Mediální partneři

29.04.2012 (Ne) Zlín

Zlin

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU
BIKERALLY Zlín 2012
2. závod seriálu Wood bike series 2012

Datum: 29.4.2012

Pořadatel: Cykloservis Zlín & F2

Ředitel závodu: Marian Piňos

Kontakt na pořadatele: Marian Piňos tel:731 991 223, Tomáš Musil 725 740 756.

email: marian@dorbas.cz , uzma.dh@seznam.cz

Vedení a komisaři WBS: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: VSST – volné sdružení stavitelů tratí

Příjezd: Vyznačen na příjezdových komunikacích od 28.4.2012

Místo konání: Sportovní areál nad gymnáziem Lesní čtvrť ve Zlíně

Registrace on-line: www.bikegeneration.cz Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:
Neděle 8:00 – 10:00 hod.Viz pravidla WBS

Trénink:
Sobota neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati.Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.Neděle povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením neměřený

Startovné:
250 Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail
150 Kč pro kat. střelci
+ 50 Kč bez online přihlášení viz. pravidla WBS
+ 50 Kč vratná záloha za startovní číslo

Kategorie WBS bikerally:    Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram: 
Sobota: Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Neděle: Prezentace – 8:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení: cca 30 minut po posledního jezdce

Toalety: dámské a pánské od pátku večer do neděle v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra: Cíl – fotobuňka, start – startér, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny věcné: U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcné ceny

Ubytování: Stanování na parkovišti u centra ZDARMA.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce.Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí azodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škodysobě, pořadateli ani třetí osobě.Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

Ředitel závodu: Marian Piňos


Plakát závodu


Onboard&foto


Popis tratí


Tento závod se pojede na dvou tratích a každá dvakrát.
První  technická, dlouhá, stromy, kořeny a esíčka. Druhá rychlá, trochu šlapavá, kratší, korytem, po cestě, do legendárního vracáku a pár skočků na závěr. Poslední  RZ uhne před prvním vracákem do leva a bude končit sešupem z cesty do cíle v areálu závodu

Časový harmonogram

Časový harmonogram:     
Sobota: Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Neděle: Prezentace – 8:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink: 8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally: 11:00 hod.


Příjezdová mapa


Příjezdová mapa na Lesní čtvrť ve Zlíně – u Areálu Hvězdárny Zlín


Registrace on-line


Seznam přihlášených

obsah záložky seznam přihlášených

1 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
2 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
3 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
4 Mikel Daniel Polcster racing 1994 CZ
5 Huňa Tomáš SK Grafobal 1989 CZ
6 Krybus Daniel SK Grafobal 1994 CZ
7 Červenka Michal Červenka Subform Team 1982 CZ
8 Čep Pavel BRT Olomouc 1986 CZ
9 Musil Tomáš Cykloservis Zlín 1981 CZ
10 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
11 Malý Vítězslav 1977 CZ
12 Králik Jozef Life 4 Ride 1987 SK
14 Paprstka Radim Specialized Planet Bikes Team 1987 CZ
15 Klanica Tomáš Valmezbike racing 1982 CZ
16 Hamouz Radek SK Grafobal 1993 CZ
17 Líška Tomáš Kaktus bike 1992 SK
18 Pala David 1991 CZ
19 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
20 Holotík Lukáš DH Grafobal 1994 CZ
21 Bělák Zdeněk SBT Fryšták 1992 CZ
22 Sovička Petr M.S. Cyklogat racing 1991 CZ
23 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
24 Pančocha Zdeněk BIKE CORE OE 1984 CZ
25 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
26 Bořuta Martin DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
27 Slavík Michal MALOCH RACING TEAM 1992 CZ
28 Pacholík Martin Gigantic Racing Team 1995 CZ
29 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
30 Malý Petr MALOCH RACING TEAM 1995 CZ
31 Navrátil Tomáš Heartattack Racing 1997 CZ
32 Lang Radim bike core oe 1979 CZ
33 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
34 Marek Rostislav BTS racing 1989 CZ
35 Vařák Tomáš ASP-Bikeshop 1984 CZ
36 Ambrůz Václav B.T.S racing 1993 CZ
37 Gajdošík Martin Rally sprint Kopná 1993 CZ
38 Šantavý Petr No question bike team 1982 CZ
39 Ševčík Michal Cykloservis Lípa 1994 CZ
40 Šimek Vojtěch DH Mikel Team 1997 CZ
41 Baďura Jiří SBT Fryšták 1994 CZ
42 Frýželka Jaroslav DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
43 Hrnčík Marián Life4Ride DH Team 1993 SK
44 Jurák Adam Červenka Subform Team 1997 CZ
45 Svoboda Martin BIKE CORE OE 1984 CZ
46 Lukašík Jakub Červenka Subform Team 1996 CZ
47 Vyoral Pavel Cykloservis Zlín 1989 CZ
48 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
49 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
50 Suchomel Milan DH Brutal Team 1965 CZ
51 Makovský David BAN Racing Team 1990 CZ
52 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
53 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
54 Zouhar Daniel 1995 CZ
55 Doležel Ondřej 1995 CZ
56 Charvát Martin Červenka Subform Team 1997 CZ
57 Dlapa Přemysl 1988 CZ
58 Sokol Lukáš ASP-Bikeshop 1982 CZ
59 Hykel Dalibor 1977 CZ
60 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ
61 Kocourek Jaroslav tri solar dh racing team 1987 CZ
62 Kohout Tomáš No Control DH Team 1985 CZ
63 Tomeček Michal SK Grafobal 1994 CZ
64 Šimkovič Juraj Bikemagazin Riders 1976 SK
65 Hudec Petr Heartattack Racing 1980 CZ
66 Křepelka Jan SBT Fryšták 1991 CZ
67 Maršálek Josef Life 4 Ride 1991 CZ
68 Horenský Kamil 1991 CZ
69 Slovák Petr G.T.Garage team 1989 CZ
70 Svák Jakub G.T.Garage team 1993 CZ
71 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
72 Hába Jakub Rally sprint Kopná 1992 CZ
73 Hlobil Ondřej Heartattack Racing 1996 CZ
74 Hájek Roman Bikestrike team 1990 CZ
75 Ambrůz Miroslav B.T.S racing 1993 CZ
76 Slovák Tomáš DH klub Roznov 1972 CZ
77 Machálek Ondřej Červenka Subform Team 1992 CZ
78 Gajdošík Dominik SBT Fryšták 1997 CZ
79 Ebner Pavel 1994 CZ
80 Tylajka Filip 1994 CZ
81 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ
82 Šťovíček Adam ASP-Bikeshop 1991 CZ
83 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
84 Hoferek Petr SBT Fryšták 1994 CZ
85 Ostrý Michal 1996 CZ
86 Melichárek Patrik Koloshop Team.cz 1996 CZ
87 Tomeček Radim RBT Slimáci 1997 CZ
88 Šůstek Martin Bike Team Luhačovice 1989 CZ
89 Polášek Martin X-Ride Team Racing Lešná 1994 CZ
90 Pavlas Marek cykloservis zlin 1989 CZ
91 Škarek Antonín DH Bike Team Dolina 1976 CZ
92 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
93 Ševčík Martin Červenka Subform Team 1996 CZ
94 Štěrbík Petr Bike-Centrum Štěrbík 1997 CZ
95 Vyzula Daniel 1997 CZ
96 Kužela Martin Červenka Subform Team 1996 CZ
97 Mika Jakub Shaman racing 1995 CZ
98 Zmeškal Petr 1991 CZ
99 Janošek Daniel 1992 CZ
100 Lukašík Jan Červenka Subform Team 1963 CZ
101 Adámek Jakub 1993 CZ
102 Hasa Jan PV Bikers 1989 CZ
103 Čumpelík Lukáš Heartattack Racing 1997 CZ
104 Slugeň Andreas 1994 CZ
105 Klempíř Pavel tri solar dh racing team 1994 CZ
106 Křenovský Jiří 1997 CZ
107 Dragoun Lukáš 1994 CZ
108 Zbranek Petr 1990 CZ
109 Konečník Martin 1995 CZ
110 Sasyn Roman Myslík 1967 CZ
111 Tlašek Radek VTR Tlašek 1996 CZ
112 Vranka Adam Červenka Subform Team 1997 CZ
113 Hanáček Lukáš 1987 CZ
114 Moric Jiří Makak Team Rider 1985 CZ
115 Čubas Petr Bike Core OE 1986 CZ
116 Hubáček Ladislav 1987 CZ
117 Šálek Pavel woox team 1992 CZ
118 Havel Vít 1994 CZ
119 Křapa Pavel 1994 CZ
120 Gažík David BTS racing 1995 CZ
121 Slavík Dalibor STD 1995 CZ
122 Havlíček Karel G.T.Garage team 1996 CZ
123 Kopecký Martin DH Valašsko 1996 CZ
124 Maňásek Ondřej 1996 CZ
125 Křenek Jan 1997 CZ
126 Tynkl Lukáš Satyrbike 1993 CZ
127 Kubaník Petr Heartattack Racing 1979 CZ
128 Piňos Marian Flyingfossil team B 1969 CZ
129 Blata Miroslav 1997 CZ
130 Nepraš Karel 1981 CZ
131 Chýlek Jan Myslík 1984 CZ
132 Buňka Petr Myslík 1975 CZ
133 Vrána Miloslav 1996 CZ
134 Škarek Ladislav DH Bike Team Dolina 1974 CZ
135 Kovanda František Pv bikers Echo 1993 CZ
136 Vašička Jakub B.T.S racing 1997 CZ
401 Slovák Vojtěch DH klub Roznov 1998 CZ
402 Kania Pavel SBT Fryšták 1998 CZ
403 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ
404 Veteška Jan 1998 CZ
405 Ščotka Adam DH Bike Team Dolina 1999 CZ
406 Melichárek Daniel 1998 CZ
407 Adamík Tomáš 1999 CZ
408 Bureš Radim 1998 CZ
409 Škarek Tomáš DH Bike Team Dolina 2000 CZ
411 Adamík Marek 2000 CZ
412 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
413 Macháň Tomáš 1998 CZ
415 Blata Jakub 2000 CZ
416 Zavadil Filip 2000 CZ
301 Sadílková Aneta Valmezbike racing 1990 CZ
302 Lípová Michala No question bike team 1985 CZ
303 Matějová Michaela DH Brutal Team 1984 CZ
304 Pospíšilová Ingrid G.T.Garage team 1992 CZ
305 Trlidová Michaela ASP-Bikeshop 1984 CZ
306 Bulejková Helena 1996 CZ


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122