Mediální partneři

23.09.2017 (So) Podkopná Lhota

img_9451 - Copy

Propozice

FAGUS BIKERALLY KOPNÁ

              Propozice závodu

Datum:                    Pátek22.9 –Sobota  23.9.2017

Pořadatel:              Rallysprint kopná v AČR  Podkopná Lhota

Spolupořadatel:   WBS

Ředitel závodu:    Josef Minařík

Kontakt Pořadatele: Minařík Josef 602723407  minarik.motorsport@seznam.cz

Minařík Radek 737064425 minarik.r@email.cz

Místo konání:            Penzion Kopná Podkopná Lhota,

Myslivecká chata Podkopná Lhota

Příjezd od Slušovic a od Kašavy

Vedení WBS a Komisaři: viz pravidla WBS

Pravidla Bikerally: dle pravidel WBS(www.bikegeneration.cz)

Časomíra: ing. Petr Linhart

Stavitelé tratí: Pořadatelé závodu

Trénink: Dbát zvýšené opatrnosti při přejezdu hlavní komunikace!!!!!

Pořadatelsky hlídán pátek od 16:00 hod do 18:30 hod

Sobota od 8:30 hod do 10:00 hod

Zdavotnická Služba: Zajištěna po dobu pátečního  i sobotního závodu.

A sobotního tréninku

 

 

Registrace do závodu: on-line:www.bikegeneration.cz, viz pravidla WBS

Do středy 20.9.2017 do 23:00hod

Na místě:pátek  22.9.2017 od 17:00 hod do 19:00hod

Sobota 23.9.2017 od 8:00 hod  do 10:00 hod.

Pohár Kopná pátek od 17:00 hod do19:00 hod.

Registrace do seriálu: nově přihlášení, dosud neregistrovaní v den závodu

Startovné: 300 kč kategorie, Muži,Ženy,Junior,Hardtail,Masters

150 kč kategorie, Střelci.  Vše plus 50 kč záloha na číslo

Trať:             Klasická a u nás už tradiční bikerallyová, přírodního charakteru.

Na dvou traťích 4 meřené jízdy.Páteční pohár Kopná  na jednom úseku               .         dva měřené průjezdy.

Vývoz:          Není organizován

Kategorie: Absolutní kasifikace(dle řáduWBS)

Muži  1998 a níže (dle řádů WBS)

Junior 1999 – 2002(dle řáduWBS)

Střelci  2003 a více (dle řádů WBS)

Hardtail  podmínka pevný rám, bez omezení věku.

Ženy (dle řádů WBS)

Masters ročník 1982 a níže

Noční Bikerallyshow Pohár KOPNÁ Kategorie: Střelci, Ženy, ostatní

Chraniče: viz pravidla WBS

Penalizace: viz pravidla WBS

Vysledky: on-line na www.bikegeneration.cz v centru závodu na LCD

Ceny a vyhlašení: Vyhlašení  patečního závodu proběhne ihned po zkončení. V prostorách mysliveckého areálu. Ve všech kategoriích budou uděleny poháry a  věcné ceny. V absolutních kategoriích poháry a věcné ceny.

 

Bikerallyshow Pohár KOPNÁ

Přihlášení do závodu  pátek 22.9.2017  od 17:00 hod. do 19:00 hod.

Startovné  50 kč

Trať, dva průjezdy časti 1 RZ.

Start 20:00 hod

Vyhlášení ihned po skončení nočního závodu

ČASOVÝ HARMONOGRAM

 

PÁTEK   22.9. 2017

Registrace: 17:00 hod – 19:00 hod

Trénink:      16:00 hod – 18:30 hod

Bikerallyshow:Start  20:00hod   Vyhlášení  21:30hod

Osvětlení Bike ,lidová tvořivost , část tratě osvětlena.

SOBOTA 23.9.2017

 Registrace:  8:00 hod – 10:00 hod

Trénink:        8:30 hod – 10:00 hod

Start:           11:00 hod

Vyhlášení:  16:00 hod

Občerstvení: Myslivecká chata, penzion Kopná

 

 

Každý závodník je povinen dodržovat pokyny vedení WBS ,organizačního výboru a pořadatelů. Každý závodník je povinen se seznámit s pravidly WBS a propozicemi tohoto závodu.Pořadatel si vyhrazuje právo na změny v harmonogramu závodu,případně závod přerušit či zkrátit,kdyby se vyskytly okolnosti narušující regulérnost závodu.

 

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce

 

Každý registrovaný závodník se zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost. Nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě,pořadateli a třetí osobě.

 

 

Vypracoval: Radek Minařík                                                      Podkopná Lhota 1.9.2017

 

 

 

 

 

 

 


Plakát závodu

 


On board



Popis tratí


Časový harmonogram

PÁTEK   22.9. 2017

Registrace: 17:00 hod – 19:00 hod

Trénink:      16:00 hod – 18:30 hod

Bikerallyshow:Start  20:00hod   Vyhlášení  21:30hod

Osvětlení Bike ,lidová tvořivost , část tratě osvětlena.

SOBOTA 23.9.2017

 Registrace:  8:30 hod – 10:00 hod

Trénink:        8:30 hod – 10:00 hod

Start:           11:00 hod

Vyhlášení:  16:00 hod


Příjezdová mapa

mapy-1024x541

 


Registrace on-line

ZDE KLIKNI A PŘIHLAŠ SE


Seznam přihlášených

1 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták Racing 1991 CZ
3 Kulhánek Martin Pitchagoggles.cz 1994 CZ
4 Poruban Kristián Specialized CZ 2000 SK
5 Navrátil Tomáš Specialized CZ 1997 CZ
6 Pala David 1991 CZ
7 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
8 Škarek Tomáš SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2000 CZ
9 Frýželka Jiří 1992 CZ
10 Hynčica Vlastimil Specialized CZ 1978 CZ
11 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
12 Březík Adam sbt frystak 1996 CZ
14 Nášel Lukáš SBT Fryšták Racing 1991 CZ
15 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
16 Malý Vítězslav Pales Riders 1977 CZ
17 Sýkora Richard Aspire Racing 1987 CZ
18 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
19 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
20 Macháň Tomáš Czech Downhill Academy 1998 CZ
21 Doležel Ondřej SBT Škoda Team 1995 CZ
22 Slováček Dominik SBT Škoda Team 1995 CZ
23 Krhánek Ondřej Kikin eXtreme Safety 1990 CZ
24 Langer Tomáš SK GIENGER RPM-STAV 1988 CZ
25 Kroupa Daniel Maloch Racing Team 1998 CZ
26 Pančocha Zdeněk Bikecore oe 1984 CZ
27 Maršálek Josef Pepolep.cz 1991 CZ
28 Zabloudil Vojtech bikegarageprostejov&tattograzl.cz 1991 CZ
29 Ovesný Rostislav SBT Škoda Team 1995 CZ
30 Kolečík Tomáš SBT Fryšták Rookies 2002 CZ
31 Stavjaník Tomáš NaDHrad Čamlíkov 2000 CZ
32 Šimara Jiří GIANT! 1992 CZ
33 Laryš Patrik Aefes Industry Žilina 1992 CZ
34 Lang Radim Bikecore oe 1979 CZ
35 Sklář Filip Aefes Industry Žilina 1993 CZ
36 Mácha Leo Aefes Industry Žilina 1971 CZ
37 Škarek Jan BIKESTRIKE.COM 1998 CZ
38 Šantavý Petr NoQuestion Bike 1982 CZ
39 Brázdil Jakub Specialized-Grafobal 2002 CZ
40 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
41 Křepelka Jan CARABIK group 1991 CZ
42 Mikulenka Petr Planet Bikes Team/JUNK HEAP DIRT PARK 1996 CZ
43 Jelínek Michal 1989 CZ
44 Machala Ondřej SBT Fryšták Rookies 1998 CZ
45 Hanák Vojtěch Specialized-Grafobal 2002 CZ
46 Hladiš Martin 1991 CZ
47 Haferník Jiří Flyingfossil – Europe Bike Team 1980 CZ
48 Bašta Alan 1991 CZ
49 Klepiš Daniel NaDHrad Čamlíkov 2001 CZ
50 Sova Martin MTB servis 1992 CZ
51 Osička Jáchym 2002 CZ
52 Skočovský Aleš Skoča racing 1983 CZ
53 Jankových Jakub MyBikes Team 2000 SK
54 Žabka Marek MyBikes Team 1999 SK
55 Čermák Martin 1998 CZ
56 Vitásek Matěj NaDHrad Čamlíkov 1991 CZ
57 Hrabec Tomáš 1993 CZ
58 Diblík Lukáš Brno PI*O 1988 CZ
59 Novák Patrik Mondraker-Grafobal 2001 CZ
60 Pekař Petr 1991 CZ
61 Baránek Martin 1991 CZ
62 Pavlas Marek 1989 CZ
63 Piňos Matyáš SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2002 CZ
64 Brož Roman 1989 CZ
65 Le Bars Julian 1988 FR
66 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
67 Ildža Matyáš 1998 CZ
68 Vrána Miloslav DH-Bělov 1996 CZ
69 Machala Martin 1986 CZ
70 Horák Dušan X-Ride Team Racing Lešná 2002 CZ
71 Sasyn Roman YT fans 1967 CZ
72 Kaška Jan DH-Bělov 1997 CZ
73 Holík Eduard 1992 CZ
74 Bureš Radim BikePark Kroměříž 1998 CZ
75 Szigeti Lukáš 1991 CZ
76 Silný Adam RapiBikestore 2001 CZ
77 Liberda Jakub 2001 CZ
78 Húšť Filip SK GIENGER RPM-STAV 2000 CZ
79 Hába Kryštof Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
80 Hudec Tomáš HeartAttack Racing Team 2002 CZ
81 Jurčík Tomáš 1991 CZ
82 Zrník Jakub SBT Fryšták 1999 CZ
83 Al Azawy Adam 2002 CZ
84 Vybíral Ivo 1991 CZ
85 Květák Pavel DH-Bělov 2001 CZ
86 Piňos Marian Flyingfossil – Europe Bike Team 1969 CZ
87 Müller Rudolf punkxriders 1977 SK
301 Porubanová Simona Specialized CZ 1998 SK Z
302 Šantavá Michala NoQuestion Bike 1985 CZ Z
303 Zbořilová Zuzana SBT Škoda Team 1994 CZ Z
304 Kadlecová Karolína X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ Z
401 Chlup Filip SBT Fryšták Rookies 2003 CZ S
402 Kolečík Ondřej SBT Fryšták Racing 2005 CZ S
403 Dočekal Filip Snow and Bike / AM SYSTEM DOMY 2003 CZ S
404 Húšť Kryštof SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2006 CZ S
405 Kadlec Martin ROCKBIKE.CZ 2004 CZ S
406 Kašný David Czech Downhill Academy 2004 CZ S
407 Michalík Aleš 2003 CZ S
408 Bartoš Štěpán 2004 CZ S
409 Kocurek Nikolas 2003 CZ S
410 Mašláň Jan SBT Fryšták Rookies 2006 CZ S
411 Perďoch Šimon Aefes Industry Žilina 2008 CZ S
412 Húšť Oliver 2008 CZ S
414 Kadlec Přemysl X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ S
415 Šín Samuel 2007 CZ S
416 Liberda Michal 2006 CZ S
417 Kašný Jakub Czech Downhill Academy 2008 CZ S

Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179