Mediální partneři

13.05.2017 (So) Slopné

Peveko BikeRally Slopne 2017 2

Propozice

PEVEKO Bikerally Slopné 2017

3. závod RPM stav Wood bike series 2017

Datum: sobota 13.5.2017

Pořadatel: Škarek Ladislav

Kontakt na pořadatele: lskarek1@seznam.cz / 739 420 299

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: DH Bike Team Dolina

Příjezd: Vyznačen od pátku 12.5.2017 z hlavní cesty obce Slopné

Registrace on-line:  Od 2.5.2017 na www.bikegeneration.cz

Registrace na místě:

V sobotu od 8:00 – 10:00 hod.

Neofic. Trénink (Pátek 12.5.2017) od 13 do 18 hod.

Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno. Vývoz zajištěn, viz vývoz závodníků.

I v den neoficiálního tréninku je zajištěno občerstvení !!
Gril, angoše, hranolky, pivo, nealko atd.

Startovné:

300 Kč pro kat. muži, junioři, ženy, hard tail, masters

150 Kč pro kat. střelci

Startovné se nevrací.

+ 50 kč vratná záloha za startovní číslo

+ 100 kč bez on-line přihlášení

Traťě bikerally Slopné:

Klasické bikerallyové, tzn. lehčí sjezdové, přírodního charakteru. Celkem 4 rychlostní zkoušky na dvou tratích. Vypáskované, nebezpečná místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. pravidla WBS

Penalizace: Viz. pravidla WBS

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS

Doplňkový závod : 4 down na louce. Účast dobrovolná.

Po celou dobu sobotního závodu bude probíhat dětská Capri Sonne Bike Školka

pro nejmenší s instruktory. ZDARMA !!!!!

Vývoz závodníků:

Zajišťuje lyžařský klub Slopné

Způsob: Vlekem – pomy + pružné smyčky ‘‘za představec‘‘. Uprav si představec tak aby se dala smyčka zachytnout

Provoz a cena vleku:

pátek: 13:00– 18:00, cena 100,-

sobota: 8:00 – až do ukončení akce, cena 100,-

Trénink: od 8:00 – 10:00

Toalety: v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally + 4down

Časomíra: Fotobuňka Start – Cíl, výsledky on-line, LCD projekce (dle možností signálu internetu)

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz.

Ceny: U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcnou cenu.

V kategorii střelci bude vyhlášeno 5 nejrychlejších.

Ubytování: Nejblíže v Dolní Lhotě (4km): www.ubytovaniuluhacovic.cz popř. autocamp Luhačovice , nebo stanování v centru závodu.

Organizační tým Bikerally Slopné


Plakát závodu

Peveko BikeRally Slopne 2017

 


On board



Popis tratí


Časový harmonogram

 


Příjezdová mapa

prijezd

 


Registrace on-line


Seznam přihlášených

401 Chlup Filip SBT Fryšták Rookies 2003 CZ S
402 Kolečík Ondřej SBT Fryšták Racing 2005 CZ S
403 Kappel Adam Commencal FDF Team 2004 CZ S
404 Dočekal Filip Amsystemdomy / Snow and Bike 2003 CZ S
405 Húšť Kryštof SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2006 CZ S
406 Kadlec Martin ROCKBIKE.CZ 2004 CZ S
407 Talaš Ondřej Bike Team Slopné 2006 CZ S
408 Kašný David Czech downhill academy ❤ 2004 CZ S
409 Mašláň Jan SBT Fryšták Rookies 2006 CZ S
410 Perďoch Šimon Aefes Industry Žilina 2008 CZ S
411 Húšť Oliver 2008 CZ S
301 Porubanová Simona Specialized CZ 1998 SK Z
302 Popovová Natálie 1995 CZ Z
303 Zbořilová Zuzana SBT Škoda Team 1994 CZ Z
1 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
2 Gergel Jiří MTB School 1988 CZ
3 Kolajík Martin SBT Fryšták Racing 1991 CZ
4 Huňa Tomáš Mondraker 1989 CZ
5 Poruban Kristián Specialized CZ 2000 SK
6 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
7 Hynčica Vlastimil Specialized CZ 1978 CZ
8 Frýželka Jiří 1992 CZ
9 Škarek Tomáš SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2000 CZ
10 Pala David 1991 CZ
11 Březík Adam svoboda březík racing 1996 CZ
12 Novosád Radim Pony Racing Team 1994 CZ
14 Rogožan Aleš Gravity bike 1989 CZ
15 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
16 Fencl Josef . 1997 CZ
17 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
18 Vařák Tomáš SK GIENGER RPM-STAV 1984 CZ
19 Hájek Roman Commencal FDF Team 1990 CZ
20 Langer Tomáš SK GIENGER RPM-STAV 1988 CZ
21 Slováček Dominik SBT Škoda Team 1995 CZ
22 Doležel Ondřej SBT Škoda Team 1995 CZ
23 Krhánek Ondřej Kikin Extreme Safety 1990 CZ
24 Macháň Tomáš Czech Downhill Academy 1998 CZ
25 Krsička Marek 1989 CZ
26 Zabloudil Vojtěch Bikegarageprostějov/GRAZLTATTOO.cz 1991 CZ
27 Ovesný Rostislav SBT Škoda Team 1995 CZ
28 Láryš Patrik Aefes Industry Žilina 1992 CZ
29 Mácha Leo Aefes Industry Žilina 1971 CZ
30 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
31 Šimara Jiří GIANT 1992 CZ
32 Jelínek Michal 1989 CZ
33 Rusek Ondřej Alpina.cz 1986 CZ
34 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
35 Škarek Jan Bikestrike.com 1998 CZ
36 Machálek Petr AMK Hodonín 1978 CZ
37 Machala Ondřej SBT Fryšták Rookies 1998 CZ
38 Švach Martin 1979 CZ
39 Vyoral Pavel 1989 CZ
40 Gál Marek 1996 SK
41 Kolečík Tomáš SBT Fryšták Rookies 2002 CZ
42 Polášek Martin . 1994 CZ
43 Jankových Jakub 2000 SK
44 Žabka Marek 1999 SK
45 Svák Jakub 1993 CZ
46 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
47 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
48 Meluzin Ondřej - 1988 CZ
49 Daněk Martin Hardbikeracing 1991 CZ
50 Krůpa David 1988 CZ
51 Toms Miroslav 1998 CZ
52 Haferník Jiří Flyingfossil – Europe Bike Team 1980 CZ
53 Horenský Kamil 1991 CZ
54 Brázdil Jakub Specialized-Grafobal 2002 CZ
55 Tajzler Vojtěch VALMEZBIKE racing 2000 CZ
56 Ovesný Vlastislav High Field 1984 CZ
57 Koščo Peter Bro bikers 1984 SK
58 Hanák Vojtěch Specialized-Grafobal 2002 CZ
59 Klepiš Daniel (: 2001 CZ
60 Kopecký Martin 1996 CZ
61 Baroš Mirko 1989 CZ
62 Cafourek Stanislav 1999 CZ
63 Vitásek Matěj NaDHrad Čamlíkov 1991 CZ
64 Mikeška Daniel Commencal FDF Team 2001 CZ
65 Pajurek Karel Beskyd Chargers 1987 CZ
66 Fekete Martin Beskyd Chargers 1988 SK
67 Válek David 1992 CZ
68 Diblík Lukáš BRNO P*CO 1988 CZ
69 Gryc Vaáclav 1994 CZ
70 Slováček Filip 1994 CZ
71 Koščo Ján Bro bikers 1986 SK
72 Baránek Martin Godzzila bikes 1991 CZ
73 Koukal Dominik D&F Team Bojná 1997 CZ
74 Piňos Matyáš SK GIENGER RPM-STAV „A“ 2002 CZ
75 Danczik Jakub 1992 SK
76 Brož Roman 1989 CZ
77 Juřena Jiří X-Ride Team Racing Lešná 1987 CZ
78 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
79 Ilčík Michal 1991 CZ
80 Ildža Matyáš 1998 CZ
81 Bača Lukáš 1997 CZ
82 Jurka Filip / 1999 CZ
83 Rada Antonín 1999 CZ
84 Novák Patrik Mondraker-Grafobal 2001 CZ
85 Horák Dušan X-Ride Team Racing Lešná 2002 CZ
86 Beránek Jan X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
87 Tomašovič Patrik PUNKxRIDERS 1999 SK
88 Sasyn Roman YT fans! 1967 CZ
89 Bašta Alan 1991 CZ
90 Čermák Martin 1998 CZ
91 Fuksa Vojtěch PKM bike team 2000 CZ
92 Orság Jakub Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
93 Holík Eduard 1992 CZ
94 Szigeti Lukáš 1991 CZ
95 Silný Adam RapiBikestore 2001 CZ
96 Húšť Filip SK GIENGER RPM-STAV 2000 CZ
97 Votava Ondřej Bikesport Mohelnice 1998 CZ
98 Votava Vítek Bikesport Mohelnice 2002 CZ
99 Osička Jáchym 2002 CZ
100 Letfus Adam 2002 CZ
101 Vaverka Vladislav Dolekop.com 1992 CZ
102 Hub Martin 1973 CZ
103 Hába Kryštof Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
104 Mahďák Roman SK GIENGER RPM-STAV 1983 CZ
105 Vybíral Ivo 4EVER CykloBulis 1991 CZ
106 Hudec Tomáš HeartAttack Racing Team 2002 CZ
107 Bosák David 2000 CZ
108 Húšť Jan 1969 CZ
109 Květák Pavel Bělov 2001 CZ
110 Piňos Marian Flyingfossil – Europe Bike Team 1969 CZ
111 Müller Rudolf PunkxRiders 1977 SK

Výsledky


 

 

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122