Mediální partneři

27.07.2014 (Ne) Slopné

bannerslopne2014

Propozice

Bikerally Slopné

3. závod Hrbáček servis Wood bike series 2014

 

 

Datum: 27. 7. 2014

Pořadatel: BTS racing, o.s.

Kontakt na pořadatele: k.stepancik@seznam.cz

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: BTS racing

Příjezd: Vyznačen od soboty 26.7.2014 z hlavní cesty obce Slopné

Registrace on-line: Od 16.7. 2014 na www.bikegeneration.cz

Registrace na místě: 

V neděli od 8:00 – 10:00 hod.

Neofic. trénink (26.7.2014)

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno. Vývoz zajištěn, viz vývoz závodníků.

Startovné:

250 Kč pro kat. muži, junioři, ženy, hard tail, masters

150 Kč pro kat. střelci

+ 50 kč vratná záloha za startovní číslo

+ 50 kč bez on-line přihlášení

Traťě bikerally Slopné:

Klasické bikerallyové, tzn. lehčí sjezdové, přírodního charakteru. Celkem 4 rychlostní zkoušky na dvou tratích. Vypáskované, nebezpečná místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. pravidla WBS

Penalizace: Viz. pravidla WBS

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS

 

Doplňkový závod: Závěrečná jízda s hromadným startem. Po skončení hlavního závodu, účast v hromadném závodě dobrovolná. Pro hromadný start otevřeny obě tratě.

 

 

Vývoz závodníků:

Zajišťuje lyžařský klub Slopné

Způsob: Vlekem – pomy + pružné smyčky ‘‘za představec‘‘.

 

Provoz a cena vleku:

Sobota: 11:00– 17:00, cena 100,-

Neděle: 8:00 – až do ukončení akce, cena 80,-

Toalety: v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally + hromadný start

Časomíra: Fotobuňka Start – Cíl, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz.

Ceny: U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcnou cenu

 

 

Ubytování:  Nejblíže v Dolní Lhotě (4km): www.ubytovaniuluhacovic.cz ,  nebo stanování v centru závodu.

 

 

 

Časový harmonogram:

 

Sobota 26.7.2014 :

Neoficiální nepovinný trénink. S vývozem od 11h do 17h.

Neděle 27.7.2014 :

Prezentace do WBS / Bikerally – 8:00 až 10:00 hod.

Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod

Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení do 30min. po dojetí bonusového závodu

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce! Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě, pořadateli ani třetí osobě.

 

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

 

…..a základ všeho je slušné chování, přece jen jsme v přírodě, děkuji!

 

 

 

 

Ve Slavičíně 1.5. 2013, Štěpančík Kamil

 

 

 


Plakát závodu

Plakat2014web


On board

 


Popis tratí

lokalita


Časový harmonogram


Příjezdová mapa

prijezd


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Huňa Tomáš Mondraker 661 1989 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Šplíchal Lukáš Mondraker 661 1992 CZ
4 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
5 Hamouz Radek Maloch Racing Team 1993 CZ
6 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
7 Kulhánek Martin Mondraker 661 1994 CZ
8 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
9 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
10 Pala David Červenka Subform Team B 1991 CZ
11 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
12 Jurák Adam * 1997 CZ
14 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
15 Králik Jozef Life 4 Ride 1987 SK
16 Fencl Josef Bikestrike.com 1997 CZ
17 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
18 Mach Petr Mondraker 661 DressMe.cz 1993 CZ
19 Musil Tomáš Evolution Bike 1981 CZ
20 Malý Vítězslav Valmezbike racing 1977 CZ
21 Navrátil Tomáš Heartattack Racing 1997 CZ
22 Votava Michal Veus Vyškov 1988 CZ
23 Lukašík Jakub DH MIKEL TEAM 1996 CZ
24 Pacholík Martin Gigantic-racing Team 1995 CZ
25 Hrnčík Marián Life4Ride DH team 1993 SK
26 Fuks Martin - 1991 CZ
27 Langer Tomáš SBT Fryšták 1988 CZ
28 Balhar Marek Hubleska Team Bílovec 1992 CZ
29 Ambrůz Václav Studénka Rally sport 1993 CZ
30 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
31 Jonák Jakub kámen plus 1992 CZ
32 Votava Erik Veus Vyškov 1999 CZ
33 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
34 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
35 Kaňa Jiří Heartattack Racing 1997 CZ
36 Ignačák David Kámen PLUS 1990 CZ
37 Brandajský Lukáš D&F Team Bojná 1993 SK
38 Vařák Tomáš ASP-Bikeshop 1984 CZ
39 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
40 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
41 Maršálek Josef Life 4 Ride 1991 CZ
42 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ
43 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
44 Ostrý Michal Heartattack Racing 1996 CZ
45 Novosád Radim 1994 CZ
46 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
47 Šantavý Petr ASP-Bikeshop 1982 CZ
48 Vaňura Michal Pales Riders Team 1989 CZ
49 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
50 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ
51 Ocásek Jakub Hubleska Team Bílovec 1998 CZ
52 Palko Filip Life 4 ride 1998 SK
53 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ
54 Kania Pavel Mondraker-661 1998 CZ
55 Fryc Martin Pales Riders Team 1985 CZ
56 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
57 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
58 Haferník Jiří Flyingfossil 1980 CZ
59 Štěrbík Petr Mondraker 661 1997 CZ
60 Honek Bohumil .. 1998 CZ
61 Hloušek Tomáš HABBY BIKES 1990 CZ
62 Müller Rudolf PUNKxRIDERS 1996 SK
63 Švach Martin BTS racing 1979 CZ
64 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ
65 Škandera David Hubleska Team Bílovec 1994 CZ
66 Polášek Martin * 1994 CZ
67 Krušina Jan PUNKxRIDERS 1996 CZ
68 Sokol Lukáš ASP-Bikeshop 1982 CZ
69 Repatý Marek .. 1997 CZ
70 Ambrůz Miroslav Studénka Rally sport 1993 CZ
71 Varga David x 1996 CZ
72 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
73 Křepelka Jan SBT Fryšták 1991 CZ
74 Purč Václav vrakoviste-brno.cz 1995 CZ
75 Zabloudil Vojtěch HABBY BIKES 1991 CZ
76 Macháň Tomáš * 1998 CZ
77 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
78 Botur Tomáš mototom 1999 CZ
79 Šimkovič Juraj Cykloshop Holíč 1976 SK
80 Martinek Petr zasebe 1988 CZ
81 Koščo Ján Brou bikers 1986 SK
82 Dynka Jakub - 1999 CZ
83 Křenovský Jiří ; ) 1997 CZ
84 Bořuta Pavel ASP-Bikeshop 1989 CZ
85 Šťovíček Adam ASP-Bikeshop 1991 CZ
86 Pantůček Tomáš Vyškov 1989 CZ
87 Mentlík Josef BTS Racing 1994 CZ
88 Moric Jiří makak team 1985 CZ
89 Ovesný Vlastislav xxx 1984 CZ
90 Šebestů Jan xxx 1985 CZ
91 Mika Jakub BikeStrike.com 1995 CZ
92 Škarek Antonín Maloch Racing Team 1976 CZ
93 Strachoň Hynek PUNK x RIDERS 1977 CZ
94 Koščo Peter Brou bikers 1984 SK
95 Strmiska Ondřej 1996 CZ
96 Gažík David BTS racing 1995 CZ
97 Češka Jakub . 1987 CZ
98 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
99 Havlíček Karel - 1996 CZ
100 Žilka Sebastian : – ) 1996 CZ
101 Piňos Svatopluk Fesť TÝM 1992 CZ
102 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
103 Bělovský Lukáš DH Bike Team Dolina 1998 CZ
104 Rajzl Robert Studénka Rally Sport 1994 CZ
105 Slugeň Andreas Koloshop Team.cz 1994 CZ
106 Mrňka Aleš Bike centrum Olomouc 1990 CZ
107 Ščotka Adam DH Bike Team Dolina 1999 CZ
108 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
109 Křenek Jan 1997 CZ
110 Marčák Adam - 1994 CZ
111 Kopecký Martin 1996 CZ
112 Sasyn Roman . 1967 CZ
113 Gál Marek : – ) 1996 SK
114 Koukal Dominik - 1997 CZ
115 Pluháček Jakub MiKo Cycles 1997 CZ
116 Mareš Michal PUNK x RIDERS 1986 CZ
117 Solanský Tomáš MK-Racing Vsetín 1989 CZ
118 Matzke Adam . 1970 CZ
119 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
120 Bělíček Karlos To Sů prdy 1991 CZ
121 Navrátil Josef Elnad racing team 1996 CZ
122 Jurka Filip / 1999 CZ
123 Hluchník Jan HT team 1998 CZ
124 Blokeš Marek HT Team 1998 CZ
125 Vrána Miloslav * 1996 CZ
126 Vašička Pavel BTS racing 1974 CZ
127 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
128 Kubaník Petr Heartattack Racing 1979 CZ
129 Piňos Marian Flyingfossil team 1969 CZ
130 Krahula David BTS racing 1981 CZ
131 Ráb Tomáš : ) 1998 CZ
132 Marek Jiří ASU 1995 CZ
133 Brada Jan . 1997 CZ
301 Babincová Gabriela PP Bike 1977 CZ
302 Vondráčková Tereza SBT Fryšták 1997 CZ
402 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ
403 Michalčík Jaroslav FOX Racing 2000 CZ
404 Kurka Kryštof Sportovni kurzy Opava 2000 CZ
405 Macíček Štěpán - 2001 CZ
406 Kašík Pavel X-Ride Team Racing Lešná 2000 CZ
407 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
408 Mikeška Daniel 2001 CZ
409 Tajzler Vojtěch 2000 CZ
410 Bednařík Martin 2000 CZ
415 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122