Mediální partneři

13.09.2015 (Ne) Zlín

zlin_banner_2015

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU


BIKERALLY Zlín 2015
Závod seriálu RPM stav Wood bike series 2015

 

Datum: 13.9.2015

 

Pořadatel: F2 + PV

 

Ředitel závodu: Marian Piňos

 

Kontakt na pořadatele: Marian Piňos tel:606 611623, Pavel Vyoral 774 117 444

Email: marian.pinos@seznam .cz

 

Vedení a komisaři WBS: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

 

Stavitelé tratí: Pavel Vyoral a VZST – volné sdružení stavitelů tratí.

 

Příjezd: Vyznačen na příjezdových komunikacích od soboty 12.9.2015

.

Místo konání: Sportovní areál nad gymnáziem Lesní čtvrť ve Zlíně

 

Registrace on-line:
www.bikegeneration.cz . Viz. Pravidla WBS

 

Registrace na místě:
Neděle 8:00 – 10:00 hod.
Viz pravidla WBS.

 

Trénink:
Sobota – neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati.
Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.
Neděle – povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením, neměřený.

 

Startovné:
Startovné 250,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail
Startovné 150 Kč pro kat. střelci
+ 100 Kč bez online přihlášní viz. pravidla WBS
+ 50 Kč vratná záloha za startovní číslo

 

Kategorie WBS bikerally:

Střelci, junioři, muži, ženy,hard tail, masters a absolutní pořadí.
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

 

Trať bikerally:
Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 4 jízdy na dvou tratích a časy se sčítají.. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

 

Chrániče povinné:

Do 18. let – Chrániče kolen, holení, loktů, páteře, dlouhoprsté rukavice a integrální přilbu.
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

 

Penalizace:
Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

 

Časový harmonogram:
Sobota:
Neoficiální nepovinný trénink – 14:00 až 18:00 hod.
Neděle:Prezentace – 8:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení: cca 30 minut po dojetí posledního jezdce

 

Zdravotní a záchranná služba:
Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

 

Časomíra:
Cíl – fotobuňka, start – startér, výsledky on-line, LCD projekce

 

Výsledky:
On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

 

Ceny :
U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcné ceny.

 

Stanování na parkovišti u centra ZDARMA.

 

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

 

Pokud má někdo problém udržet klíče od auta u sebe, je možné je zdarma uschovat na ředitelství závodu.

 

Za pořadatele:

 

Marian Piňos

Pavel Vyoral


Plakát závodu


On board


[/wptabcontent]

Časový harmonogram

 

Sobota:
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.
Neděle:Prezentace – 8:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 8:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.

Vyhlášení: cca 30 minut po dojetí posledního jezdce


Příjezdová mapa

mapa-zlin


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Huňa Tomáš Mondraker DH Team 1989 CZ
4 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
5 Srněnský Vladimír Specialized Planet Bikes Team 1993 CZ
6 Krybus Daniel Mondraker DH Team 1994 CZ
7 Mikel Daniel POLCSTER RACING 1994 CZ
8 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
9 Kaňa Jiří Heartattack Racing 1997 CZ
10 Donát Marek Cyklo Shop – Holíč 1984 CZ
11 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
12 Pala David 1991 CZ
14 Hamouz Radek Maloch Racing Team 1993 CZ
15 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
16 Fencl Josef Dh Bike team Dolina 1997 CZ
17 Kroupa Daniel Cykloservis Zlín 1998 CZ
18 Marek Jiří Valmezbike racing 1995 CZ
19 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
20 Bartholomé Benjamin Platzangst/-BMO 1994 D
21 Musil Tomáš Cykloservis Zlín 1981 CZ
22 Pančocha Zdeněk Bikecore oe 1984 CZ
23 Langer Tomáš FDF commencal Olomouc 1988 CZ
24 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
25 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
26 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
27 Bořuta Martin Wood carving 1995 CZ
28 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
29 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ
30 Zabloudil Vojtěch Habby Bikes 1991 CZ
31 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
32 Hykel Dalibor zahradyhykel 1977 CZ
33 Lang Radim Bikecore oe 1979 CZ
34 Polášek Tomáš Blockbuster DH Team 1988 CZ
35 Lukašík Jakub 1996 CZ
36 Macek Ondřej - 1996 CZ
37 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
38 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
39 Fabok Daniel Dookie/PUNKxRIDERS 1997 CZ
40 Macháň Tomáš * 1998 CZ
41 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
42 Laryš Patrik DH Brutal Team 1992 CZ
43 Krušina Jan Punk x Riders, Dookie 1996 CZ
44 Kužela Martin 1996 CZ
45 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
46 Vítek Martin DH team Kladruby 1986 CZ
47 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
48 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ
49 Kubas Petr Bikecore oe 1986 CZ
50 Sklář Filip DH Brutal Team 1993 CZ
51 Caha Pavel Bikecore OE 1983 CZ
52 Honek Bohumil .. 1998 CZ
53 Haferník Jiří Flyingfossil 1980 CZ
54 Úlehla Václav Bikers Minds 1993 CZ
55 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
56 Vykopal Zdenek Bikers minds 1993 CZ
57 Křenovský Jiří DH Bike Team Dolina 1997 CZ
58 Křepelka Jan Gienger Carabik Bike Team 1991 CZ
59 Müller Rudolf PUNKxRIDERS 1996 SK
60 Ponížil Tomáš ASP-Bikeshop 1992 CZ
61 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
62 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
63 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
64 Koščo Ján Bro Bikers 1986 SK
65 Jelínek Michal 1989 CZ
66 Češka Jakub . 1987 CZ
67 Stavjaník Tomáš / 2000 CZ
68 Zaoral Jiří - 1999 CZ
69 Miler Oldřich DH Team Kladruby 1986 CZ
70 Saramák Jan Drásal Team Holešov 1982 CZ
71 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
72 Strachoň Hynek PunkxRiders 1977 CZ
73 Sasyn Roman 1967 CZ
74 Hořínek Tomáš Bajkonur 1978 CZ
75 Vrána Miloslav . 1996 CZ
76 Adamec Josef ( 1975 CZ
77 Jurka Filip / 1999 CZ
78 Marek Petr Valmezbike racing 1968 CZ
79 Tomašovič Patrik 1999 SK
80 Húšť Filip Bratřejov 2000 CZ
81 Filip Jan DH team Kladruby 1989 CZ
82 Gubisch Jaromír O.o 1995 CZ
83 Vlasák Jan DH Kostelec 1974 CZ
84 Müller Rudolf sen. PUNKxRIDERS 1977 SK
301 Šantavá Michala No question bike team 1985 CZ Z
302 Vondráčková Tereza NUKEPROOF Gigantic racing team 1997 CZ Z
303 Babincová Gabriela Pepe bike 1977 CZ Z
304 Sládková Aneta C System Zlín 1991 CZ Z
305 Buociková Zuzana energy.mcb 2001 SK Z
306 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták 1994 CZ Z
307 Trlidová Michaela ASP-Bikeshop 1984 CZ Z
401 Mikeška Daniel DH Bike Team Dolina 2001 CZ S
402 Šofronič Jakub PUNKxRIDERS 2001 CZ S
403 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ S
404 Klepiš Daniel 2001 CZ S
405 Jakubka Tomáš - 2001 CZ S
406 Květák Pavel . 2001 CZ S
407 Ponížil Karel 4EVER CYKLO BULIS 2001 CZ S
408 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ S
409 Oblouk Jan BikePark Kromeriz team 2002 CZ S
414 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ S
415 Húšť Kryštof Bratřejov 2006 CZ S

Výsledky


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122