Mediální partneři

18.03.2017 (So) Bučovice

16837911_1371834332839524_2119991937_n

Propozice

Propozice závodu

Bikerally Bučovice / WBS

Datum: 18.3.2017

Pořadatel: Fesť tým

Kontakt na pořadatele:   svatoplukpinos@email.cz

+420 605 248 168

Pravidla WBS bikerally: viz. pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: Fesť tým

Příjezd: Od pátku 17.3.2017, trasa vyznačena od hlavní silnice E50 v Bučovicích- příjezdové video na youtube.com ze všech směrů (stačí zadat :,,příjezd WBS Bučovice,, – první tři videa).

Registrace on-line: spuštěna ve středu 8.3.

Registrace na místě:    pátek 17.3. v čase od 16:00 do 18:00

sobota 18.3. v čase 7.00 až 10.00 hod

Neoficiální nepovinný trénink: pátek 18.3. v čase od 14:30 až 18:00.

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zajištěno.

Startovné:   300 Kč pro kategorie muži, junioři, ženy, hard tail, masters

150 Kč pro kategorii střelci

+ 50 kč vratná záloha na startovní číslo

+ 100 kč bez online přihlášní viz. pravidla WBS

Startovné se nevrací.

Kategorie WBS bikerally: viz. pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn. krátký sjezd přírodního charakteru. Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

RZ1 450 m

RZ2 400 m

Ubytování:

http://www.hotel-arkada.cz/

http://www.ristorantesole.eu/

http://levneubytovanibucovice.webnode.cz/

Depo: Travnatá plocha, kde účastnící závodu mohou zdarma stanovat již od pátku 17.3.

Na sobotu zajištěno občerstvení.

Chrániče povinné: viz. pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: viz. pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:

Pátek 17.3.2017

Neoficiální nepovinný trénink: 14:30 až 18:00 hod

Prezentace / registrace na místě: 16:00 – 18:00 hod

Sobota 18.3.2017

Prezentace / registrace- 7:00 až 10:00 hod

Trénink: 8:00 až 10:00 hod

Start hlavního závodu: 11:00 hod

Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie

Večerní Bike & Music Fest 20:00 až 2:00 hod

Toalety: v depu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a hlavního závodu.

Časomíra: Cíl- fotobuňka, start – hodiny s odpočtem a hlídáním předčasného startu, výsledky on-line nebo LCD projekce přímo při závodu.

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz

V depu informační centrum.

Pro ty nejlepší je nachystáno spoustu věcných cen, poháry ale hlavně super pocit z prvních dobře zajetých závodů sezony 2017. J

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce. Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů a seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti narušující průběh závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

Těšíme se na super akci.

Za Fesť tým

Svatopluk Piňos!

Sledujte novinky, aktuální info a foto na facebooku: https://www.facebook.com/events/2029210950639869/

Kontakt:

Mobil: +420 605 248 168 (Svaťa) +420 777 892 848 (Lukáš)

Mail: svatoplukpinos@email.cz

 

 

 

 

 


Plakát závodu

 

poster-2017


On board



Popis tratí


Časový harmonogram

Časový harmonogram:

Pátek 17.3.2017

Neoficiální nepovinný trénink: 14:30 až 18:00 hod

Prezentace / registrace na místě: 16:00 – 18:00 hod

Sobota 18.3.2017

Prezentace / registrace- 7:00 až 10:00 hod

Trénink: 8:00 až 10:00 hod

Start hlavního závodu: 11:00 hod

Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie

Večerní Bike & Music Fest 20:00 až 2:00 hod

 

 


Příjezdová mapa

mapy1

 


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Huňa Tomáš Mondraker 1989 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták Racing 1991 CZ
3 Hynčica Vlastimil Specialized CZ 1978 CZ
4 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
5 Kulhánek Martin ValmezBIKE 1994 CZ
6 Srněnský Vladimír Planet bikes/doerider 1993 CZ
7 Gergel Jiří MTB School 1988 CZ
8 Šmíd Petr Czech Downhill Academy 1993 CZ
9 Frýželka Jiří 1992 CZ
10 Novosád Radim Pony Racing Team 1994 CZ
11 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
12 Cais Erik Carabik Group 1999 CZ
14 Gorecký Jakub Bang DH Team 1997 SK
15 Čala Tomáš DH Slovan Luhacovice 1995 CZ
16 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
17 Rogožan Aleš Gravity bike 1989 CZ
18 Kantor Jakub SC BMX Benátky nad Jizerou 1995 CZ
19 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
20 Marek Jiří VALMEZBIKE RACING 1995 CZ
21 Poruban Kristián Specialized CZ 2000 SK
22 Škarek Tomáš SK RPM Stav „A“ 2000 CZ
23 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
24 Sýkora Richard Aspire Racing 1987 CZ
25 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
26 Friedel Tomáš 1997 CZ
27 Slavík Michal Maloch racing team 1992 CZ
28 Jurák Adam UFARD infinity team 1997 CZ
29 Kroupa Daniel Maloch Racing Team 1998 CZ
30 Brück Jiří 1994 CZ
31 Tomeček Radim Miko Cycles Přerov 1997 CZ
32 Fabok Daniel Gravity-bike shop team 1997 CZ
33 Nášel Lukáš SBT Fryšták Racing 1991 CZ
34 Krhánek Ondřej Kikin Extreme Safety 1990 CZ
35 Vařák Tomáš SK RPM STAV 1984 CZ
36 Hájek Roman Commencal FDF Team 1990 CZ
37 Langer Tomáš RPM-stav 1988 CZ
38 Ostrý Michal 1996 CZ
39 Pančocha Zdeněk Bikecore 1984 CZ
40 Luska Denis 1995 CZ
41 Doležel Ondřej SBT Škoda Team 1995 CZ
42 Macháň Tomáš Czech Downhill Academy 1998 CZ
43 Slováček Dominik SBT Škoda Team 1995 CZ
44 Šmíd Jiří Gigantic racing team 1995 CZ
45 Štolfa Ondřej 1983 CZ
46 Zabloudil Vojtěch BIKE-Pro 1991 CZ
47 Matula Dominik Carabik Group 1994 CZ
48 Hušek Václav 1999 CZ
49 Ovesný Rostislav SBT Škoda Team 1995 CZ
50 Krušina Jan PUNKxRIDERS, DOOKIE 1996 CZ
51 Šofronič Jakub Gravity bike team 2001 CZ
52 Adami Maxim NORCOBICYCLES.CZ 2001 CZ
53 Láryš Patrik Aefes Industry Žilina 1992 CZ
54 Lang Radim Bikecore 1979 CZ
55 Maršál Milan PoTrati 1986 CZ
56 Saida Martin Shredwear 1992 CZ
57 Mácha Leo Aefes Industry Žilina 1971 CZ
58 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
59 Grecman Martin Commencal FDF Team 1991 CZ
60 Čajánek Václav DH BRUTAL TEAM 1990 CZ
61 Růčka Josef UFARD infinity team 1995 CZ
62 Jelínek Michal 1989 CZ
63 Rusek Ondřej Alpina.cz 1986 CZ
64 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
65 Strmiska Jan Bikestrike.com 1998 CZ
66 Čimbora Tibor Freeride Kalinov Team 1996 SK
67 Krupík Samuel Freeride Kalinov Team 2001 SK
68 Fieber Ladislav 1999 CZ
69 Šantavý Petr NoQuestion Bike 1982 CZ
70 Machala Ondřej SBT Fryšták 1998 CZ
71 Švach Martin BTS racing 1979 CZ
72 Tomeček Michal 1994 CZ
73 Kolečík Tomáš SBT Fryšták 2002 CZ
74 Zaoral Jiří 1999 CZ
75 Svák Jakub 1993 CZ
76 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
77 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
78 Meluzin Ondřej 1988 CZ
79 Daněk Martin 1991 CZ
80 Šešulka Eda Trail-Guide 1988 CZ
81 Caha Pavel BIKECORE OE 1983 CZ
82 Petrášek Michal SCV Blatná 1998 CZ
83 Kubas Petr Bikecore 1986 CZ
84 Toms Miroslav 1998 CZ
85 Hladík Michal 1992 CZ
86 Haferník Jiří Flyingfossil – Europe Bike Team 1980 CZ
87 Vykopal Zdeněk 1993 CZ
88 Řásný Martin Předjezdec bikecore 000 1989 CZ
89 Mačkal Pavel bike team vyškov 1995 CZ
90 Brázdil Jakub Specialized Grafobal 2002 CZ
91 Sofka Jakub Kaktus Bike DH team 1995 SK
92 Tajzler Vojtěch Valmez Bike Racing 2000 CZ
93 Fiala Jaroslav Zevl Team 1998 CZ
94 Purč Václav CT Chulimanga 1995 CZ
95 Matula Jiří Aefes Industry Žilina 1991 CZ
96 Havlíček Karel 1996 CZ
97 Adler Martin BIKE-Pro 1990 CZ
98 Hanák Vojtěch Specialized-Grafobal 2002 CZ
99 Vybíral Ivo 4EVER CykloBulis 1991 CZ
100 Strmiska Ondřej 1996 CZ
101 Fojt David Godzzila bikes 1994 CZ
102 Halko Pavel Diamond crew 1992 CZ
103 Klepiš Daniel :* 2001 CZ
104 Malach Roman 2000 CZ
105 Varga Dominik Gravity bike CZ 1998 CZ
106 Skočovský Aleš Skoca racing 1983 CZ
107 Cafourek Stanislav :)* 1999 CZ
108 Tynkl Lukáš Fesť TÝM 1993 CZ
109 Vitásek Matěj 1991 CZ
110 Válek David 1992 CZ
111 Mika Jakub 1995 CZ
112 Češka Jakub Beskyd Chargers 1987 CZ
113 Diblik Lukáš Brno PI*O 1988 CZ
114 Koščo Ján Bro bikers 1986 SK
115 Pekař Petr 1991 CZ
116 Baránek Martin Godzzila bikes 1991 CZ
117 Mrňka Aleš T.S Bohemia Kross Racing Team 1990 CZ
118 Zsigmond Tibor MA racing 2002 CZ
119 Švec Josef bike team vyškov 1992 CZ
120 Pavlas Marek 1989 CZ
121 Koukal Dominik D&F Team Bojná 1997 CZ
122 Piňos Matyáš SK RPM Stav „A“ 2002 CZ
123 Kleisl Lukáš 1986 CZ
124 Brož Roman 1989 CZ
125 Adami Roman STRATOS AUTO Cycling Team 1967 CZ
126 Šimerle Ladislav Aspire Racing 1976 CZ
127 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
128 Frélich Jan RIDE n ROLL 2000 CZ
129 Ildža Matyáš 1998 CZ
130 Kabelka Tomáš RIDE n ROLL 1993 CZ
131 Novosád Tomáš Maloch Racing Team 1990 CZ
132 Vrána Miloslav 1996 CZ
133 Adamík Marek Heart attack racing 2000 CZ
134 Žmolík Ondřej 1990 CZ
135 Piňos Svatopluk Fesť TÝM 1992 CZ
136 Pařil Dalibor 1983 CZ
137 Pruša Aleš 1983 CZ
138 Ďucha Dušan 1985 CZ
139 Zima Petr 1985 CZ
140 Pluháček Lukáš 1987 CZ
141 Fekete Martin 1988 CZ
142 Lakomý Jakub 1990 CZ
143 Tvarog Alexandr 1990 CZ
144 Bašta Alan 1991 CZ
145 Ilčík Michal 1991 CZ
146 Procházka Philip Bikers Minds, Prostějov 1991 CZ
147 Zábrana Jiří 1991 CZ
148 Kuchař Michal 1994 CZ
149 Petráš Filip 1994 CZ
150 Šašinka David 1996 CZ
151 Váňa Adam 1996 CZ
152 Fuchs Petr 1997 CZ
153 Martinák Tomáš Kaktus Bike DH team 1999 SK
154 Novák Patrik Mondraker-Grafobal 2001 CZ
155 Rejda Adam MADRiders Blansko 2001 CZ
156 Žabka Marek 1999 SK
157 Kalas Miloslav RoD Team 2000 CZ
158 Jankových Jakub 2000 SK
159 Pícha Ladislav Beskyd Chargers 1985 CZ
160 Pajurek Karel Beskyd Chargers 1987 CZ
161 Jurka Filip 1999 CZ
162 Kantek Michal 1989 CZ
163 Rada Antonín 1999 CZ
164 Beránek Jan X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
165 Horák Dušan X-Ride Team Racing Lešná 2002 CZ
166 Filip Stanislav SPL servis.cz 1980 CZ
167 Sova Peter Punkxriders 1980 SK
168 Gál Marek Afgansi 1996 SK
169 Strachoň Hynek PUNKxRIDERS 1977 CZ
170 Tomašovič Patrik PUNKXRIDERS 1999 SK
171 Sasyn Roman YT fans 1967 CZ
172 Žilka Sebastian 1996 CZ
173 Budík Albert 2002 CZ
174 Čermák Martin 1998 CZ
175 Polášek Libor BIKEPRO 1991 CZ
176 Žampach Michal 1991 CZ
177 Holík Eduard 1992 CZ
178 Bureš Radim 1998 CZ
179 Szigeti Lukáš 1991 CZ
180 Chrástecký Filip 1997 CZ
181 Marek Petr valmezbike racing 1968 CZ
182 Šípek Kamil 1999 CZ
183 Silný Adam - 2001 CZ
184 Duchovič Adam 1986 SK
185 Húšť Filip SK RPM STAV 2000 CZ
186 Jánský Filip 1999 CZ
187 Vaverka Vladislav Dolekop.com 1992 CZ
188 Orság Jakub Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
189 Hába Kryštof Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
190 Mahďák Roman SK RPM STAV 1983 CZ
191 Strmiska Vojtěch Bikestrike.com 2002 CZ
192 Šíbl Jakub 2001 CZ
193 Grund Ondřej MADRiders Blansko 1999 CZ
194 Adamec Josef 1975 CZ
195 Zdražil Miroslav Fesť TÝM | Czech Downhill Academy 1991 CZ
196 Mareš Michal PUNKxRIDERS 1986 CZ
197 Hudec Tomáš HeartAttack Racing Team 2002 CZ
198 Bosák David 2000 CZ
199 Jurčík Tomáš 1991 CZ
200 Kabelka Štěpán RIDE n ROLL 1999 CZ
201 Šimek Martin RIDE n ROLL 1988 CZ
202 Piňos Marian Flyingfossil – Europe Bike Team 1969 CZ
203 Krahula David BTS racing 1981 CZ
204 Al Azawy Adam 2002 CZ
205 Müller Rudolf PUNKxRIDERS 1977 SK
206 Fabok Zdenek Gravity-bike shop team 1974 CZ
301 Porubanová Simona Specialized CZ 1998 SK Z
302 Babincová Gabriela Pepe bike 1977 CZ Z
303 Vondráčková Tereza Pony Racing Team 1997 CZ Z
304 Zbořilová Zuzana SBT Škoda Team 1994 CZ Z
305 Medeková Barbora Kaktus Bike DH team 1995 SK Z
306 Bestová Eliška DH Brutal Team 1991 CZ Z
307 Martinková Denisa 1993 CZ Z
308 Popovová Natálie 1995 CZ Z
309 Uramová Jana BIKESTRIKE.COM 1996 SK Z
310 Kadlecová Karolína X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ Z
401 Chlup Filip SBT Fryšták Rookies 2003 CZ S
402 Húšť Kryštof SK RPM Stav „A“ 2006 CZ S
403 Kolečík Ondřej SBT Fryšták 2005 CZ S
404 Kašný David Czech Downhill Academy SK 2004 CZ S
405 Kadlec Martin ROCKBIKE.CZ 2004 CZ S
406 Kappel Adam 2004 CZ S
407 Nor Adam 2003 CZ S
408 Průcha Karel RIDE n ROLL 2003 CZ S
409 Mašláň Jan SBT Fryšták Rookies 2006 CZ S
410 Kadlec Přemysl X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ S
411 Hudec Michal HeartAttack Racing Team 2007 CZ S
412 Perďoch Šimon Aefes Industry Žilina 2008 CZ S

Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179