Mediální partneři

16.04.2017 (Ne) Otrokovice

baner_wbs_bikecore2017

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU

BIKECORE Otrokovice 2017 Bikerally5

Datum:             15. a 16.4.2017

Pořadatel:        BIKECORE OE z.s.

Ředitel závodu:Radim Matyák

Kontakt na pořadatele:  Radim Matyák , tel.:774 270 110,email: bikecore.oe@gmail.com

Vedení a komisaři WBS:           viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.c

Pravidla WBS bikerally:            Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí:   BIKECORE OE crew

Příjezd: Vyznačen od soboty 15.4.2017 na příjezdové komunikaci od Otrokovic

Místo konání: Otrokovice, kynologický areál u pěší lávky přes řeku Moravu, GPS 49°12’39.912“N17°30’17.8“E

Registrace on-line:        www.bikegeneration.cz Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:     Sobota od 13:00 – 15:00 hod.

Neděle 7:30 – 10:00 hod.

Viz pravidla WBS.

Trénink: Sobota neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na vypáskované trati.

Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení!                                                                                                                                                                          V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.

Neděle povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením, neměřený

Startovné: 300,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail, masters po předchozí registraci na www.bikegeneration.cz

Startovné: 400,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail, masters při registraci v místě závodu

Startovné: 150,- Kč pro kat. střelci po předchozí registraci na www.bikegeneration.cz

Startovné: 250,- Kč pro kat. střelci při registraci v místě závodu

+ vratná záloha za startovní číslo 50 Kč

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryta molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné:     Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:

Sobota:

prezentace                                               – 13:00 až 15:00 hod.

Neoficiální nepovinný trénink                   – 11:00 až 18:00 hod.

 

Neděle:

Prezentace                                             – 7:30 až10:00 hod.

Povinný trénink                                       – 7:00 až 10:30 hod

Start Bikerally                                         – 11:00 hod.

Vyhlášení                                             cca 30 minut po posledního jezdce

Vývoz závodníků: Pořadatel vývoz nezajišťuje. Je zakázáno vlečení a to na všechny způsoby!! Možnost vývozu při zachování jednosměrného provozu přes obec Žlutava a Bělov cca 5km ve vlastních vozech. Viz.mapa příjezdu

Toalety: dámské a pánské v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra:Cíl – fotobuňka, start – fotobuňka , výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny věcné/finanční: U všech vypsaných kategoriií obdrží první tři nejlepší věcné ceny / první tři                       v celkovém pořadí závodu finanční odměna

Stanování, kempovaní na parkovišti u centra ZDARMA. Přípojka elektřiny – nutná dohoda předem.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce.

Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a

zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody

sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti, narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

…..a základ všeho je slušné chování, přece jen jsme v přírodě, děkuji!

V Otrokovicích 22.1.2017 Radim Matyák

konání závodu umožnil podnik                            LESY ČESKÉ REPUBLIKY s.p.


Plakát závodu

wbs_verze plakat

 


On board



Popis tratí

Video z roku 2007 nezachycuje aktuální závodní tratě, ale doknale ukazuje povrch a členitost tratí letošního ročníku 2017


Časový harmonogram

ČASOVÝ HARMONOGRAM

BIKECORE OTROKOVICE 2017

    

PÁTEK   14.4.2017 stavba tratě   zákaz treningu na závodních tratích možnost jezdit

na nezavodních tratích

 

SOBOTA 15.4.2017  Neoficiální nepovinný trénink od 11:00 až 18:00 hod

Prezentace od 13:00 až 15:00 hod

NEDĚLE 16.4.2017 Prezentace   7:30 až 10:00 hod

Povinný trénink se startovním číslem – 7:00 až 10:30 hod.

Start závodu v 11:00 hod.

Vyhlášení cca 30 min po skončení posledního závodníka v cíli

 


Příjezdová mapa

mapa prijezd

 


Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Kulhánek Martin VALMEZBIKEracing 1994 CZ
2 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
3 Gorecky Jakub Bang DH Team 1997 SK
4 Šmíd Petr Czech Downhill Academy 1993 CZ
5 Huňa Tomáš Mondraker 1989 CZ
6 Kolajík Martin SBT Fryšták Racing 1991 CZ
7 Lakomý Jakub RUFUS BMX 1990 CZ
8 Srněnský Vladimír Planet bikes/doerider/junkheap dirt park 1993 CZ
9 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
10 Gergel Jiří 1988 CZ
11 Hynčica Vlastimil Specialized CZ 1978 CZ
12 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
14 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
15 Novosád Radim Pony Racing Team 1994 CZ
16 Pala David 1991 CZ
17 Poruban Kristián Specialized CZ 2000 SK
18 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
19 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
20 Slavík Michal Maloch racing team 1992 CZ
21 Nášel Lukáš SBT Fryšták Racing 1991 CZ
22 Brück Jiří 1994 CZ
23 Fabok Daniel Gravity-bike shop team 1997 CZ
24 Kroupa Daniel Maloch Racing Team 1998 CZ
25 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
26 Pešl Martin 1988 CZ
27 Vařák Tomáš SK GIENGER RPM-STAV 1984 CZ
28 Hájek Roman Commencal FDF Team 1990 CZ
29 Langer Tomáš SK GIENGER RPM-STAV 1988 CZ
30 Ostrý Michal Commencal FDF Team 1996 CZ
31 Pančocha Zdeněk Bikecore oe 1984 CZ
32 Slováček Dominik SBT Škoda Team 1995 CZ
33 Doležel Ondřej SBT Škoda Team 1995 CZ
34 Zabloudil Vojtěch Bikegarageprostějov&painb 1991 CZ
35 Fojt David Godzzila bikes 1994 CZ
36 Krhánek Ondřej Kikin Extreme Safety 1990 CZ
37 Macháň Tomáš Czech Downhill Academy 1998 CZ
38 Krajčoviech Peter 1992 SK
39 Krsička Marek 1989 CZ
40 Ovesný Rostislav SBT Škoda Team 1995 CZ
41 Kašík Pavel PKM Bike Team 2000 CZ
42 Lang Radim Bikecore oe 1979 CZ
43 Mácha Leo Aefes Industry Žilina 1971 CZ
44 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
45 Krůpa David 1988 CZ
46 Jelínek Michal 1989 CZ
47 Rusek Ondřej Alpina.cz 1986 CZ
48 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
49 Škarek Jan Bikestrike.com 1998 CZ
50 Váňa Adam 1996 CZ
51 Šantavý Petr NoQuestion Bike 1982 CZ
52 Novotný David 1993 CZ
53 Machala Ondřej SBT Fryšták Rookies 1998 CZ
54 Švach Martin 1979 CZ
55 Kolečík Tomáš SBT Fryšták Rookies 2002 CZ
56 Polášek Martin . 1994 CZ
57 Štefka Radomír PKM Bike Team 1999 CZ
58 Svák Jakub 1993 CZ
59 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
60 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
61 Jankových Jakub 2000 SK
62 Daněk Martin Hardbikeracing 1991 CZ
63 Ponížil Tomáš 1992 CZ
64 Kubas Petr Bikecore oe 1986 CZ
65 Toms Miroslav 1998 CZ
66 Haferník Jiří Flyingfossil – Europe Bike Team 1980 CZ
67 Brázdil Jakub Specialized Grafobal 2002 CZ
68 Gukkert Matěj 1994 CZ
69 Hapal Tomáš Maloch racing team 1985 CZ
70 Schmiedt Rudolf Bikecore oe 1987 CZ
71 Havlíček Karel 1996 CZ
72 Adler Martin paintballattack&bikegarageprostějov 1990 CZ
73 Hanák Vojtěch Specialized-Grafobal 2002 CZ
74 Klepiš Daniel *_* 2001 CZ
75 Kopecký Martin 1996 CZ
76 Jastrzebski Radek 1981 CZ
77 Skočovský Aleš Skoca racing 1983 CZ
78 Cafourek Stanislav 1999 CZ
79 Lichnovský Martin 1997 CZ
80 Polínek Pavel 1985 CZ
81 Vitásek Matěj 1991 CZ
82 Klement Jan 1984 CZ
83 Válek David 1992 CZ
84 Pekař Petr 1991 CZ
85 Baránek Martin Godzzila Bikes 1991 CZ
86 Pajurek Karel Beskyd Chargers 1987 CZ
87 Mrňka Aleš T.S Bohemia Kross Racing Team 1990 CZ
88 Danczik Jakub Afgansi 1992 CZ
89 Pavlas Marek 1989 CZ
90 Koukal Dominik D&F Team Bojná 1997 CZ
91 Kalas Miloslav RoD Team 2000 CZ
92 Gál Marek 1996 SK
93 Piňos Matyáš SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2002 CZ
94 Bašta Alan 1991 CZ
95 Brož Roman 1989 CZ
96 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
97 Ildža Matyáš 1998 CZ
98 Hapal Roman Maloch racing team 1989 CZ
99 Novosád Tomáš Maloch Racing Team 1990 CZ
100 Vrána Miloslav Bělov 1996 CZ
101 Jurka Filip 1999 CZ
102 Rada Antonín 1999 CZ
103 Horák Dušan X-Ride Team Racing Lešná 2002 CZ
104 Sova Peter PUNKxRIDERS 1980 SK
105 Máčalík Tomáš BikeHateCrew Vizovice 1983 CZ
106 Ilčík Michal 1991 CZ
107 Strachoň Hynek PUNKxRIDERS 1977 CZ
108 Šíbl Jakub Varga racing team 2001 CZ
109 Tomašovič Patrik PUNK 1999 SK
110 Sasyn Roman YT fans! 1967 CZ
111 Pícha Ladislav Beskyd Chargers 1985 CZ
112 Fekete Martin Beskyd Chargers 1988 CZ
113 Žilka Sebastian 1996 CZ
114 Čermák Martin 1998 CZ
115 Fuksa Vojtěch PKM Bike Team 2000 CZ
116 Fuchs Petr 1997 CZ
117 Holik Eduard 1992 CZ
118 Bureš Radim Bikepark Kroměříž 1998 CZ
119 Szigeti Lukas 1991 CZ
120 Kříž Adam 1995 CZ
121 Vybíral Ivo 4EVER CykloBulis 1991 CZ
122 Novák Patrik Mondraker-Grafobal 2001 CZ
123 Marek Petr VALMEZBIKE racing 1968 CZ
124 Beránek Jan X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
125 Šípek Kamil 1999 CZ
126 Žabka Marek 1999 SK
127 Silný Adam RapiBikestore 2001 CZ
128 Húšť Filip SK GIENGER RPM-STAV 2000 CZ
129 Hába Kryštof Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
130 Mahďák Roman SK GIENGER RPM-STAV 1983 CZ
131 Zdražil Miroslav Czech Downhill Academy 1991 CZ
132 Al Azawy Adam 2002 CZ
133 Mareš Michal PUNKxRIDERS 1986 CZ
134 Hudec Tomáš HeartAttack Racing Team 2002 CZ
135 Bosák David 2000 CZ
136 Květák Pavel 2001 CZ
137 Grzych Daniel Palkovice DH 1973 CZ
138 Müller Rudolf PUNKxRIDERS 1977 SK
139 Piňos Marian Flyingfossil – Europe Bike Team 1969 CZ
140 Fabok Zdeněk Gravity-bike shop team 1974 CZ
301 Porubanová Simona Specialized CZ 1998 SK Z
302 Vondráčková Tereza Pony Racing Team 1997 CZ Z
303 Popovová Natálie 1995 CZ Z
304 Zbořilová Zuzana SBT Škoda Team 1994 CZ Z
305 Martinková Denisa 1993 CZ Z
306 Kadlecová Karolína X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ Z
401 Kappel Adam Commencal FDF Team 2004 CZ S
402 Chlup Filip SBT Fryšták Rookies 2003 CZ S
403 Kolečík Ondřej SBT Fryšták Racing 2005 CZ S
404 Húšť Kryštof SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2006 CZ S
405 Talaš Ondřej Bike Team Slopné 2006 CZ S
406 Kašný David Czech Downhill Academy 2004 CZ S
407 Kadlec Martin ROCKBIKE.CZ 2004 CZ S
408 Dočekal Filip 2003 CZ S
409 Grzych Oliver Palkovice DH 2005 CZ S
410 Minárčiný Matej Ivan Jakeš RSC Brezová pod Bradlom 2005 SK S
411 Mašláň Jan SBT Fryšták Rookies 2006 CZ S
412 Perďoch Šimon Aefes Industry Žilina 2008 CZ S
414 Kadlec Přemysl X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ S
415 Hudec Michal 2007 CZ S
416 Húšť Oliver 2008 CZ S

Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122