Mediální partneři

24.10.2015 (So) Kyčerka

baner web

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU

RPM STAV Bikerally Kyčerka 2015

7. závod seriálu RPM STAV Wood bike series 2015

Datum: Sobota 24.10. 2015
Místo: Velké Karlovice, Pluskovec – Kyčerka Singletrail bikepark
Pořadatel: Haferník Jiří / Kyčerka Singletrail bikepark
Kontakt na pořadatele:
Závod: Haferník Jiří tel: 725 284 343 email: haff1@seznam.cz
Tratě: Bednařík Jaroslav 606 061 614 / Krhánek Ondřej
Vedoucí pořadatelů: Juráková Zuzana
Vedení a komisaři WBS: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz
Pravidla WBS bikerally: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz
Příjezd: Vyznačen na příjezdových komunikacích. Parkoviště pod areálem Kyčerka – parkoviště plocha + příjezdová silnice (řízeno pořadateli) směrem od Kyčerky na levé straně! (horní parkoviště je pouze pro hosty restaurace)

Registrace on-line: www.bikegeneration.cz . Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:
Pátek 17:00 – 18:00 hod.
Sobota 7:30 – 10:00 hod. Viz pravidla WBS.

Trénink: Pátek neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na vypáskované trati. Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno. Sobota povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením neměřený na definitivně vypáskované trati

Startovné:
250Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail
150Kč pro kat. střelci
+ 100 Kč bez online přihlášní viz. pravidla WBS
+ 50 Kč vratná záloha za startovní číslo
Startovné se nevrací.

Cena vleku – kotva (start – cíl):
Pátek:
od 12:00 – 18:00 – 200kč
od 16:00 – 18:00 – 100kč
(platí se u vleku a dostanete rozlišovací pásek)
Sobota:
od 8hod do konce závodu – 150kč
(platí se při registraci do závodu a startovní číslo je v sobotu vstupenkou na vlek)

Kategorie WBS bikerally: Střelci, junioři, muži, ženy, hard tail, masters a absolutní pořadí. Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz
Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.
Chrániče povinné: Do 18. let – Chrániče kolen, holení, loktů, páteře, dlouhoprsté rukavice a integrální přilbu. Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:
Pátek:
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Registrace – 17:00 až 18:00 hod.
Sobota:
Prezentace – 7:30 až 10:00 hod.
Povinný trénink 8:00 až 10:30 hod
Start závodu v 11:00 hod.
RZ 1 – Modrá
RZ 2 – Modrá
RZ 3 – Černá
RZ 4 – Černá
Vyhlášení vítězů závodu: 30min. po dojezdu posledního jezdce.

Toalety: Dámské a pánské v centru závodu

Občerstvení: V centru závodu Hospoda Kyčerka

Zdravotní záchranná služba – Horská služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra: Cíl – fotobuňka, start – startér, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny : U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcné ceny

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce. Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.
Vedení WBS


Plakát závodu

kycerka plago20155


On board


[/wptabcontent]

Časový harmonogram

Pátek:
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Registrace – 17:00 až 18:00 hod.
Sobota:
Prezentace – 7:30 až 10:00 hod.
Povinný trénink 8:00 až 10:30 hod
Start závodu v 11:00 hod.
RZ 1 – Modrá
RZ 2 – Modrá
RZ 3 – Černá
RZ 4 – Černá
Vyhlášení vítězů závodu: 30min. po dojezdu posledního jezdce.


Příjezdová mapa

mapa1


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
2 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
3 Huňa Tomáš Mondraker DH Team 1989 CZ
4 Navrátil Tomáš Gienger Carabik Bike Team 1997 CZ
5 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
6 Učeň Lukáš CTM Racing Team 1990 SK
7 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
8 Srněnský Vladimír Specialized Planet Bikes Team 1993 CZ
9 Hynčica Vlastimil SPECIALIZED CZ 1978 CZ
10 Macek Libor Mondraker DH Team 1997 CZ
11 Krybus Daniel Mondraker DH Team 1994 CZ
12 Kulhánek Martin Cyklokulhanek.cz 1994 CZ
14 Mikel Daniel POLCSTER RACING 1994 CZ
15 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
16 Pala David 1991 CZ
17 Frýželka Jiří 1992 CZ
18 Krystyník Jan Cykloservis Krystyník Nový Hrozenkov 1992 CZ
19 Cais Erik Gienger Carabik Bike Team 1999 CZ
20 Malý Vítězslav Pales Riders Team 1977 CZ
21 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
22 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
23 Kantorek Petr Specialized Planet Bikes Team 1984 CZ
24 Kroupa Daniel Cykloservis Zlín 1998 CZ
25 Valchář Ondřej Specialized Planet Bikes Team 1990 CZ
26 Marek Jiří Valmezbike racing 1995 CZ
27 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
28 Pekař Jakub Giant cycling team 1994 CZ
29 Zeman Filip CTM racing team 1998 SK
30 Zouhar Daniel 1995 CZ
31 Pančocha Zdeněk Bikecore oe 1984 CZ
32 Langer Tomáš fdf commencal olomouc 1988 CZ
33 Poruban Kristián SPECIALIZED CZ 2000 SK
34 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
35 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
36 Štolfa Ondřej brno 1983 CZ
37 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
38 Sovička Petr 1991 CZ
39 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
40 Hykel Dalibor zahradyhykel.cz 1977 CZ
41 Mach Petr Bikepark Kroměříž Team 1993 CZ
42 Polášek Tomáš bike 1988 CZ
43 Knapek Kristián X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
44 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
45 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ
46 Zabloudil Vojtěch habby bikes 1991 CZ
47 Maršálek Josef DH Slovan Luhačovice 1991 CZ
48 Lang Radim Bikecore oe 1979 CZ
49 Vaňura Michal Pales Riders Team 1989 CZ
50 Kavalec Denis Stone Hill Riders Team 1999 SK
51 Hrnčík Marián Life4Ride DH team 1993 SK
52 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
53 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
54 Kratochvíl Aleš EP & Zitec Racing Team 1993 CZ
55 Murgaš Kristián khc kaktus bike 1997 SK
56 Fabok Daniel Dookie 1997 CZ
57 Macháň Tomáš * 1998 CZ
58 Laryš Patrik DH Brutal Team 1992 CZ
59 Svoboda Martin Bikecore oe 1984 CZ
60 Krušina Jan Punk x Riders, Dookie 1996 CZ
61 Čunek David Valmezbike racing 1989 CZ
62 Mikulenka Petr Specialized Planet Bikes Team 1996 CZ
63 Šantavý Petr No question bike team 1982 CZ
64 Mondřík Petr Sämis velo shop Villmergen 1988 CZ
65 Vojtuš Danielko Freerade kalinov team 1997 SK
66 Prusek Petr EP & Zitec Racing Team 1985 CZ
67 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
68 Kužela Martin 1996 CZ
69 Jelínek Michal 1989 CZ
70 Vyoral Pavel Cykloservis Zlín 1989 CZ
71 Charvát Martin - 1997 CZ
72 Dynka Jakub - 1999 CZ
73 Kania Pavel Medifis clinic Zlin 1998 CZ
74 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
75 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
76 Vítek Martin DH team Kladruby 1986 CZ
77 Wrzecký Marek Pales Riders Team 1982 CZ
78 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
79 Kubas Petr Bikecore oe 1986 CZ
80 Zicháček David RPM Stav 1985 CZ
81 Fryc Martin Pales Riders Team 1985 CZ
82 Sklář Filip DH Brutal Team 1993 CZ
83 Caha Pavel Bikecore OE 1983 CZ
84 Honek Bohumil .. 1998 CZ
85 Haferník Jiří Flyingfossil 1980 CZ
86 Řásný Martin bmx panda jam 1989 CZ
87 Růčka Josef Rally sprint Kopná 1995 CZ
88 Toms Miroslav CKK Znojmo 1998 CZ
89 Zuzaňák Matěj Valmezbike racing 1993 CZ
90 Ambrůz Miroslav 1993 CZ
91 Křepelka Jan Gienger Carabik Bike Team 1991 CZ
92 Štefka Radomír X-Ride Team Racing Lešná 1999 CZ
93 Ovesný Vlastislav 1984 CZ
94 Šebestů Jan 1985 CZ
95 Müller Rudolf PUNKxRIDERS 1996 SK
96 Ebner Pavel 1994 CZ
97 Skočovský Aleš - 1983 CZ
98 Baroš Mirko Heartattack Racing 1989 CZ
99 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
100 Veteška Jan JPbikes Team 1998 CZ
101 Slovák Petr Mad Style Racing 1989 CZ
102 Matyák Radim Bikecore oe 1974 CZ
103 Moško Viktor 1998 CZ
104 Koščo Ján Bro Bikers 1986 SK
105 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ
106 Batěk Ondřej 1995 CZ
107 Ševčík Martin - 1996 CZ
108 Michalčík Jaroslav FOX DH Team CZ 2000 CZ
109 Škarek Antonín Tryskomyš Bike Team 1976 CZ
110 Češka Jakub . 1987 CZ
111 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
112 Cafourek Stanislav CKK Znojmo 1999 CZ
113 Kopecký Martin 1996 CZ
114 Barabáš Jan Dirty team 1989 CZ
115 Šimek Božetěch dh Hošťálková 1993 CZ
116 Koukal Dominik . 1997 CZ
117 Varga Dominik EP & Zitec Racing 1998 CZ
118 Piňos Svatopluk Fesť tým 1992 CZ
119 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
120 Puškáč Petr Dirty team 1985 CZ
121 Horák Zbyněk DH Nový Jičín 1981 CZ
122 Miler Oldřich DH Team Kladruby 1986 CZ
123 Vičar Vojtěch - 1997 CZ
124 Hrabal Josef bmx panda jam 1988 CZ
125 Sláma Pavel bmx panda jam 1993 CZ
126 Baránek Martin Godzzila bikes 1991 CZ
127 Fojt David Godzzila bikes 1994 CZ
128 Čermák Filip Netro racing team 1993 CZ
129 Sasyn Roman 1967 CZ
130 Frano Petr BeerBoys Circus 1981 CZ
131 Solanský Tomáš MK-Racing Vsetín 1989 CZ
132 Vrána Miloslav . 1996 CZ
133 Žampach Michal 1991 CZ
134 Hluchník Jan . 1998 CZ
135 Podzemný Zbyněk DH Nový Jičín 1978 CZ
136 Blokeš Marek . 1998 CZ
137 Jurka Filip / 1999 CZ
138 Chrástecký Filip 1997 CZ
139 Marek Petr Valmezbike racing 1968 CZ
140 Jelínek Michal !! 1997 CZ
141 Komínek Martin Halo team 1970 CZ
142 Mahďák Roman RPM-STAV 1983 CZ
143 Machala Ondřej . 1998 CZ
144 Klečka Tomáš 1999 CZ
145 Kosina Albert DH Brutal Team 1999 CZ
146 Blaťák Vojtěch Black Riders DH team Přerov 2000 CZ
147 Zdražil Miroslav Fesť tým 1991 CZ
148 Tomašovič Patrik PUNKxRAIDERS 1999 SK
149 Piňos Marian Flyingfossil 1969 CZ
150 Hub Martin Horští myslivci 1973 CZ
151 Tajzler Vojtěch Dh Růžďka 2000 CZ
152 Březina Tomáš BeerBoys Circus 1981 CZ
153 Húšť Filip Bratřejov 2000 CZ
154 Filip Jan DH team Kladruby 1989 CZ
155 Brhel Jan Godzilla bikes 1997 CZ
156 Fuksa Vojtěch \\\\ 2000 CZ
157 Gubisch Jaromír yzo 1995 CZ
158 Vlasák Jan DH Kostelec 1974 CZ
159 Müller Rudolf sen. PUNKxRIDERS 1977 SK
301 Porubanová Simona SPECIALIZED CZ 1998 SK Z
302 Šantavá Michala No question bike team 1985 CZ Z
303 Sládková Aneta C System Zlín 1991 CZ Z
304 Vondráčková Tereza NUKEPROOF Gigantic racing team 1997 CZ Z
305 Babincová Gabriela Pepe bike 1977 CZ Z
306 Buociková Zuzana energy.mcb 2001 SK Z
307 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták 1994 CZ Z
308 Peroutová Gabriela Pales Riders Team 1990 CZ Z
401 Mikeška Daniel DH Bike Team Dolina 2001 CZ S
402 Šofronič Jakub PUNKxRIDERS,DOOKIE bike team 2001 CZ S
403 Klepiš Daniel 2001 CZ S
404 Jakubka Tomáš - 2001 CZ S
405 Hradil Tomáš X-Ride Team Racing Lešná 2001 CZ S
406 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ S
407 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ S
408 Oblouk Jan BikePark Kromeriz team 2002 CZ S
409 Bartoš Štěpán - 2004 CZ S
410 Silný Adam BikePark Kromeriz team 2001 CZ S
411 Stecker Tom - 2001 CZ S
412 Kadlec Martin X-Ride Team Racing Lešná 2004 CZ S
414 Húšť Kryštof Bratřejov 2006 CZ S
415 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ S
416 Hába Kryštof Black Riders DH team Přerov 2002 CZ S
417 Pavlík Vojtěch Bikecore oe 2005 CZ S

Výsledky


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179