Mediální partneři

14.04.2018 (So) Bučovice

web-banner

Propozice

Bikerally Bučovice / WBS

Datum: 14.4.2018

Pořadatel: Fesť tým

Kontakt na pořadatele:    lukastynkl@gmail.com

+420 722 756 689

Pravidla WBS bikerally: viz. pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: Fesť tým

 

Příjezd: Od pátku 13.4.2018, trasa vyznačena od hlavní silnice E50 v Bučovicích- příjezdové video na youtube.com ze všech směrů (stačí zadat :,,příjezd WBS Bučovice,, – první tři videa).

Registrace on-line: od 1.4.2018 (kdo je přihlášen online neplatí 100kč navíc při přihlášení na místě)

Registrace na místě:   pátek 13.4. v čase od 14:00 do 18:00

sobota 14.4. v čase 7.00 až 10.00 hod

Neoficiální nepovinný trénink: pátek 13.4. v čase od 14:30 až 18:00.

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení!
V den neoficiálního tréninku je parkoviště zajištěno.

 

Startovné:   300 Kč pro kategorie muži, junioři, ženy, hard tail,  legendy, gentlemen

150 Kč pro kategorii střelci

+ vratná záloha na startovní číslo 50 Kč

+ 100 kč bez online přihlášní viz. pravidla WBS

 

Kategorie WBS bikerally: viz. pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

 

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn. krátký sjezd přírodního charakteru. Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryty molitany,
všechny skoky objízdné.

RZ1 450 m

RZ2 400 m

 

Ubytování:

http://www.hotel-arkada.cz/

http://www.ristorantesole.eu/

http://levneubytovanibucovice.webnode.cz/

 

Depo: Travnatá plocha, kde účastnící závodu mohou zdarma stanovat.

Na sobotu zajištěno občerstvení.

 

Chrániče povinné: viz. pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

 

Penalizace: viz. pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

 

Časový harmonogram:

 

Pátek 13.4.2018

Neoficiální nepovinný trénink a registrace – 14:30 až 18:00 hod

 

Sobota 14.4.2018

Prezentace / registrace – 7:00 až 10:00 hod

Trénink- 8:00 až 10:00 hod

Start hlavního závodu- 11:00 hod

Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie

 

Toalety: v depu

 

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a hlavního závodu.

 

Časomíra: Cíl- fotobuňka, start- fotobuňka, výsledky on-line nebo LCD projekce přímo při závodu.

 

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz

V depu informační centrum.

 

Pro ty nejlepší je nachystáno spoustu věcných cen a poháry.

 

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce.
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

 

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů a seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti narušující průběh závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

Těšíme se na super akci.

Za Fesť tým

Lukáš Tynkl

Sledujte novinky, aktuální info a foto na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1762411477158447/

Kontakt:

Mobil: +420 722 756 689

Mail: lukastynkl@gmail.com

 

 

 

 

 


Plakát závodu

poster-2018

 


On board



Popis tratí

Klasická bikerallyová, tzn. krátký sjezd přírodního charakteru. Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryty molitany,
všechny skoky objízdné.

RZ1 450 m

RZ2 400 m

 


Časový harmonogram


Příjezdová mapa


Registrace on-line

ZDE

 


Seznam přihlášených

1 Frýželka Jiří 1992 CZ
2 Gergel Jiří Rumová sebranka 1988 CZ
3 Huňa Tomáš SBT Fryšták Mondraker 1989 CZ
4 Škarek Tomáš SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2000 CZ
5 Pala David 1991 CZ
6 Lakomý Jakub RUFUS 1990 CZ
7 Gorecký Jakub Bang DH team 1997 SK
8 Novosád Radim Bike Garage Prostějov 1994 CZ
9 Nášel Lukáš SBT Fryšták Mondraker 1991 CZ
10 Kantor Jakub Laguna Cycles Team 1995 CZ
11 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
12 Marek Jiří Valmezbike racing 1995 CZ
14 Nevrkla Mikuláš Cycology 1998 CZ
15 Rogožan Aleš Gravity-bike 1989 CZ
16 Sýkora Richard Aspire Racing 1987 CZ
17 Šimara Jiří Giant 1992 CZ
18 Doležel Ondřej SBT Pepolep.cz 1995 CZ
19 Slováček Dominik SBT Pepolep.cz 1995 CZ
20 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
21 Hájek Roman Commencal FDF Team 1990 CZ
22 Krhánek Ondřej Kikin Extreme Safety 1990 CZ
23 Pančocha Zdeněk Bikecore O 1984 CZ
24 Ostrý Michal 1996 CZ
25 Strmiska Jan Bikestrike.com 1998 CZ
26 Šmíd Jiří Gigantic racing team 1995 CZ
27 Maršálek Josef SBT Pepolep.cz 1991 CZ
28 Kašík Pavel PKM Bike Team 2000 CZ
29 Knapek Kristián X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
30 Zabloudil Vojtěch Commencal FDF Team 1991 CZ
31 Krušina Jan PUNKxRIDERS 1996 CZ
32 Šašinka David 1996 CZ
33 Kolečík Tomáš SBT Fryšták Mondraker 2002 CZ
34 Štěpančík Kamil BTS racing :::Slavičín::: 1987 CZ
35 Ovesný Rostislav SBT Fryšták Racing 1995 CZ
36 Šofronič Jakub Cyklo trend team 2001 CZ
37 Sklář Filip DH Brutal Team Aefes Industry 1993 CZ
38 Krajčoviech Peter 1992 SK
39 Lang Radim Bikecore O 1979 CZ
40 Hušek Václav 1999 CZ
41 Mácha Leo DH Brutal Team Aefes Industry 1971 CZ
42 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
43 Jelínek Michal 1989 CZ
44 Šantavý Petr Noquestion bike 1982 CZ
45 Vráblík Tomáš 1993 CZ
46 Hájek Martin Cykloservis Krystyník 2001 CZ
47 Daněk Martin Hardbikeracing 1991 CZ
48 Štěrbík Petr 1997 CZ
49 Benedík Antonín 1992 CZ
50 Čermák Martin 1998 CZ
51 Strmiska Vojtěch Bikestrike.com 2002 CZ
52 Kabelka Štěpán 1999 CZ
53 Štefka Radomír PKM Bike Team 1999 CZ
54 Trčálek Daniel Laguna cycles 2000 CZ
55 Baďura Libor SBT Fryšták Racing 1965 CZ
56 Kubas Petr Bikecore E 1986 CZ
57 Tomeček Radim Miko Cycles Přerov 1997 CZ
58 Bašta Alan 1991 CZ
59 Haferník Jiří Caffé Bicicletta Squadra 1980 CZ
60 Koukal Dominik RUFUS 1997 CZ
61 Klepiš Daniel 2001 CZ
62 Horenský Kamil 1991 CZ
63 Beránek Jan X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
64 Votava Ondřej Bikesport Mohelnice 1998 CZ
65 Křepelka Jan Rumová sebranka 1991 CZ
66 Purč Václav Chulimanga racing team 1995 CZ
67 Tynkl Lukáš 1993 CZ
68 Žabka Marek 1999 SK
69 Jankových Jakub 2000 SK
70 Adler Martin 1990 CZ
71 Fiala Jaroslav ZevlTeam 1998 CZ
72 Weinert Maik X-Ride Team Racing Lešná 2001 CZ
73 Horák Dušan X-Ride Team Racing Lešná 2002 CZ
74 Osička Jáchym 2002 CZ
75 Reif Daniel 1982 CZ
76 Juryca Michal 1985 CZ
77 Podveský Martin 1985 CZ
78 Šálek Martin 1999 CZ
79 Skočovský Aleš 1983 CZ
80 Ildža Matyáš 1998 CZ
81 Koščo Peter Bro bikers 1984 SK
82 Húšť Filip SK GIENGER RPM-STAV 2000 CZ
83 Lichnovský Martin 1997 CZ
84 Chlup Filip SBT Fryšták Racing 2003 CZ
85 Polínek Pavel NaDHrad Malenovice 1985 CZ
86 Diblík Lukáš G.HoreHigh 1988 CZ
87 Brož Roman 1989 CZ
88 Fuksa Vojtěch PKM bike team 2000 CZ
89 Kabelka Tomáš 1993 CZ
90 Silný Adam RapiBikestore 2001 CZ
91 Koščo Ján Bro bikers 1986 SK
92 Vybíral Ivo 1991 CZ
93 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
94 Pekař Petr 1991 CZ
95 Rada Antonín 1999 CZ
96 Ňaňko Josef Bikecore E 1980 CZ
97 Vrána Miloslav DH-Bělov 1996 CZ
98 Hudec Tomáš HeartAttack Racing Team 2002 CZ
99 Spurný David Laguna cycles team 1989 CZ
100 Němec Dušan DNbike 1993 CZ
101 Petráš Filip 1994 CZ
102 Palík Petr Bikepark Třebíč 1982 CZ
103 Hill Billy DNbike 1983 CZ
104 Kacetl Karel BRNO 1987 CZ
105 Hába Kryštof Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
106 Michalík Aleš 2003 CZ
107 Piňos Svatopluk 1992 CZ
108 Bednařík Martin 1985 CZ
109 Pavlas Marek 1989 CZ
110 Sasyn Roman yt fans 1967 CZ
111 Strachoň Hynek PUNKxRIDERS 1977 CZ
112 Vaškových Tomáš FMC Team 1995 CZ
113 Herclík David FMC Team 1995 CZ
114 Matějů Matouš 1996 CZ
115 Klvaňa Jan El-Stylo 1995 CZ
116 Hrabec Lukáš El-Stylo 1970 CZ
117 Bureš Radim bikenero.cz 1998 CZ
118 Vaverka Vladislav Dolekop.com 1992 CZ
119 Húšť Jan Horští myslivci 1969 CZ
120 Marek Petr VALMEZBIKE RACING 1968 CZ
121 Fuchs Petr 1997 CZ
122 Polášek Libor Bikepro 1991 CZ
123 Žampach Michal 1991 CZ
124 Szigeti Lukáš 1991 CZ
125 Holík Eduard 1992 CZ
126 Sova Peter punkXriders 1980 SK
127 Duchovič Adam 1986 SK
128 Adamec Josef 1975 CZ
129 Bosák David 2000 CZ
130 Dragoun Lukáš —- 1994 CZ
131 Letfus Adam 2002 CZ
132 Kučera Daniel 1980 CZ
133 Květák Pavel DH Bělov 2001 CZ
134 Kocurek Nikolas 2003 CZ
135 Průcha Karel 2003 CZ
136 Piňos Marian Caffé Bicicletta Squadra 1969 CZ
137 Müller Rudolf punkXriders 1977 SK
301 Šantavá Michala Noquestion bike 1985 CZ Z
302 Martinková Denisa 1993 CZ Z
303 Vysloužilová Petra Ride’n’roll 1993 CZ Z
304 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták Mondraker 1994 CZ Z
305 Čejková Monika 1992 CZ Z
306 Kadlecová Karolína X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ Z
401 Kolečík Ondřej SBT Pepolep.cz 2005 CZ S
402 Húšť Kryštof SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2006 CZ S
403 Kadlec Martin Kross Bikes 2004 CZ S
404 Kašný David Czech Downhill Academy 2004 CZ S
405 Kappel Adam Commencal FDF Team 2004 CZ S
406 Bartoš Štěpán . 2004 CZ S
407 Pavlík Michal 2004 CZ S
408 Černý Pavol punkXriders 2005 SK S
409 Hradský Daniel 2005 SK S
410 Mašláň Jan SBT Fryšták Racing 2006 CZ S
411 Perďoch Šimon DH Brutal Team Aefes Industry 2008 CZ S
412 Kadlec Přemysl X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ S
414 Húšť Oliver Horští myslivci 2008 CZ S
415 Kučera Matyáš 2010 CZ S

Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2018
1Šůstek D.212
2Gergel J.204
3Novosád R.189
Muži WBS 2018
1Šůstek D.215
2Gergel J.206
3Novosád R.195
Junioři WBS 2018
1Škarek T.245
2Kolečík T.222
3Stavjaník T.170
Hardtail WBS 2018
1Krhánek O.232
2Slováček D.218
3Bednařík M.191
Střelci WBS 2018
1Kolečík O.238
2Húšť K.213
3Kadlec M.204
Gentlemen WBS 2018
1Šantavý P.219
2Skočovský A.197
3Jurečka R.188
Legendy WBS 2018
1Mácha L.250
2Baďura L.221
3Sasyn R.203
Ženy WBS 2018
1Šantavá M.241
2Martinková D.230
3Čejková M.200
Týmy WBS 2018
1SK Gienger RPM-Stav "A"211
2SBT Pepolep.cz164
3Rumová sebranka157