Mediální partneři

26.04.2014 (So) Bučovice

web2

Propozice


Bikerally Bučovice / Hrbáček servis Wood bike series 2014

Datum: 26.4.2014
Pořadatel: Město Bučovice, Fesť tým
Kontakt na pořadatele: bikemusicfest@gmail.com
605 248 168

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz
Stavitelé tratí: Fesť tým
Příjezd: Od pátku 25.4.2013, trasa vyznačena od hlavní silnice E50 v Bučovicích- Vícemlicích
Registrace on-line: od středy 16.4.2014 na www.bikegeneration.cz
Registrace na místě: Sobota 26.4. v čase 8.00 – 10.00 hod
Neoficiální nepovinný trénink: Pátek 25.4. v čase 14:00 – 18.00 hod
Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.
Vývoz zajištěn, viz vývoz závodníků.
Startovné: 250 Kč pro kategorie muži, junioři, ženy, hard tail, masters
Startovné: 150 Kč pro kat. střelci
+ vratná záloha na startovní číslo 50 Kč
+ 50 kč bez přihlášení on-line

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn. krátký sjezd přírodního charakteru se 4 skoky. Celkem 5 jízd na třech tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.
RZ1 450 m – 1x
RZ2 400 m – 2x
RZ3 400 m – 2x

Depo: Travnatá plocha, kde účastnící závodu mohou zdarma stanovat již od pátku 25.4.
Na pátek i sobotu zajištěno občerstvení (pivo, párky). V případě zájmu o informace o ubytovacích možnostech v okolí můžete kontaktovat Fesť tým: bikemusicfest@gmail.com nebo tel.: 605 248 168 (Svaťa)
Ze soboty na neděli možnost stanování přímo v depu.

Závodníci, kteří zaplatí startovné, se mohou zdarma zúčastnit sobotní doprovodné večerní akce od 20 hod – hudebního fesťáku- v místní diskotéce na náměstí v Bučovicích!
Zajistili jsme pro vás 3 kapely, 3 DJ, biketrialovou exhibici, flatland soutěže!
Pro ostatní vstupné na sobotní fesťák 100 Kč.

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:

Pátek:
Neoficiální nepovinný trénink – 14:00 až 18:00 hod
Sobota:
Prezentace/ registrace: 8:00 – 10:00 hod
Trénink: 8:00 – 10:30 hod
Start hlavního závodu: v 11:00 hod
Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie.

Vývoz závodníků: Zajištěn

Toalety: V depu.

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a hlavního závodu

Večerní Bike & Music Fest start 20:00 – — hod
.
Časomíra: Cíl- fotobuňka, start- fotobuňka, výsledky on-line
Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz
V depu informační centrum.

Ceny věcné: U všech vypsaných kategorií tři nejlepší obdrží věcné ceny (poháry, sportovní tašky a další věcné ceny).

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce.
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů a seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti narušující průběh závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.
Celou akci jsme pojmenovali WBS Bike & Music Fest 2014, za všechny pořadatele zdraví a těší se Fesť tým!
WBS, Město Bučovice, Fesť tým: Lukáš, Svaťa, Blahec a celá banda!
Kontakt:
Mobil: +420 605 248 168 (Svaťa) +420 739 201 836 (Lucas) +420 606 677 909 (Bla Hec)
Mail: bikemusicfest@gmail.com

 


Plakát závodu

Plakát

Plakát


On board

Nové onboardy – aktualizace 23.4.2014

RZ 1

RZ 2,3

RZ 4,5

RZ 1,2,3 po startu bude doplněna těsně před závodem o umělé překážky a mírné zatáčky.

 



Popis tratí


Časový harmonogram


Pátek:

Neoficiální nepovinný trénink – 14:00 až 18:00 hod
Sobota:
Prezentace/ registrace: 8:00 – 10:00 hod
Trénink: 8:00 – 10:30 hod
Start hlavního závodu: v 11:00 hod
Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie.

 

Příjezdová mapa

mapy


Registrace on-line

Pokud jsi už startoval/a ve WBS 2014 vyhledej se v online registraci podle příjemní!

ZDE


Seznam přihlášených

1 Huňa Tomáš Mondraker 661 1989 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Šmíd Petr NUKEPROOF Gigantic racing team 1993 CZ
4 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
5 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
6 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
7 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
8 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
9 Rogožan Aleš FDF Team Olomouc 1989 CZ
10 Králik Jozef Life 4 Ride 1987 SK
11 Mach Petr Mondraker 661 1993 CZ
12 Musil Tomáš Cykloservis Zlín 1981 CZ
14 Balhar Marek Hubleska Team Bílovec 1992 CZ
15 Bureš Miroslav ČOV EXPERT DH RACING 1989 CZ
16 Langer Tomáš SBT Fryšták 1988 CZ
17 Jonák Jakub kámen plus 1992 CZ
18 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
19 Jurák Adam / 1997 CZ
20 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ
21 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
22 Hájek Roman Commencal FDF team 1990 CZ
23 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
24 Hrnčík Marián Life4Ride dh team 1993 SK
25 Šmíd Jiří NUKEPROOF Gigantic racing team 1995 CZ
26 Ostrý Michal Heartattack Racing 1996 CZ
27 Ignačák David Kámen plus 1990 CZ
28 Prusek Petr DHR Holčovice 1985 CZ
29 Fencl Josef Bikestrike.com 1997 CZ
30 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ
31 Vyoral Pavel PaZlín.cz 1989 CZ
32 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ
33 Poláček Jiří PoTrati 1986 CZ
34 Štěrbík Petr Mondraker 661 1997 CZ
35 Meluzin Ondřej 1988 CZ
36 Müller Rudolf / 1996 SK
37 Maršál Milan PoTrati 1986 CZ
38 Fryc Martin Pales Riders Team 1985 CZ
39 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ
40 Kowalczyk Ondřej 1997 CZ
41 Botur Tomáš - 1999 CZ
42 Vaňura Michal Pales Riders Team 1989 CZ
43 Palko Filip Life 4 Ride 1998 SK
44 Adamec Marek 12 1989 CZ
45 Kania Pavel Mondraker – 661 1998 CZ
46 Machálek Ondřej dookie.cz 1992 CZ
47 Rusek Ondřej 1986 CZ
48 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
49 Purč Václav vrakoviste-brno.cz 1995 CZ
50 Čermak Petr bmx team mankovice 1992 CZ
51 Repatý Marek .. 1997 CZ
52 Krušina Jan dookie bike, PUNK x RIDERS 1996 CZ
53 Škandera David Hubleska Team Bílovec 1994 CZ
54 Macháň Tomáš * 1998 CZ
55 Křepelka Jan SBT Fryšták 1991 CZ
56 Knapek Kristian X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
57 Daněk Matěj Maloch Racing Team 1999 CZ
58 Křenovský Jiří :-* 1997 CZ
59 Martinek Petr zadny 1988 CZ
60 Moric Jiří makak team 1985 CZ
61 Mika Jakub BikeStrike.com 1995 CZ
62 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
63 Koščo Peter Brou bikers 1984 SK
64 Adamík Tomáš SBT Fryšták 1999 CZ
65 Prucek Martin Oto Sport Trek Team 1992 CZ
66 Prucek Michal Oto Sport Trek Team 1990 CZ
67 Češka Jakub Pales Riders Team 1987 CZ
68 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
69 Strmiska Ondřej 1996 CZ
70 Bělovský Lukáš DH Bike Team Dolina 1998 CZ
71 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
72 Slugeň Andreas Koloshop, Bikestrike 1994 CZ
73 Brettschneider Adam no name 1993 CZ
74 Havlíček Karel 1996 CZ
75 Honek Bohumil .. 1998 CZ
76 Piňos Svatopluk Fesť Tým Bike & Music Fest 1992 CZ
77 Listík Jiří Punkxriders 1987 CZ
78 Sasyn Roman 1967 CZ
79 Baďura Víťezslav SBT Fryšták 1994 CZ
80 Hrabec Tomáš K2 Bikers 1993 CZ
81 Lichnovský Martin 1997 CZ
82 Nechvátal Radek .) 1999 CZ
83 Nepraš Karel jiný 1981 CZ
84 Tynkl Lukáš SatyrBike Team 1993 CZ
85 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
86 Pluháček Jakub Miko Cycles Přerov 1997 CZ
87 Koukal Dominik - 1997 CZ
88 Jurka Filip / 1999 CZ
89 Zdražil Mirek nemam 1991 CZ
90 Kopca Filip Plejády Galaktik Racing 1990 SK
91 Gál Marek : ) 1996 SK
92 Varga David - 1996 CZ
93 Ráb Tomáš : ) 1998 CZ
94 Šural Jakub Downhill boys 1997 CZ
95 Trávník Matěj downhill boys 1999 CZ
96 Ocásek Jakub Hubleska Team Bílovec 1998 CZ
97 Nenutil Jan 1999 CZ
98 Vrána Miloslav . 1996 CZ
99 Piňos Marian Flyingfossil team 1969 CZ
100 Žilka Sebastian : ) 1996 CZ
101 Bucal Ladislav Fesť Tým Bike & Music Fest 1994 CZ
102 Hluchník Jan HT Team 1998 CZ
103 Blokeš Marek HT Team 1998 CZ
104 Záruba Samuel jiný 1998 CZ
105 Holinka Martin / 1991 CZ
106 Grunhut Zdeněk Bike racing Zlín 1997 CZ
107 Smejkal Lukáš Fesť Tým Bike & Music Fest 1991 CZ
108 Jahn František - 1998 CZ
302 Sládková Aneta C-System team 1991 CZ Z
303 Dittmerová Lucie ČOV EXPERT DH RACING 1988 CZ Z
304 Vondráčková Tereza SBT Fryšták 1997 CZ Z
305 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ Z
307 Záklasníková Lucie BIKESTRIKE.COM 1985 CZ Z
308 Adámková Kristýna .. 1995 CZ Z
309 Pevná Tamara Fesť Tým Bike & Music Fest 1998 CZ Z
401 Poruban Kristián Specialized CZ 2000 SK S
402 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ S
403 Matoušek Matěj DH Bike Team Dolina 2000 CZ S
404 Kašík Pavel X-Ride Team Racing Lešná 2000 CZ S
405 Michalčík Jaroslav Fox Racing 2000 CZ S
406 Kurka Kryštof Sportovní kurzy Opava 2000 CZ S
407 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ S
408 Mikeška Daniel / 2001 CZ S
409 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ S
410 Klepiš Daniel žádný 2001 CZ S
411 Zámečník Viktor žádný 2002 CZ S
412 Holer Tobiáš :3** 2003 CZ S
414 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ S
415 Prštický Dominik žádný 2003 CZ S


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179