Mediální partneři

26.05.2018 (So) Slopné

banner-zmensene

Propozice

 

PEVEKO  Bikerally Slopné 2018

2.závod GERGEL  Wood bike series 2018

Datum:  sobota 26.5.2018

Pořadatel:  Škarek Ladislav 

Kontakt na pořadatele: lskarek1@seznam.cz / 739 420 299

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: Škarek Ladislav a jeho team

Příjezd: Vyznačen od pátku 25.5.2018 z hlavní cesty obce Slopné

Registrace on-line: Od 10.5.2018 na www.bikegeneration.cz

Registrace na místě:

V pátek od 15:00 – 18:00 hod

V sobotu od 7:30 – 10:00 hod.

Neofic. nepovinný trénink (pátek 25.5.2018) od 13 do 18 hod.

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno. Vývoz zajištěn, viz vývoz závodníků.

 I v den tréninku je zajištěno občerstvení  !!!!! Gril, langoše, hranolky, pivo, nealko atd. 

Startovné: 

300 Kč pro kat. muži, junioři, ženy, hard tail, gentlemani a legendy

150 Kč pro kat. střelci

+ 100 kč za přijetí formuláře přihlášení do seriálu (při prvním závodě v roce 2018)

+ 50 kč vratná záloha za startovní číslo

+ 100 kč bez on-line přihlášení

Traťě bikerally Slopné:
Klasické bikerallyové, tzn. lehčí sjezdové, přírodního charakteru. Celkem 4 rychlostní zkoušky na dvou tratích. Vypáskované, nebezpečná místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. pravidla WBS

Penalizace: Viz. pravidla WBS

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS

Doplnkový závod :
Po skončení závodu bikerally bude opět 4 down na louce.

Snad nás počasí nezradí a odjedeme klasický 4 down.

Pokud chceš jet 4 down musíš se přihlásit již při registraci do bikerally – startovné ZDARMA!

Po celou dobu sobotního závodu bude probíhat dětská Capri Sun bike školička

pro nejmenší s instruktory – ZDARMA!

Bike School Jirky Gergela

Vývoz závodníků:

Zajišťuje lyžařský klub Slopné

Způsob: Vlekem – pomy + pružné smyčky ‘‘za představec‘‘.

Provoz a cena vleku:

pátek: 13:00– 18:00, cena 100,-

sobota: 8:00 – až do ukončení akce, cena 100,-

Toalety: v centru závodu (podařilo se nám zajistit Toi Toi )

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally + 4down 

Časomíra: Fotobuňka Start – Cíl, výsledky on-line (dle internetového signálu), LCD projekce 

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz.

Ceny:

Letos bude jako hlavní cena víkendový pobyt v Jesenikách na chatě U Rytíře !!

 U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcnou cenu.

V kategorii střelci bude vyhlášeno 5 nejrychlejších.

Ubytování:
Nejblíže v Dolní Lhotě (4km):
www.ubytovaniuluhacovic.cz
popř. autocamp Luhačovice ,  nebo stanování v centru závodu.

 

Organizační tým Bikerally Slopné


Plakát závodu

sfsdfdf

 


On board



Popis tratí


Časový harmonogram

Registrace na místě:

V pátek od 15:00 – 18:00 hod

V sobotu od 7:30 – 10:00 hod.

 

Trénink: 

Neofic. nepovinný trénink pátek 25.5.2018 od 13 do 18 hod.

Oficiální v sobotu od 8 do 10:00

 

Po dojetí Bikerally se pojede 4 Down na louce 

 

Provoz a cena vleku:

pátek: 13:00– 18:00, cena 100,-

sobota: 8:00 – až do ukončení akce, cena 100,-

 

 


Příjezdová mapa

prijezd


Registrace on-line

ZDE

 


Seznam přihlášených

1 Novosád Radim Bike Garage Prostějov 1994 CZ
2 Marek Jiří VALMEZBIKE RACING 1995 CZ
3 Gergel Jiří Rumová sebranka 1988 CZ
4 Frýželka Jiří 1992 CZ
5 Huňa Tomáš SBT Fryšták Mondraker 1989 CZ
6 Šůstek David SK GIENGER RPM-STAV „A“ 1993 CZ
7 Hájek Martin Cykloservis Krystyník 2001 CZ
8 Pančocha Zdeněk Bikecore O 1984 CZ
9 Fencl Josef . 1997 CZ
10 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
11 Škarek Tomáš SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2000 CZ
12 Malý Vítězslav 1977 CZ
14 Šimara Jiří Giant factory 1992 CZ
15 Nášel Lukáš SBT Fryšták Mondraker 1991 CZ
16 Ostrý Michal cyklobulis 1996 CZ
17 Kroupa Daniel Maloch racing team 1998 CZ
18 Krhánek Ondřej Kikin 1990 CZ
19 Slováček Dominik SBT Pepolep.cz 1995 CZ
20 Doležel Ondřej SBT Pepolep.cz 1995 CZ
21 Krsička Marek 1989 CZ
22 Maršálek Josef SBT Pepolep.cz 1991 CZ
23 Škarek Jan SBT Fryšták 1998 CZ
24 Zabloudil Vojtěch Commencal FDF Team 1991 CZ
25 Kolečík Tomáš SBT Fryšták Mondraker 2002 CZ
26 Slováček Filip 1994 CZ
27 Štěpančík Kamil BTS racing :::Slavičín::: 1987 CZ
28 Ovesný Rostislav SBT Fryšták Racing 1995 CZ
29 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
30 Šofronič Jakub cyklotrend.cz 2001 CZ
31 Sklář Filip DH Brutal Team Aefes Industry 1993 CZ
32 Laryš Patrik DH Brutal Team Aefes Industry 1992 CZ
33 Lang Radim Bikecore O 1979 CZ
34 Mácha Leo DH Brutal Team Aefes Industry 1971 CZ
35 Stavjaník Tomáš NaDHrad Malenovice 2000 CZ
36 Horenský Kamil Motokros Prakšice 1991 CZ
37 Křepelka Jan Rumová sebranka 1991 CZ
38 Purč Václav Chulimanga racing team 1995 CZ
39 Jelínek Michal 1989 CZ
40 Šantavý Petr Noquestion bike 1982 CZ
41 Machala Ondřej SBT Fryšták 1998 CZ
42 Novotný David 1993 CZ
43 Svoboda Martin Bikecore oe 1984 CZ
44 Kabelka Štěpán 1999 CZ
45 Mikeška Daniel Commencal FDF Team 2001 CZ
46 Svák Jakub 1993 CZ
47 Trčálek Daniel Laguna Cycles team 2000 CZ
48 Baďura Libor SBT Fryšták Racing 1965 CZ
49 Kubas Petr Bikecore E 1986 CZ
50 Bašta Alan 1991 CZ
51 Klepiš Daniel NaDHrad Čamlíkov 2001 CZ
52 Beránek Jan X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
53 Dočekal Filip Snow and Bike 2003 CZ
54 Horák Dušan X-Ride Team Racing Lešná 2002 CZ
55 Osička Jáchym 2002 CZ
56 Skočovský Aleš 1983 CZ
57 Ildža Matyáš 1998 CZ
58 Vitásek Matěj NaDHrad Čamlíkov 1991 CZ
59 Koščo Peter Bro bikers 1984 SK
60 Baroš Mirko Loose Riders Czech Republic 1989 CZ
61 Húšť Filip SK GIENGER RPM – STAV 2000 CZ
62 Lichnovský Martin 1997 CZ
63 Chlup Filip SBT Fryšták Racing 2003 CZ
64 Herclík David 1995 CZ
65 Tománek Jan 2002 CZ
66 Ňaňko Josef Bikecore E 1980 CZ
67 Polínek Pavel NaDHrad Malenovice 1985 CZ
68 Diblík Lukáš G.HoreHigh 1988 CZ
69 Woller Matěj / 2001 CZ
70 Kabelka Tomáš 1993 CZ
71 Koščo Ján Bro bikers 1986 SK
72 Opavský Robert 1991 CZ
73 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
74 Le Bars Julian 1988 F
75 Pekař Petr 1991 CZ
76 Dostál Tomáš 1988 CZ
77 Vrána Miloslav DH-Bělov 1996 CZ
78 Hudec Tomáš HeartAttack Racing Team 2002 CZ
79 Zrník Jakub SBT Fryšták 1999 CZ
80 Lutonský Jan 2001 CZ
81 Michalík Aleš 2003 CZ
82 Chalupa Václav RoD Team 1993 CZ
83 Lepka Pavel RoD Team 1997 CZ
84 Bednařík Martin 1985 CZ
85 Pavlas Marek 1989 CZ
86 Sasyn Roman yt fans 1967 CZ
87 Vaculík Miroslav 2002 CZ
88 Kocurek Nikolas 2003 CZ
89 Liberda Jakub 2001 CZ
90 Húšť Jan Horští myslivci 1969 CZ
91 Marek Petr VALMEZBIKE RACING 1968 CZ
92 Žampach Michal 1991 CZ
93 Vybíral Ivo 1991 CZ
94 Szigeti Lukáš 1991 CZ
95 Martinec Kryštof 2002 CZ
96 Hub Martin Horští myslivci 1973 CZ
97 Adamec Josef ! 1975 CZ
98 Doseděl Tomáš 1996 CZ
99 Krahula David Bts racing 1981 CZ
100 Květák Pavel DH Bělov 2001 CZ
101 Průcha Karel 2003 CZ
102 Michalík Roman 2003 CZ
103 Piňos Marian Caffé Bicicletta Squadra 1969 CZ
401 Kolečík Ondřej SBT Pepolep.cz 2005 CZ S
402 Kappel Adam Commencal FDF Team 2004 CZ S
403 Húšť Kryštof SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2006 CZ S
404 Kadlec Martin Kross Bikes 2004 CZ S
405 Hradský Daniel Mad Style racing 2005 SK S
406 Kašný David Czech Downhill Academy 2004 CZ S
407 Bartoš Štěpán - 2004 CZ S
408 Talaš Ondřej Slopne Riders 2006 CZ S
409 Konvičný Jan 2005 CZ S
410 Šín Samuel 2007 CZ S
411 Mašláň Jan SBT Fryšták Racing 2006 CZ S
412 Húšť Oliver Horští myslivci 2008 CZ S
414 Perďoch Šimon DH Brutal Team Aefes Industry 2008 CZ S
415 Hudec Michal 2007 CZ S
301 Šantavá Michala Noquestion bike 1985 CZ Z
302 Martinková Denisa 1993 CZ Z
303 Čejková Monika 1992 CZ Z
304 Babincová Gabriela 1977 CZ Z
305 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták Mondraker 1994 CZ Z
306 Kadlecová Karolína X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ Z

Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2018
1Šůstek D.212
2Gergel J.204
3Novosád R.189
Muži WBS 2018
1Šůstek D.215
2Gergel J.206
3Novosád R.195
Junioři WBS 2018
1Škarek T.245
2Kolečík T.222
3Stavjaník T.170
Hardtail WBS 2018
1Krhánek O.232
2Slováček D.218
3Bednařík M.191
Střelci WBS 2018
1Kolečík O.238
2Húšť K.213
3Kadlec M.204
Gentlemen WBS 2018
1Šantavý P.219
2Skočovský A.197
3Jurečka R.188
Legendy WBS 2018
1Mácha L.250
2Baďura L.221
3Sasyn R.203
Ženy WBS 2018
1Šantavá M.241
2Martinková D.230
3Čejková M.200
Týmy WBS 2018
1SK Gienger RPM-Stav "A"211
2SBT Pepolep.cz164
3Rumová sebranka157