Mediální partneři

03.06.2012 (Ne) Slopné

banerslop2

Propozice

Propozice

Bikerally Slopné / 4. závod Wood bike series 2012

 

Datum: 3. 6. 2012

Pořadatel: BTS racing, o.s.

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: BTS racing

Příjezd: Vyznačen od soboty 2.6.2012 z hlavní cesty obce Slopné

Registrace on-line: Od 23.5.2012 na www.bikegeneration.cz

Registrace na místě: 

Jednotná pro bikerally i pro 4 down

V neděli od 7:00 – 10:00 hod.

Neofic. trénink:

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.

Startovné:

250 Kč (včetně 4 down) pro kat. muži, junioři, ženy, hard tail, masters

150 Kč (včetně 4 down) pro kat. střelci

+ 50 kč vratná záloha za startovní číslo

+ 50 kč bez on-line přihlášení

Traťě bikerally Slopné:

Klasické bikerallyové, tzn. lehčí sjezdové, přírodního charakteru. Celkem 4 rychlostní zkoušky na dvou tratích. Vypáskované, nebezpečná místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS

Penalizace: Viz. Pravidla WBS

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS

 

4 down

Pravidla 4 downu:  Prezentace je shodná s WBS bikerally závodem použití stejného startovního čísla do 4 downu. KVALIFIKACE Z VÝSLEDKŮ ZÁVODU WBS bikerally jednotlivců – postupuje 128 závodníků.

Kategorie/systém:

Počet postupujících bude vyhlášen v den závodu a umístněn na vývěsku po prezentaci. Průběh závodu je systémem pyramidy (vyřazovacího pavouka 4X). Postupují vždy první dva v dané rozjížďce, 3 a 4 odstupují, vypadají.

Trénink:

Po skončení bikerally, jedna tréninková jízda pomalým tempem, pak následuje start 4 down.

Penalizace 4 down: Úmyslné překřížení tratě s následkem úplného zastavení a pádu soupeře bude udělena diskvalifikace na základě rozhodnutí traťového komisaře.

Trať: Vykolíkovaná, vypáskovaná, po lyžařské sjezdovce, travnatý povrch.

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS

Technika: Bikerally i 4 down na stejném kole

Vývoz závodníků: Vlekem. Pomy + pružné smyčky ‘‘za představec‘‘.

Provoz a cena vleku:

Sobota: 11:00– 17:00, cena 80,-

Neděle: 8:00 – až do ukončení akce, cena 70,-

Toalety: v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally a 4 down

Časomíra: Fotobuňka Start – Cíl, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz.

Ceny: U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcnou cenu

Ubytování: V sobotu a neděli možno přespat přímo v místě centra.

Časový harmonogram:

Sobota:

Neoficiální nepovinný trénink.

Neděle:

Prezentace do WBS / Bikerally / 4 down – 7:00 až 10:00 hod.

Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod

Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení do 30min. po dojetí 4 downu.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce! Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Marek Rostislav BTS racing


Plakát závodu


Onboard-foto


Časový harmonogram

Sobota:
Neoficiální nepovinný trénink.

Neděle:
Prezentace do WBS / Bikerally / 4 down – 7:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.


Příjezdová mapa

 



Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
2 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
3 Huňa Tomáš SK Grafobal 1989 CZ
4 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
5 Hoferek Martin KrabCycles Specialized 1983 CZ
6 Červenka Michal Červenka Subform MeatFly team 1982 CZ
7 Pala David Červenka Subform Team 1991 CZ
8 Svak Jiří GT- bicycles oppurtunity 1987 CZ
9 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
10 Musil Tomáš Cykloservis Zlín 1981 CZ
11 Čala Tomáš DH SLOVAN LUHAČOVICE 1995 CZ
12 Malý Vítězslav 1977 CZ
14 Slovák Martin Rakastan olutta 1990 CZ
15 Gajdůšek Ondřej BikeCore_OE 1990 CZ
16 Králik Jozef Life 4 Ride DH team 1987 SK
17 Paprstka Radim Specialized Planet Bikes Team 1987 CZ
18 Jonák Jakub COMMENCAL FDF TEAM 1992 CZ
19 Klanica Tomáš Valmezbike racing 1982 CZ
20 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
21 Bělák Zdeněk SBT Fryšták 1992 CZ
22 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
23 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
24 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
25 Slavík Michal MALOCH RACING TEAM 1992 CZ
26 Pacholík Martin Gigantic Racing Team 1995 CZ
27 Marek Rostislav BTS racing 1989 CZ
28 Markovič Marek life4ride 1992 SK
29 Navrátil Tomáš Heartattack Racing 1997 CZ
30 Pančocha Zdeněk Bikecore oe 1984 CZ
31 Bořuta Martin DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
32 Ševčík Michal Cykloservis Lípa 1994 CZ
33 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
34 Lang Radim BIKE CORE OE 1979 CZ
35 Vařák Tomáš ASP-Bikeshop 1984 CZ
36 Jurák Adam Červenka Subform Team 1997 CZ
37 Ambrůz Václav BTS racing 1993 CZ
38 Koňařík Petr 1991 CZ
39 Janošek Daniel . 1992 CZ
40 Gajdošík Martin Rally sprint Kopná 1993 CZ
41 Baďura Jiří SBT Fryšták 1994 CZ
42 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
43 Zouhar Daniel 1995 CZ
44 Zuzaňák Marek Valmezbike Racing 1990 CZ
45 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
46 Lukašík Jakub Červenka Subform Team 1996 CZ
47 Vyoral Pavel Paintball Aréna Zlín www.pazlin.cz 1989 CZ
48 Svoboda Martin Bike Core OE 1984 CZ
49 Doležel Ondřej 1995 CZ
50 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
51 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
52 Dlapa Přemysl 1988 CZ
53 Maršálek Josef Life 4 Ride 1991 CZ
54 Kocourek Jaroslav trisolar dh racing team 1987 CZ
55 Charvát Martin Červenka Subform Team 1997 CZ
56 Tomeček Michal SK Grafobal 1994 CZ
57 Zabloudil Vojtěch paintballattack.cz 1991 CZ
58 Zlámal Tomáš BTS racing 1996 CZ
59 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ
60 Svák Jakub G.T.Garage team 1993 CZ
61 Šůstek Martin Bike Team Luhačovice 1989 CZ
62 Kaňa Jiří Heartattack Racing 1997 CZ
63 Šimkovič Juraj Bikemagazin Riders 1976 SK
64 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
65 Zuzaňák Matěj Valmezbike Racing 1993 CZ
66 Slovák Petr G.T.Garage Team 1989 CZ
67 Křepelka Jan SBT Fryšták 1991 CZ
68 Kubas Petr BikeCore OE 1986 CZ
69 Kužela Martin Červenka Subform Team 1996 CZ
70 Svršek Josef Heartattack Racing 1994 CZ
71 Heinz Pavel DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
72 Slovák Tomáš DH klub Roznov 1972 CZ
73 Hlobil Ondřej Heartattack Racing 1996 CZ
74 Krasňan Michal 1993 SK
75 Ambrůz Miroslav BTS racing 1993 CZ
76 Minařík David SBT Fryšták 1993 CZ
77 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
78 Machálek Ondřej Koloshop Team.cz 1992 CZ
79 Ebner Pavel 1994 CZ
80 Šmíd Jiří VonZipper,Oneal 1995 CZ
81 Šebestů Jan 1985 CZ
82 Polášek Martin X-Ride Team Racing 1994 CZ
83 Ostrý Michal 1996 CZ
84 Gajdošík Dominik SBT Fryšták 1997 CZ
85 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ
86 Šťovíček Adam ASP-Bikeshop 1991 CZ
87 Mentlík Josef BTS racing 1994 CZ
88 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ
89 Zmeškal Petr 1991 CZ
90 Adámek Jakub DH střela Kateřinice 1993 CZ
91 Vyzula Daniel Červenka Subform Team 1997 CZ
92 Tomeček Radim RBT Slimáci 1997 CZ
93 Štěrbík Petr Bike-Centrum Štěrbík 1997 CZ
94 Gažík David BTS racing 1995 CZ
95 Zbranek Petr DH střela Kateřinice 1990 CZ
96 Ress Vilém 1997 CZ
97 Ševčík Martin Červenka Subform Team 1996 CZ
98 Stodůlka Jiří BRT Olomouc 1992 CZ
99 Chaloupka Robert . 1997 CZ
100 Batěk Ondřej X-Ride Team Racing 1995 CZ
101 Slavík Dalibor 1995 CZ
102 Štec Filip WheelWeb 1993 CZ
103 Ujezdský Antonín WheelWeb 1993 CZ
104 Vrána Jindřích 1995 CZ
105 Tegel Rostislav 1996 CZ
106 Pavlas Marek cykloservis zlin 1989 CZ
107 Mika Jakub BikeSTRIKE.com 1995 CZ
108 Milníček Radek Bmx team Mankovice 1975 CZ
109 Škarek Antonín DH Bike Team Dolina 1976 CZ
110 Purč Václav Punkbike team 1995 CZ
111 Bartovič Ondřej 1992 CZ
112 Lukašík Jan Červenka Subform Team 1963 CZ
113 Fencl Josef 1997 CZ
114 Sasyn Roman Myslík 1967 CZ
115 Havlíček Karel G.T. Garage Team 1996 CZ
116 Kopecký Martin DH Valašsko 1996 CZ
117 Klempíř Pavel trisolar dh racing team 1994 CZ
118 Podešva Jaroslav SBT Fryšták 1997 CZ
119 Křenek Jan 1997 CZ
120 Vranka Adam Červenka Subform Team 1997 CZ
121 Moric Jiří Makak team rider 1985 CZ
122 Lichnovský Martin 1997 CZ
123 Dragoun Lukáš 1994 CZ
124 Tynkl Lukáš Satyrbike 1993 CZ
125 Konečník Martin 1995 CZ
126 Piňos Marian Flyingfossil team B12 1969 CZ
127 Škarek Ladislav DH Bike Team Dolina 1974 CZ
128 Chýlek Jan Myslík 1984 CZ
129 Horák Josef Punkbike team 1995 CZ
130 Pluháček Jakub 1997 CZ
131 Buňka Petr Myslík 1975 CZ
132 Vrána Miloslav 1996 CZ
133 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
301 Sadílková Aneta Valmezbike racing 1990 CZ
302 Matějová Michaela DH Brutal Team 1984 CZ
303 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ
304 Bulejková Helena Červenka Subform Team 1996 CZ
305 Trlidová Michaela ASP-Bikeshop 1984 CZ
401 Kroupa Daniel SBT Fryšták Cykloservis Zlín 1998 CZ
402 Kania Pavel SBT Fryšták 1998 CZ
403 Slovák Vojtěch DH klub Roznov 1998 CZ
404 Veteška Jan 1998 CZ
405 Ščotka Adam DH Bike Team Dolina 1999 CZ
406 Škarek Tomáš DH Bike Team Dolina 2000 CZ
407 Bureš Radim 1998 CZ
408 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
409 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
410 Macháň Tomaě 1998 CZ
411 Bednařík Martin 2000 CZ

Sponzoři závodu

Sponzoři závodu Bikerally Slopné 2012

 

Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179