Mediální partneři

03.04.2016 (Ne) Otrokovice

baner_wbs_bikecore2016

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU

BIKECORE Otrokovice 2016 Bikerally5

Datum:               2. a  3.4.2016

Pořadatel:        BIKECORE OE o.s.

Ředitel závodu: Radim Matyák

Kontakt na pořadatele:  Radim Matyák , tel.:774 270 110,email: bikecore.oe@gmail.com

Vedení a komisaři WBS:           viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally:            Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí:   BIKECORE OE crew

Příjezd:  Vyznačen od soboty  2.4.2016 na příjezdové komunikaci  od Otrokovic

Místo konání: Otrokovice, kynologický areál u pěší lávky přes řeku Moravu, GPS 49°12’39.912“N17°30’17.8“E

Registrace on-line:        www.bikegeneration.cz Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:     Sobota od 11:00 – 14:00 hod.

Neděle 7:30 – 10:00 hod.

Viz pravidla WBS.

Trénink: Sobota neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati.

Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení!                                                                                                                                                                           V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.

Neděle povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením, neměřený

Startovné:

300,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail, masters po předchozí online registraci na             www.bikegeneration.cz

400,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail, masters při registraci v místě závodu

100,- Kč  pro kat. střelci po předchozí online registraci na  www.bikegeneration.cz

200,- Kč  pro kategorii střeci při registraci v mistě zavodu

  • vratná záloha za startovní číslo 50 Kč

Kategorie WBS bikerally:  Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryta molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné:     Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace:  Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:

Sobota:

prezentace                                                – 11:00 až 14:00 hod.

Neoficiální nepovinný trénink                   – 11:00 až 18:00 hod.

Neděle:

Prezentace                                              – 7:30 až 10:00 hod.

Povinný trénink                                       – 8:00 až 10:30 hod

Start Bikerally                                         – 11:00 hod.

Vyhlášení                                              cca 30 minut po posledního jezdce

Vývoz závodníků: Pořadatel vývoz nezajišťuje. Je zakázáno vlečení a to na všechny způsoby!! Možnost vývozu při zachování jednosměrného provozu přes obec Žlutava a Bělov cca 5km ve vlastních vozech. Viz.mapa příjezdu

Toalety: dámské a pánské  v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra:Cíl – fotobuňka, start – fotobuňka , výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky:  On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny věcné/finanční:  U všech vypsaných kategoriií obdrží první tři nejlepší věcné ceny / první tři                        v celkovém  pořadí závodu finanční odměnu

 

Stanování, kempovaní na parkovišti u centra ZDARMA. Přípojka elektřiny – nutná dohoda předem.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce.

Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a

zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody

sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti, narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

…..a základ všeho je slušné chování, přece jen jsme v přírodě, děkuji

V Otrokovicích 1.3.2016 Radim Matyák


Plakát závodu

bikecore2016_plakat_web


On board



Popis tratí


Časový harmonogram

  BIKECORE OTROKOVICE 2016

PÁTEK     1.4.2016    Neoficiální nepovinný trénink od 15:00 až 17:00

SOBOTA  2.4.2016   Neoficiální nepovinný trénink bikerally od 11:00 až 18:00 hod

Prezentace bikerally od 11:00 až 14:00 hod

NEDĚLE  3.4.2016    Prezentace bikerally  -  7:30 až 10:00 hod

Povinný trénink bikerally se startovním číslem – 8:00 až 10:30 hod.

Start závodu v bikerally 11:00 hod.

Vyhlášení – cca 30 min po skončení posledního závodníka bikerally v                              cíli


Příjezdová mapa

mapa prijezd


Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Kulhánek Martin ROCKBIKE.CZ 1994 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Navrátil Tomáš Peksport Specialized 1997 CZ
4 Macek Libor Mondraker 1997 CZ
5 Srněnský Vladimír ROCKBIKE.CZ 1993 CZ
6 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
7 Huňa Tomáš Mondraker 1989 CZ
8 Hamouz Radek Mondraker 1993 CZ
9 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
10 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
11 Pala David 1991 CZ
12 Hynčica Vlastimil Peksport Specialized 1978 CZ
14 Hájek Roman Commencal FDF team 1990 CZ
15 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
16 Cais Erik CTM Racing Team 1999 CZ
17 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
18 Krybus Daniel Mondraker 1994 CZ
19 Mikel Daniel dhmikelteam 1994 CZ
20 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
21 Hoferek Martin GT Opportunity 1983 CZ
22 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
23 Janeček Petr MA racing 1998 CZ
24 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
25 Novosád Radim Specialized Planet Bikes Team 1994 CZ
26 Jurák Adam Rally sprint Kopná 1997 CZ
27 Friedel Tomáš Dobrá 1997 CZ
28 Klanica Tomáš Valmezbike racing 1982 CZ
29 Malý Vítězslav Pales Riders Team 1977 CZ
30 Hušek Václav DOOKIE bike team 1999 CZ
31 Marek Jiří Valmezbike racing 1995 CZ
32 Černý Michal Bike Garage Prostějov 1979 CZ
33 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
34 Fencl Josef . 1997 CZ
35 Mach Petr Bikepark Kroměříž Team 1993 CZ
36 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
37 Poruban Kristián Peksport Specialized 2000 SK
38 Škarek Tomáš Banshee Bikes Factory Team 2000 CZ
39 Kroupa Daniel Maloch Racing Team 1998 CZ
40 Pančocha Zdeněk bikecore OE 1984 CZ
41 Langer Tomáš fdf commencal olomouc 1988 CZ
42 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
43 Vařák Tomáš RPM-stav 1984 CZ
44 Vráblík Tomáš 1993 CZ
45 Mačkal Pavel Bike Team Vyškov 1995 CZ
46 Polášek Tomáš Blockbuster DH Team 1988 CZ
47 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
48 Vaňura Michal Pales Riders Team 1989 CZ
49 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
50 Zabloudil Vojtěch Bike Pro & MAZAR.cz 1991 CZ
51 Fabok Daniel Gravity-bike team, PUNKxRIDERS 1997 CZ
52 Hajšo Julius BPŠ-Bike Park Štipky 1993 CZ
53 Lang Radim Bikecore 1979 CZ
54 Krušina Jan Dookie, gravity bikeshop, punkxriders 1996 CZ
55 Prusek Petr Ep&Zitec Racing Team 1985 CZ
56 Holík Jan Commencal FDF team 1999 CZ
57 Appl Michael Ryles DH team 1990 CZ
58 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
59 Macháň Tomáš * 1998 CZ
60 Juda Václav Ryles DH team, PUNKxRIDERS 1990 CZ
61 Čajánek Vácalv DH Brutal Team 1990 CZ
62 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
63 Konštacký David Weedriders Lošov 1993 CZ
64 Laryš Patrik DH Brutal Team 1992 CZ
65 Šofronič Jakub Gravity-bike team…PUNKxRIDERS 2001 CZ
66 Tomeš Ondřej Ryles DH team 1988 CZ
67 Rusek Ondřej Alpina.cz 1986 CZ
68 Sofka Jakub KZC Bytča 1995 SK
69 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
70 Vítek Martin Dh team Kladruby-dookie-bikeshop 1986 CZ
71 Najdek Jakub ElementStore.cz 1990 CZ
72 Sklář Filip DH Brutal Team 1993 CZ
73 Hájek Martin Godzzila bikes 2001 CZ
74 Šantavý Petr No question bike team 1982 CZ
75 Wrzecký Marek Pales Riders Team 1982 CZ
76 Novotný David White Castle Downhill Team 1993 CZ
77 Švach Martin BTS racing 1979 CZ
78 Růčka Josef Rally sprint Kopná 1995 CZ
79 Kania Pavel . 1998 CZ
80 Meluzin Ondřej Merida/Cyklopoint 1988 CZ
81 Jelínek Michal 1989 CZ
82 Zicháček David Rpm stav 1985 CZ
83 Zaoral Jiří Dookie Bike Team 1999 CZ
84 Silný Dalibor Bikecore 1981 CZ
85 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
86 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ
87 Krchňák Karel DH Team Kladruby, Dookie 1992 CZ
88 Haferník Jiří F2 1980 CZ
89 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
90 Gukkert Matěj White castle downhill team 1994 CZ
91 Kubas Petr Bikecore 1986 CZ
92 Toms Miroslav KRTZ 1998 CZ
93 Škarek Jan . 1998 CZ
94 Schmiedt Rudolf čamlikov 1987 CZ
95 Müller Rudolf PUNKxRIDERS 1996 SK
96 Fojt David Godzzila bikes 1994 CZ
97 Kolář Jaroslav Lazy boys 1987 CZ
98 Fiala Jaroslav BikeBastards 1998 CZ
99 Skočovský Aleš SBM 1983 CZ
100 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
101 Halko Pavel Diamond crew 1992 CZ
102 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
103 Jakubka Tomáš Dookie bike team 2001 CZ
104 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
105 Válek David Bikers Minds Prostějov 1992 CZ
106 Minařík David SBT Fryšták 1993 CZ
107 Mikeška Daniel COMMENCAL FDF TEAM 2001 CZ
108 Kašík Pavel X-Ride Team Racing Lešná 2000 CZ
109 Koščo Ján Bro bikers 1986 SK
110 Cafourek Stanislav KRTZ 1999 CZ
111 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ
112 Mrňka Aleš Bike Centrum Olomouc 1990 CZ
113 Švec Josef Bike Team Vyškov 1992 CZ
114 Čermák Martin 1998 CZ
115 Miler Oldřich DH Team Kladruby 1986 CZ
116 Hapal Tomáš Maloch Racing Team 1985 CZ
117 Polášek Libor BikePro 1991 CZ
118 Koukal Dominik :* 1997 CZ
119 Baránek Martin Godzzila bikes 1991 CZ
120 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
121 Odstrčilík Radim - 1982 CZ
122 Jurka Filip . 1999 CZ
123 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
124 Rada Antonín / 1999 CZ
125 Diblik Lukas Brno PI*O 1988 CZ
126 Žampach Michal Králíci z klobouku 1991 CZ
127 Klepiš Daniel 2001 CZ
128 Nepraš Karel vlastní 1981 CZ
129 Duchovič Adam SKL 1986 SK
130 Sasyn Roman .. 1967 CZ
131 Koriťák Jan - 1992 CZ
132 Vrána Miloslav Bělov 1996 CZ
133 Müller Ondrej PUNKxRIDERS 1999 SK
134 Solanský Tomáš MK-Racing Vsetín 1989 CZ
135 Vitásek Matěj Čamlíkov 1991 CZ
136 Mlýnek Radek dh chamlikov 1993 CZ
137 Bureš Radim 1998 CZ
138 Silný Adam Bikepark Kroměříž 2001 CZ
139 Marek Petr Valmezbike racing 1968 CZ
140 Mahďák Roman RPM-STAV 1983 CZ
141 Mareš Michal PUNKxRIDERS 1986 CZ
142 Gabriel Jiří / 1999 CZ
143 Fuksa Vojtěch 2000 CZ
144 Tomašovič Patrik PUNKxRIDERS 1999 SK
145 Kyselý Lukáš Lazy boys 1983 CZ
146 Ildža Matyáš 1998 CZ
147 Vaverka Vladislav Dolekop.com 1992 CZ
148 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
149 Jurčík Tomáš 1991 CZ
150 Bosák David BOD 2000 CZ
151 Húšť Filip DH Slovan Luhačovice 2000 CZ
152 Květák Pavel . 2001 CZ
153 Piňos Marian F2 1969 CZ
154 Fabok Zdeněk PUNKxRIDERS 1974 CZ
155 Vlasák Jan DH Kostelec 1974 CZ
156 Müller Rudolf sen. PUNKxRIDERS 1977 SK
301 Porubanová Simona Peksport Specialized 1998 SK
302 Šantavá Michala No question bike team 1985 CZ
303 Babincová Gabriela Pepe bike 1977 CZ
304 Sládková Aneta C System Zlín 1991 CZ
305 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták 1994 CZ
306 Medeková Barbora KZC Bytča 1995 SK
307 Jancová Denisa _ 1992 CZ
401 Santer Kryštof BPŠ-Bike Park Štipky 2003 CZ
402 Rokyta Lukáš Euro Fire 2003 CZ
403 Oblouk Jan Bikepark Kroměříž 2002 CZ
404 Budík Albert AB Team 2002 CZ
405 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ
406 Hanák Vojtěch Večerníček Racing Team 2002 CZ
407 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ
408 Hába Kryštof Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
409 Brázdil Jakub Večerníček Racing Team 2002 CZ
410 Zsigmond Tibor Dartmoor reacing team.DH 2002 CZ
411 Kolečík Tomáš - 2002 CZ
412 Kašný David KV racing 2004 CZ
414 Húšť Kryštof DH Slovan Luhačovice 2006 CZ
415 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ

Výsledky

ZDE

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122