Mediální partneři

28.09.2018 (Pá) Trnava

TRNAVA NÁVRH A4 2018 LOGO WEB

Propozice

PROPOZICE EMSEKO BIKERALLY TRNAVA


Plakát závodu

TRNAVA NÁVRH A4 2018 web

 


On board




Popis tratí


Časový harmonogram

Časový harmonogram:
Čtvrtek 27. 9. 2018 14.00 – 18.30 hod. Shakedown
(neoficiální nepovinný trénink, probíhá na definitivně vypáskované
trati, je volný, neměřený, bez pořadatelského i zdravotního zajištění)
Pátek 28. 9. 2018 8.00 – 10.00 hod. registrace do závodu
8.00 – 10.00 hod. povinný trénink se zdravotním a pořadatelským
zabezpečením, neměřený
11.00 hod. Start RZ1 Levá
12.20 hod. RZ 2 Levá
13.50 hod. RZ 3 Pravá krmelec
15.10 hod. RZ 4 Pravá krmelec (uvedené časy platí pro start 1. jezdce st. č. 301)
Start doplňkového závodu Dual slalomu bude po dojezdu hlavního závodu
18.30 hod. Vyhlášení všech výsledků (uvedený čas je pouze orientační, vyhlášení proběhne po dojezdu Dualu)


Příjezdová mapa


Registrace on-line

KLIKNI SÉÉÉM

 


Seznam přihlášených

1 Huňa Tomáš SBT Fryšták Mondraker 1989 CZ
2 Šůstek David SK GIENGER RPM-STAV „A“ 1993 CZ
3 Novosád Radim Bike Garage Prostějov 1994 CZ
4 Gergel Jiří Rumová sebranka 1988 CZ
5 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
6 Škarek Tomáš SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2000 CZ
7 Marek Jiří VALMEZBIKE racing 1995 CZ
8 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
9 Sehnal Stanislav Kellys factory team 1994 CZ
10 Hoferek Martin Rumová sebranka 1983 CZ
11 Mikel Daniel DH MIKEL TEAM 1994 CZ
12 Pala David 1991 CZ
14 Čala Tomáš 1995 CZ
15 Nášel Lukáš SBT Fryšták Mondraker 1991 CZ
16 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
17 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
18 Slovák Martin 1991 CZ
19 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
20 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
21 Ovesný Rostislav SBT Fryšták Racing 1995 CZ
22 Malý Vítězslav Pales Riders Team 1977 CZ
23 Šimara Jiří Giant tractory 1992 CZ
24 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
25 Kolečík Tomáš SBT Fryšták Mondraker 2002 CZ
26 Hájek Martin Cykloservis Krystyník 2001 CZ
27 Krhánek Ondřej Kikin eXtreme Safety 1990 CZ
28 Slováček Dominik SBT Pepolep.cz 1995 CZ
29 Doležel Ondřej SBT Pepolep.cz 1995 CZ
30 Kroupa Daniel Maloch racing team 1998 CZ
31 Sidor Alexandr Já-sám 1992 CZ
32 Krsička Marek 1989 CZ
33 Maršálek Josef SBT Pepolep.cz 1991 CZ
34 Škarek Jan SBT Fryšták 1998 CZ
35 Zabloudil Vojtěch Commencal FDF Team 1991 CZ
36 Šašinka David 1996 CZ
37 Štěpančík Kamil BTS racing :::: Slavičín 1987 CZ
38 Sklář Filip DH Brutal Team Aefes Industry 1993 CZ
39 Klepiš Daniel NaDHrad Malenovice 2001 CZ
40 Chlup Filip SBT Fryšták Racing 2003 CZ
41 Machálek Petr AMK Hodonín 1978 CZ
42 Lang Radim Bikecore O 1979 CZ
43 Mácha Leo DH Brutal Team Aefes Industry 1971 CZ
44 Dočekal Filip Snow and Bike 2003 CZ
45 Stavjaník Tomáš NaDHrad Malenovice 2000 CZ
46 Šantavý Petr No Question bike 1982 CZ
47 Křepelka Jan Rumová sebranka 1991 CZ
48 Bednařík Martin 1985 CZ
49 Mašláň Pavel SBT Fryšták 1977 CZ
50 Baďura Libor SBT Fryšták Racing 1965 CZ
51 Jankových Jakub 2000 SK
52 Žabka Marek 1999 SK
53 Schmiedt Rudolf NaDHrad Malenovice 1987 CZ
54 Diblík Lukáš Garage Horehigh 1988 CZ
55 Trčálek Daniel Laguna Cycles Team 2000 CZ
56 Haferník Jiří Caffé Bicicletta Squadra 1980 CZ
57 Ňaňko Josef Bikecore E 1980 CZ
58 Vaškovič Michal Howado DH 1982 CZ
59 Skočovský Aleš 1983 CZ
60 Vitásek Matěj NaDHrad Malenovice 1991 CZ
61 Baroš Mirko 1989 CZ
62 Húšť Filip SK GIENGER RPM STAV 2000 CZ
63 Kocurek Nikolas 2003 CZ
64 Polínek Pavel NaDHrad Malenovice 1985 CZ
65 Ponížil Karel 4EVER Cyklo Bulis 2001 CZ
66 Tománek Jan Maloch Racing Team 2002 CZ
67 Woller Matěj 2001 CZ
68 Fuchs Petr 1997 CZ
69 Lepka Pavel 1997 CZ
70 Novosád Tomáš Maloch Racing Team 1990 CZ
71 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
72 Hadrava Vít 1981 CZ
73 Habrovanský Petr 2003 CZ
74 Vrána Miloslav DH-Bělov 1996 CZ
75 Hudec Tomáš HeartAttack Racing Team 2002 CZ
76 Vybíral Ivo 1991 CZ
77 Lutonský Jan 2001 CZ
78 Michalík Aleš 2003 CZ
79 Sasyn Roman YT fans 1967 CZ
80 Strachoň Hynek PUNKxRIDERS 1977 CZ
81 Maděra Jan 1992 CZ
82 Marek Petr VALMEZBIKE racing 1968 CZ
83 Mahďák Roman SK GIENGER RPM-STAV 1983 CZ
84 Saramák Jan Moravian Eagles 1982 CZ
85 Kubín Petr SBT Fryšták 1990 CZ
86 Martinec Kryštof SBT Fryšták 2002 CZ
87 Kohoutek Tomáš 1998 CZ
88 Bosák David 2000 CZ
89 Ponížil Antonin 2003 CZ
90 Květák Pavel DH-Bělov 2001 CZ
91 Surzyn Tomáš 2001 CZ
92 Cibulka Michal 1995 CZ
93 Michalík Roman 2003 CZ
94 Piňos Marian Caffé Bicicletta Squadra 1969 CZ
95 Müller Rudolf punkXriders 1977 SK
401 Bartoš Štěpán 2004 CZ S
402 Kolečík Ondřej SBT Pepolep.cz 2005 CZ S
403 Kappel Adam Commencal FDF Team 2004 CZ S
404 Húšť Kryštof SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2006 CZ S
405 Kadlec Martin Kross Bikes 2004 CZ S
406 Hradský Daniel Mad Style Racing 2005 SK S
407 Talaš Ondřej Bike Team Slopné 2006 CZ S
408 Černý Pavol punkXriders 2005 SK S
409 Konvičný Jan 2005 CZ S
410 Perďoch Šimon DH Brutal Team Aefes Industry 2008 CZ S
411 Mašláň Jan SBT Fryšták Racing 2006 CZ S
412 Húšť Oliver Horští myslivci 2008 CZ S
414 Kadlec Přemysl X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ S
415 Hudec Michal 2007 CZ S
301 Šantavá Michala No Question bike 1985 CZ Z
302 Martinková Denisa 1993 CZ Z
303 Čejková Monika 1992 CZ Z
304 Adamová Eva 1987 CZ Z
305 Babincová Gabriela 1977 CZ Z
306 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták Mondraker 1994 CZ Z
307 Marečková Veronika Rumová sebranka 1994 CZ Z
308 Kadlecová Karolína X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ Z
309 Strachoňová Julie PUNKxRIDERS 2005 CZ Z

Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2018
1Šůstek D.212
2Gergel J.204
3Novosád R.189
Muži WBS 2018
1Šůstek D.215
2Gergel J.206
3Novosád R.195
Junioři WBS 2018
1Škarek T.245
2Kolečík T.222
3Stavjaník T.170
Hardtail WBS 2018
1Krhánek O.232
2Slováček D.218
3Bednařík M.191
Střelci WBS 2018
1Kolečík O.238
2Húšť K.213
3Kadlec M.204
Gentlemen WBS 2018
1Šantavý P.219
2Skočovský A.197
3Jurečka R.188
Legendy WBS 2018
1Mácha L.250
2Baďura L.221
3Sasyn R.203
Ženy WBS 2018
1Šantavá M.241
2Martinková D.230
3Čejková M.200
Týmy WBS 2018
1SK Gienger RPM-Stav "A"211
2SBT Pepolep.cz164
3Rumová sebranka157