fencl Josef Bikestrike.com 1997 CZ
20 Jurák Adam 1997 CZ
21 Kaňa Jiří Heartattack Racing 1997 CZ
22 Mach Petr Mondraker 661 DressMe.cz 1993 CZ
23 Rogožan Aleš Koloshop Team.cz 1989 CZ
24 Marek Jiří _ 1995 CZ
25 Malý Vítězslav 1977 CZ
26 Musil Tomáš Cykloservis Zlín 1981 CZ
27 Šmíd Petr Gigantic racing team 1993 CZ
28 Parák Lukáš Heartattack Racing 1988 CZ
29 Bělák Zdeněk SBT Fryšták B 1992 CZ
30 Votava Michal Veus Vyškov 1988 CZ
31 Langer Tomáš SBT Fryšták 1988 CZ
32 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
33 Votava Erik Veus Vyškov 1999 CZ
34 Jonák Jakub kámen plus 1992 CZ
35 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
36 Zouhar Daniel 1995 CZ
37 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
38 Ostrý Michal Heartattack Racing 1996 CZ
39 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
40 Ignačák David Kámen PLUS 1990 CZ
41 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
42 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ
43 Vařák Tomáš ASP-Bikeshop 1984 CZ
44 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
45 Šmíd Jiří Gigantic racing team 1995 CZ
46 Hrnčík Marián life4ride DH team 1993 SK
47 Žáček Ondřej GRT 1992 CZ
48 Polášek Tomáš 1988 CZ
49 Kratochvíl Aleš EP RACING 1993 CZ
50 Šantavý Petr ASP-Bikeshop 1982 CZ
51 Štěrbík Petr mondraker-661 1997 CZ
52 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ
53 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
54 Prusek Petr EP RACING 1985 CZ
55 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ
56 Kowalczyk Ondřej 1997 CZ
57 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
58 Haferník Jiří Flyingfossil 1980 CZ
59 Müller Rudolf PUNKxRIDERS 1996 SK
60 Fabok Daniel Dookie bike team 1997 CZ
61 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
62 Sokol Lukáš ASP-Bikeshop 1982 CZ
63 Horenský Kamil 1991 CZ
64 Bětík Petr 1994 CZ
65 Ambrůz Miroslav Studénka rally sport 1993 CZ
66 Varga David . 1996 CZ
67 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
68 Repatý Marek 1997 CZ
69 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
70 Vymětal Filip Enduro cirkus 1982 CZ
71 Rýdl Ondřej Fantasybike 1991 CZ
72 Šebestů Jan Frog 1985 CZ
73 Ovesný Vlastislav Frog 1984 CZ
74 Křepelka Jan SBT Fryšták 1991 CZ
75 Smejkal Lukáš Fesť tým Bučovice 1991 CZ
76 Strmiska Ondřej 1996 CZ
77 Křenovský Jiří 1997 CZ
78 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
79 Honek Bohumil 1998 CZ
80 Mika Jakub BikeStrike.com 1995 CZ
81 Macek Libor Grafobal 1997 CZ
82 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
83 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
84 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
85 Bělovský Lukáš DH Bike Team Dolina 1998 CZ
86 Ščotka Adam DH Bike Team Dolina 1999 CZ
87 Češka Jakub . 1987 CZ
88 Vávra Lubomír 1990 CZ
89 Slugeň Andreas Koloshop Team.cz 1994 CZ
90 Piňos Svatopluk Fesť tým Bučovice 1992 CZ
91 Majer Vojtěch shor bike olomouc 1996 CZ
92 Křenek Jan 1997 CZ
93 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
94 Marčák Adam - 1994 CZ
95 Koukal Dominik :* 1997 CZ
96 Vranka Adam * 1997 CZ
97 Sasyn Roman .. 1967 CZ
98 Nechvátal Radek . 1999 CZ
99 Nepraš Karel vlastní 1981 CZ
100 Vrána Miloslav 1996 CZ
101 Mahďák Roman RPM Stav 1983 CZ
102 Nenutil Jan 1999 CZ
103 Zdražil Mirek žádný 1991 CZ
104 Muller Rudolf sen. PUNKxRIDERS 1977 SK
301 Porubanová Simona Specialized CZ 1998 SK Z
302 Sládková Aneta C System 1991 CZ Z
303 Vondráčková Tereza SBT Fryšták 1997 CZ Z
304 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ Z
305 Trlidová Michaela ASP-Bikeshop 1984 CZ Z
306 Pevná Tamara Fesť tým Bučovice 1998 CZ Z
401 Poruban Kristián Specialized CZ 2000 SK S
402 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ S
403 Kurka Kryštof Sportovni kurzy Opava 2000 CZ S
404 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ S
405 Matoušek Matěj Maloch Racing Team 2000 CZ S
406 Michalčík Jaroslav FOX Racing Team 2000 CZ S
407 Kašík Pavel X-Ride Team Racing Lešná 2000 CZ S
408 Mikeška Daniel 2001 CZ S
409 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ S
410 Bednařík Martin …. 2000 CZ S
411 Klepiš Daniel 2001 CZ S
412 Horák Dušan Commodum 2002 CZ S
414 Zajíček Ondřej .. 2001 CZ S
415 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ S
416 Zámečník Viktor 2002 CZ S
420 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ S


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122