Mediální partneři

02.05.2015 (So) Slopné

baner slopne

Propozice

PEVEKO Bikerally Slopné

3. závod RPM stav Wood bike series 2015

 

Datum:  sobota 2.5.2015

Pořadatel: DH Bike Team Dolina / Škarek Ladislav

Kontakt na pořadatele: lskarek1@seznam.cz / 739 420 299

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: DH Bike Team Dolina

Příjezd: Vyznačen od čtvrtka 30.4.2015 z hlavní cesty obce Slopné

Registrace on-line: Od 22.4.2015 na www.bikegeneration.cz

Registrace na místě:

V sobotu od 8:00 – 10:00 hod.

Neofic. Trénink (Pátek 1.5.2015)

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno. Vývoz zajištěn, viz vývoz závodníků.

V den tréninku je zajištěno občerstvení již od dopoledne !!!!! Gril,pivo,nealko atd.

Startovné: V ceně startovného je grilovaná klobása a pivo (kofola)

300 Kč pro kat. muži, junioři, ženy, hard tail, masters

150 Kč pro kat. střelci

+ 50 kč vratná záloha za startovní číslo

+ 100 kč bez on-line přihlášení

Traťě bikerally Slopné:

Klasické bikerallyové, tzn. lehčí sjezdové, přírodního charakteru. Celkem 4 rychlostní zkoušky na dvou tratích. Vypáskované, nebezpečná místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Oproti minulím ročníkům jsme letos provedli na tratích pár změn na kterých se makalo už od podzimu lonského roku.

Chrániče povinné: Viz. pravidla WBS

Penalizace: Viz. pravidla WBS

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS

 

Doplňkový závod: Závěrečná jízda s hromadným startem. Po skončení hlavního závodu, účast v hromadném závodě dobrovolná. Pro hromadný start otevřeny obě tratě.

 

Vývoz závodníků:

Zajišťuje lyžařský klub Slopné

Způsob: Vlekem – pomy + pružné smyčky ‘‘za představec‘‘.

Provoz a cena vleku:

pátek: 11:00– 17:00, cena 100,-

sobota: 8:00 – až do ukončení akce, cena 100,-

Toalety: v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally + hromadný start

Časomíra: Fotobuňka Start – Cíl, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz.

Ceny: U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcnou cenu.

V kategorii střelci bude vyhlášeno 5 nejrychlejších a všichni bikeři v této kategorii

obdrží malou pozornost.

Pro diváky : Pro diváky je připravena tipovací soutěž .Tři nejlepší budou odměněni věcnou cenou.

Ubytování:  Nejblíže v Dolní Lhotě (4km): www.ubytovaniuluhacovic.cz ,  nebo stanování v centru závodu.

Organizační tým Bikerally Slopné


Plakát závodu

Plakát Bikerally Slopné 2015


On board


[/wptabcontent]

Časový harmonogram



Příjezdová mapa

prijezdlokalita


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Navrátil Tomáš Gienger Carabik Bike Team 1997 CZ
4 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
5 Huňa Tomáš Mondraker DH Team 1989 CZ
6 Cais Erik Gienger Carabik Bike Team 1999 CZ
7 Kaňa Jiří Heartattack Racing 1997 CZ
8 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
9 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
10 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
11 Donát Marek cykloshop Holíč 1984 CZ
12 Pala David 1991 CZ
14 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
15 Hamouz Radek Maloch Racing Team 1993 CZ
16 Parák Lukáš Heartattack Racing 1988 CZ
17 Malý Vítězslav 1977 CZ
18 Fencl Josef Bikestrike.com 1997 CZ
19 Langer Tomáš FDF commencal Olomouc 1988 CZ
20 Zouhar Daniel 1995 CZ
21 Pančocha Zdeněk bikecore oe 1984 CZ
22 Novosád Radim Specialized Planet Bikes Team 1994 CZ
23 Ostrý Michal Heartattack Racing 1996 CZ
24 Marek Jiří Valmezbike racing 1995 CZ
25 Štolfa Ondřej Bsbike 1983 CZ
26 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
27 Hájek Roman FDF Commencal team 1990 CZ
28 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
29 Kroupa Daniel Cykloservis Zlín 1998 CZ
30 Vařák Tomáš RPM-stav 1984 CZ
31 Fieber Ladislav 1999 CZ
32 Ševčík Michal Červenka Subform Team 1994 CZ
33 Šmíd Jiří NUKEPROOF Gigantic racing team 1995 CZ
34 Sýkora Richard D:key gravity warriors 1987 CZ
35 Lang Radim bikecore 1979 CZ
36 Juda Václav PUNKxRIDERS 1990 CZ
37 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
38 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
39 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ
40 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
41 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
42 Grecman Martin FDF commencal Team 1991 CZ
43 Kania Pavel 1998 CZ
44 Macháň Tomáš 1998 CZ
45 Krušina Jan dookie bike, PUNK x RIDERS 1996 CZ
46 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
47 Šimara Jiří HORSAK.cz 1992 CZ
48 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ
49 Vyoral Pavel cykloserviszlin. cz 1989 CZ
50 Mikulenka Petr Specialized Planet Bikes Team 1996 CZ
51 Strmiska Jan Dookie.cz/Bečánov DH 1998 CZ
52 Řásný Martin bmx panda jam 1989 CZ
53 Polášek Martin 1994 CZ
54 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
55 Zicháček David RPM-stav 1985 CZ
56 Švach Martin BTS racing 1979 CZ
57 Fryc Martin PalesRiders Team 1985 CZ
58 Zabloudil Vojtěch Habby Bikes 1991 CZ
59 Dynka Jakub 1999 CZ
60 Haferník Jiří Flyingfossil 1980 CZ
61 Moric Jiří makak team 1985 CZ
62 Sklář Fiilip DH Brutal Team 1993 CZ
63 Hájek Zdeněk 1992 CZ
64 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
65 Laryš Patrik DH Brutal Team 1992 CZ
66 Štancl Michal CKK Znojmo 1987 CZ
67 Müller Rudolf PUNKxRIDERS 1996 SK
68 Honek Bohumil 1998 CZ
69 Vítek Martin DH team Kladruby 1986 CZ
70 Kubas Petr bikecore oe 1986 CZ
71 Repatý Marek 1997 CZ
72 Holík Jan Commencal fdf Team 1999 CZ
73 Slovák Vojtěch 1998 CZ
74 Koščo Peter Brou Bikers 1984 SK
75 Smejkal Lukáš FESŤ TÝM 1991 CZ
76 Havlíček Karel 1996 CZ
77 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
78 Mentlík Josef BTS Racing 1994 CZ
79 Lutonský Petr DH Sport 1990 CZ
80 Ovesný Vlastislav DH Sport 1984 CZ
81 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
82 Křenovský Jiří 1997 CZ
83 Válek David 1992 CZ
84 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
85 Koščo Ján Brou Bikers 1986 SK
86 Batěk Ondřej 1995 CZ
87 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
88 Matoušek Matěj DH Bike Team Dolina 2000 CZ
89 Šimkovič Juraj Cykloshop Holíč 1976 SK
90 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
91 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
92 Štefka Radomír X-Ride Team Racing Lešná 1999 CZ
93 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
94 Štancl Filip CKK Znojmo 1989 CZ
95 Cafourek Stanislav CKK Znojmo 1999 CZ
96 Polák Dominik Bečánov DH 1998 CZ
97 Kabelka Tomáš Ride´n Roll 1993 CZ
98 Jahn Jakub 1994 CZ
99 Koukal Dominik Short Bike Olomouc 1997 CZ
100 Michalčík Jaroslav FOX Racing Team CZ 2000 CZ
101 Gál Marek Cykloshop Holíč 1996 SK
102 Svrček Tomáš 1996 CZ
103 Miler Oldřich DH Team Kladruby 1986 CZ
104 Žilka Sebastian Cykloshop Holíč 1996 CZ
105 Křenek Jan 1997 CZ
106 Strachoň Hynek PunkxRiders 1977 CZ
107 Hořínek Tomáš Bajkonur 1978 CZ
108 Válek Tomáš Bikers Minds 1996 CZ
109 Svoboda Pavel 1998 CZ
110 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
111 Doseděl Tomáš 1996 CZ
112 Sasyn Roman 1967 CZ
113 Nepraš Karel 1981 CZ
114 Frano Petr BeerBoys Racing 1981 CZ
115 Marek Petr Valmezbike racing 1968 CZ
116 Šimrle Michal PunkxRiders 1986 CZ
117 Majer Ondřej Short Bike 1999 CZ
118 Mareš Michal PUNKxRIDERS 1986 CZ
119 Jurka Filip 1999 CZ
120 Vrána Miloslav 1996 CZ
121 Mahďák Roman Gienger Carabik Bike Team 1983 CZ
122 Adamec Josef 1975 CZ
123 Lipovský Adam DH Slovan Luhačovice 2000 CZ
124 Bosák David Short Bike 2000 CZ
125 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
126 Březina Tomáš BeerBoys Racing 1981 CZ
127 Piňos Marian Flyingfossil 1969 CZ
128 Zdražil Miroslav FESŤ TÝM 1991 CZ
129 Tajzler Vojtěch DH Ruždka 2000 CZ
130 Tomašovič Patrik 1999 SK
131 Krahula David bts racing 1981 CZ
132 Muller Rudolf sen. PUNKxRIDERS 1977 SK
301 Babincová Gabriela pepe bike 1977 CZ Z
302 Vondráčková Tereza NUKEPROOF Gigantic racing team 1997 CZ Z
303 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták 1994 CZ Z
402 Mikeška Daniel DH Bike Team Dolina 2001 CZ S
403 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ S
404 Klepiš Daniel 2001 CZ S
405 Šofronič Jakub PUNKxRIDERS 2001 CZ S
406 Horňáček Filip 2001 SK S
407 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ S
410 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ S
411 Karásek Adam dh Krhová 2006 CZ S

Výsledky


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179