Mediální partneři

21.03.2015 (So) Bučovice

web-banner

Propozice

Propozice závodu

RPM Stav Wood Bike Series 2015
WBS Bike & Music Fest 2015 Bučovice

Datum: 21.3.2015
Pořadatel: Fesť tým Bučovice
Kontakt na pořadatele: bikemusicfest@gmail.com 605 248 168

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz
Stavitelé tratí: Fesť tým
Příjezd: Od pátku 20.3.2015, trasa vyznačena od hlavní silnice E50 v Bučovicích
Registrace on-line: od 9.3.2015 na www.bikegeneration.cz
Registrace na místě:
Pátek 20.3. od 16:00 – 18:00 hod
Sobota 21.3. v čase 7:00 – 10.00 hod (7:00 – 9:45 garance startovního čísla přiděleného přes online přihlášení, 9:45 – 10:00 přidělování startovních čísel příchozím)
Neoficiální nepovinný trénink: Pátek 20.3. v čase 14:00 – 18.00 hod
Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.

Registrační poplatek do seriálu 2015 za přijetí přihlašovacího formuláře platí všichni 100kč (při registraci v dalším závodě již nemusíte nic vypisovat – prokazujete se jen registrační kartičkou kterou obdržíte při první registraci)
Startovné: 250 Kč pro kategorie muži, junioři, ženy, hard tail, masters
Startovné: 150 Kč pro kat. střelci
+ vratná záloha na startovní číslo 50 Kč
+ 100 kč bez přihlášení on-line

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: 4 RZ na dvou tratích, klasické bikerallyové tzn. krátký sjezd přírodního charakteru s 5ti skoky. Pravá trať bude mít těsně před cílem dvě varianty – pro RZ 1 a pro RZ 2, stejný start a cíl. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

První trať s oblíbeným úsekem přes schody, druhá povede roklí, podobně jako minulý rok. Podél tratě v Bučovicích vede chodník, který sice trať oproti minulému roku nekřižuje, ale přesto vede podél. Vyzíváme proto závodníky aby byli při tréninku v těchto místech opatrní.

Depo: Travnatá plocha, kde účastnící závodu mohou zdarma stanovat již od pátku 20.3.2015
Na pátek i sobotu zajištěno občerstvení (pivo, párky).

V případě zájmu o informace o ubytovacích možnostech v okolí můžete kontaktovat

Fesť tým:bikemusicfest@gmail.comnebo tel.: +420 739 201 836 (Lucas)
Ze soboty na neděli možnost stanování přímo v depu.

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:

Pátek:

Prezentace / registrace: 16:00 – 18:00 hod
Neoficiální nepovinný trénink: 14:00 až 18:00 hod
Sobota:
Prezentace / registrace: 7:00 – 10:00 hod
Trénink: 8:00 – 10:30 hod
Start hlavního závodu: v 11:00 hod
Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie.

Toalety: V depu.

Bufet v centru závodu. (Pivo, klobásy, svařák a dalších spoustu, príma, čupr, super věcí! J

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a hlavního závodu.

Časomíra: Cíl- fotobuňka, start- fotobuňka, výsledky on-line
Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz
V depu informační centrum.

Ceny věcné: U všech vypsaných kategorií tři nejlepší obdrží věcné ceny (poháry, sportovní tašky, čepice, trička,..)

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce.
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů a seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti narušující průběh závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.
Za všechny pořadatele zdraví a těší se Fesť tým!

Fesť tým: Lukáš, Svaťa, Lukša, Kla, Blahec a celá banda!
Kontakt:
Mobil:
+420 739 201 836 (Lucas)
+420 605 248 168 (Svaťa)
Mail: bikemusicfest@gmail.com

 

 

 


Plakát závodu

FLYER_2015


On board



Popis tratí

Trať bikerally: 4 RZ na dvou tratích, klasické bikerallyové tzn. krátký sjezd přírodního charakteru s 5ti skoky. Pravá trať bude mít těsně před cílem dvě varianty – pro RZ 1 a pro RZ 2, stejný start a cíl. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

První trať s oblíbeným úsekem přes schody, druhá povede roklí, podobně jako minulý rok. Podél tratě v Bučovicích vede chodník, který sice trať oproti minulému roku nekřižuje, ale přesto vede podél. Vyzíváme proto závodníky aby byli při tréninku v těchto místech opatrní.

 


Časový harmonogram


Časový harmonogram:

Pátek:

Prezentace / registrace: 16:00 – 18:00 hod
Neoficiální nepovinný trénink: 14:00 až 18:00 hod
Sobota:
Prezentace / registrace: 7:00 – 10:00 hod
Trénink: 8:00 – 10:30 hod
Start hlavního závodu: v 11:00 hod
Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie.


Příjezdová mapa

mapy


Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Huňa Tomáš Mondraker DH Team 1989 CZ
2 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
3 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
4 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
5 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
6 Srněnský Vladimír Specialized Planet Bikes Team 1993 CZ
7 Hynčica Vlastimil Specialized CZ 1978 CZ
8 Frýželka Jiří 1992 CZ
9 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
10 Navrátil Tomáš Gienger Carabik Bike Team 1997 CZ
11 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
12 Pala David 1991 CZ
14 Šmíd Petr 1993 CZ
15 Macek Libor Mondraker DH Team 1997 CZ
16 Čala Tomáš - 1995 CZ
17 Ostrý Michal Heartattack Racing 1996 CZ
18 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
19 Malý Vítězslav 1977 CZ
20 Rogožan Aleš Koloshop Team.cz 1989 CZ
21 Mach Petr Bikepark Kroměříž – bpkm.eu 1993 CZ
22 Fencl Josef Bikestrike.com 1997 CZ
23 Kaňa Jiří Heartattack Racing 1997 CZ
24 Langer Tomáš FDF Team Olomouc 1988 CZ
25 Bělák Zdeněk SBT Fryšták 1992 CZ
26 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
27 Jonák Jakub kamen plus 1992 CZ
28 Poruban Kristián Specialized CZ 2000 SK
29 Kroupa Daniel Cykloservis Zlín 1998 CZ
30 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
31 Marek Jiří 1995 CZ
32 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
33 Ignačák David Kámen PLUS 1990 CZ
34 Šmíd Jiří NUKEPROOF Gigantic racing team 1995 CZ
35 Votava Michal Veus Vyškov 1988 CZ
36 Polášek Tomáš Blockbuster DH Team 1988 CZ
37 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
38 Hájek Roman FDF Commencal team 1990 CZ
39 Brettschneider Adam 1993 CZ
40 Pančocha Zdeněk bikecoreOE 1984 CZ
41 Donát Marek Cyklo Shop Service-Holic 1984 CZ
42 Cais Erik Gienger Carabik Bike Team 1999 CZ
43 Votava Erik Veus Vyškov 1999 CZ
44 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ
45 Lang Radim bikecore oe 1979 CZ
46 Novosád Radim Specialized Planet Bikes Team 1994 CZ
47 Maršálek Josef DH Slovan Luhačovice 1991 CZ
48 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
49 Kratochvíl Aleš EP Racing Team 1993 CZ
50 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
51 Krušina Jan dookie bike, PUNK x RIDERS 1996 CZ
52 Poláček Jiří PoTrati 1986 CZ
53 Saida Martin Mañana Wear team 1992 CZ
54 Prusek Petr EP Racing Team 1985 CZ
55 Šantavý Petr NoQuestionbike 1982 CZ
56 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ
57 Višňovský Marek D@F Team Bojná 1985 SK
58 Drábek Jakub scott 1991 CZ
59 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
60 Maršál Milan PoTrati 1986 CZ
61 Štolfa Ondřej Bsbike 1983 CZ
62 Juda Václav 1990 CZ
63 Tomeček Michal RBT Slimáci 1994 CZ
64 Svoboda Petr punkbike 1986 CZ
65 Haferník Jiří Flyingfossil 1980 CZ
66 Dusík Jakub MIKO CYCLES PŘEROV 1993 CZ
67 Dynka Jakub 1999 CZ
68 Macháň Tomáš 1998 CZ
69 Fabok Daniel Dookie Bike/PUNKxRIDERS 1997 CZ
70 Knapek Kristián X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
71 Moric Jiří 1985 CZ
72 Zabloudil Vojtěch Habby Bikes 1991 CZ
73 Repatý Marek 1997 CZ
74 Křepelka Jan Gienger Carabik Bike Team 1991 CZ
75 Smejkal Lukáš FESŤ TÝM 1991 CZ
76 Müller Rudolf punkxriders 1996 SK
77 Slovák Vojtěch RPR DH Team 1998 CZ
78 Havlíček Karel 1996 CZ
79 Purč Václav 1995 CZ
80 Tomeček Radim Miko Cycles Přerov 1997 CZ
81 Kubas Petr bikecore oe 1986 CZ
82 Strmiska Ondřej 1996 CZ
83 Koščo Peter Bro Bikers 1984 SK
84 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ
85 Hloušek Tomáš mojekolo.cz & 1990 CZ
86 Křenovský Jiří 1997 CZ
87 Šimkovič Juraj Cykloshop Holíč 1976 SK
88 Koščo Ján Bro Bikers 1986 SK
89 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
90 Mika Jakub Bikestrike.com 1995 CZ
91 Pantůček Tomáš P.R.O. Vyškov 1989 CZ
92 Varga Dominik Ep Racing 1998 CZ
93 Matoušek Matěj ** 2000 CZ
94 Štefka Radomír X-Ride Team Racing Lešná 1999 CZ
95 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
96 Zicháček David 1985 CZ
97 Bělovský Lukáš DH Bike Team Dolina 1998 CZ
98 Kopecký Martin 1996 CZ
99 Škarek Jan Dh BikeTeam Dolina 1998 CZ
100 Češka Jakub 1987 CZ
101 Kurka Kryštof Sportovni kurzy Opava 2000 CZ
102 Slugeň Andreas Bikepark Kroměříž – bpkm.eu 1994 CZ
103 Piňos Svatopluk FESŤ TÝM 1992 CZ
104 Gál Marek Adrenalin club Holíč 1996 SK
105 Michalčík Jaroslav FOX Racing Team 2000 CZ
106 Březina Tomáš Beerboys 1981 CZ
107 Frano Petr Beerboys 1981 CZ
108 Bednařík Martin Biketrike.com 2000 CZ
109 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
110 Pluháček Jakub Miko cycles 1997 CZ
111 Tynkl Lukáš 1993 CZ
112 Hrabec Tomáš K2 Bikers 1993 CZ
113 Maňák Radim Maniak DHTeam 1985 CZ
114 Žilka Sebastian Adrenalin club Holíč 1996 CZ
115 Sasyn Roman 1967 CZ
116 Strachoň Hynek PunkxRiders 1977 CZ
117 Mareš Michal PunkxRiders 1986 CZ
118 Horák Jiří 1986 CZ
119 Svrček Tomáš 1996 CZ
120 Vítek Martin dh team kladruby 1986 CZ
121 Jahn Jakub 1994 CZ
122 Nepraš Karel 1981 CZ
123 Hořínek Tomáš Bajkonur 1978 CZ
124 Adamec Josef 1975 CZ
125 Marek Petr Valmezbike racing 1968 CZ
126 Bureš Radim 1998 CZ
127 Kabelka Tomáš Ride´n Roll 1993 CZ
128 Ryšánek Jiří 1987 CZ
129 Štancl Michal CKK Znojmo 1987 CZ
130 Štancl Filip CKK Znojmo 1989 CZ
131 Čech Karel 1988 CZ
132 Štěpánek Jan 1988 CZ
133 Kantek Michal 1989 CZ
134 Strapina Filip Love2RideBike.com Factory Team 1991 CZ
135 Rous Adam Bsbike 1990 CZ
136 Grecman Martin FDF Commencal Team 1991 CZ
137 Kravák Ondřej Commencal FDF 1991 CZ
138 Rouča Ondřej Andrew team 1991 CZ
139 Žampach Michal 1991 CZ
140 Válek David 1992 CZ
141 Vykopal Zdeněk 1993 CZ
142 Pančura Roman . 1995 CZ
143 Doseděl Tomáš 1996 CZ
144 Vodák Radomír Mondraker DH Team 1996 CZ
145 Brada Jan Mondraker DH Team 1997 CZ
146 Vrba Štěpán 1996 CZ
147 Blokeš Marek 1998 CZ
148 Vrána Miloslav 1996 CZ
149 Mahďák Roman Gienger Carabik Bike Team 1983 CZ
150 Hluchník Jan 1998 CZ
151 Barantal Andrej D&F Team Bojná 1998 SK
152 Arpáš Kristián D&F Team Bojná 1998 SK
153 Koštuřík Marek Petrov 1998 CZ
154 Polák Dominik BEČÁNOV DH 1998 CZ
155 Strmiska Jan BEČÁNOV DH / Dookie bike 1998 CZ
156 Svoboda Pavel 1998 CZ
157 Toms Miroslav Cyklo Klub Kučera Znojmo 1998 CZ
158 Cafourek Stanislav Cyklo Klub Kučera Znojmo 1999 CZ
159 Fieber Ladislav 1999 CZ
160 Jurka Filip 1999 CZ
161 Tajzler Vojtěch DH Ruždka 2000 CZ
162 Tomašovič Patrik 1999 SK
163 Lipovský Adam Luha 2000 CZ
164 Stavjaník Tomáš / 2000 CZ
165 Zdražil Mirek FESŤ TÝM 1991 CZ
166 Müller Rudolf sen. punkxriders 1977 SK
301 Porubanová Simona Specialized CZ 1998 SK Z
302 Vondráčková Tereza NUKEPROOF Gigantic racing team 1997 CZ Z
303 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ Z
304 Babincová Gabriela PePe bike 1977 CZ Z
305 Sládková Aneta EP Racing Team 1991 CZ Z
306 Šantavá Michala NoQuestionbike 1985 CZ Z
307 Sedláčková Zdeňka Bajkonur Team 1984 CZ Z
308 Pevná Tamara FESŤ TÝM 1998 CZ Z
401 Hornáček Filip 2001 SK S
402 Šofronič Jakub PUNKxRIDERS 2001 CZ S
403 Mikeška Daniel DH Bike Team Dolina 2001 CZ S
404 Macíček Štěpán krhová 2001 CZ S
405 Klepiš Daniel 2001 CZ S
406 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ S
407 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ S
409 Budík Albert ABTEAM 2002 CZ S
410 Oblouk Jan Bikepark Kroměříž – bpkm.eu 2002 CZ S
414 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ S
415 Karásek Adam Krhová 2006 CZ S

Výsledky


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179