Mediální partneři

12.04.2015 (Ne) Otrokovice

baner otrokovice

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU

BIKECORE Otrokovice 2015 Bikerally5

Datum:             11. a 12.4.2015

Pořadatel:        BIKECORE OE o.s.

Ředitel závodu:Radim Matyák

Kontakt na pořadatele:  Radim Matyák , tel.:774 270 110,email: bikecore.oe@gmail.com

Vedení a komisaři WBS:           viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally:            Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí:   BIKECORE OE crew

Příjezd: Vyznačen od soboty 11.4.2015 na příjezdových komunikacích do Otrokovic

Místo konání: Otrokovice, kynologický areál u pěší lávky přes řeku Moravu, GPS 49°12’39.912“N
17°30’17.8“E

 

Registrace on-line:      od středy 1.4.  www.bikegeneration.cz Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě:     Sobota od 13:00 – 16:00 hod.

Neděle 7:30 – 10:00 hod.

Viz pravidla WBS.

Trénink: Sobota neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati.Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení!   V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.
Neděle povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením, neměřený

Startovné: 300,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail, masters

Startovné: 100,- Kč pro kat. střelci

+ 100kč kdo není registrován v seriálu pro rok 2015 – viz. pravidla WBS

+ vratná záloha za startovní číslo 50 Kč

+ 100kč bez online přihlášení

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryta molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné:     Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:

Sobota:

prezentace                                               – 13:00 až 16:00 hod.

Neoficiální nepovinný trénink                   – 11:00 až 18:00 hod.

 

Neděle:

Prezentace                                             – 7:30 až10:00 hod.

Povinný trénink                                       – 7:00 až 10:30 hod

Start Bikerally                                         – 11:00 hod.

Vyhlášení                                            cca 30 minut po posledního jezdce

Vývoz závodníků: Pořadatel vývoz nezajišťuje. Je zakázáno vlečení a to na všechny způsoby!! Možnost vývozu při zachování jednosměrného provozu přes obec Žlutava a Bělov cca 5km ve vlastních vozech. Viz.mapa příjezdu

Toalety: dámské a pánské v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra:Cíl – fotobuňka, start – fotobuňka , výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru

Ceny věcné/finanční: U všech vypsaných kategoriií obdrží první tři nejlepší věcné ceny / první tři v celkovém pořadí závodu finanční odměna

Stanování, kempovaní na parkovišti u centra ZDARMA. Přípojka elektřiny – nutná dohoda předem.

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce.

Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a

zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody

sobě, pořadateli ani třetí osobě.

 

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti, narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

…..a základ všeho je slušné chování, přece jen jsme v přírodě, děkuji!

V Otrokovicích 26.2.2015 Radim Matyák

 


Plakát závodu

plakat_bikecore_res


On board

RZ 1

RZ 2


Časový harmonogram


ČASOVÝ HARMONOGRAM

BIKECORE OTROKOVICE 2015

PÁTEK   10.4.2015 Neoficiální nepovinný trénink od 15:00 až 17:00

SOBOTA 11.4.2015  Neoficiální nepovinný trénink bikerally od 11:00 až 18:00 hod

Prezentace bikerally od 13:00 až 16:00 hod

NEDĚLE 12.4.2015 Prezentace bikerally – 7:30 až 10:00 hod

Povinný trénink bikerally se startovním číslem – 7:00 až 10:30 hod.

Start závodu v bikerally 11:00 hod.

Vyhlášení – cca 30 min po skončení posledního závodníka bikerally v                              cíli


Příjezdová mapa


Registrace on-line

Online registrace


Seznam přihlášených

1 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
2 Šplíchal Lukáš Gienger Carabik Bike Team 1992 CZ
3 Navrátil Tomáš Gienger Carabik Bike Team 1997 CZ
4 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
5 Cais Erik Gienger Carabik Bike Team 1999 CZ
6 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
7 Votava Erik Veus Vyškov 1999 CZ
8 Hynčica Vlastimil specialized cz 1978 CZ
9 Srněnský Vladimír Specialized Planet Bikes Team 1993 CZ
10 Huňa Tomáš Mondraker DH Team 1989 CZ
11 Tatarkovič Kamil Commencal FDF Team 1985 CZ
12 Křížek Miroslav 1978 CZ
14 Hoferek Martin GT Bikeplac Opportunity 1983 CZ
15 Šmíd Petr . 1993 CZ
16 Mikulenka Martin BIKESTRIKE.COM 1988 CZ
17 Krybus Daniel Mondraker DH Team 1994 CZ
18 Kulhánek Martin CK-Lapierre 1994 CZ
19 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
20 Macek Libor Mondraker DH Team 1997 CZ
21 Mikel Daniel POLCSTER RACING 1994 CZ
22 Pala David SBT Fryšták 1991 CZ
23 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
24 Brettschneider Adam - 1993 CZ
25 Čala Tomáš 1995 CZ
26 Kravák Ondřej FDF Team Olomouc 1991 CZ
27 Donát Marek cyklo shop servis Holíč 1984 CZ
28 Malý Vítězslav 1977 CZ
29 Kaňa Jiří Heartattack Racing 1997 CZ
30 Mach Petr Bikepark Kroměříž Team 1993 CZ
31 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
32 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
33 Langer Tomáš FDF commencal Olomouc 1988 CZ
34 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
35 Poruban Kristián Specialized CZ 2000 SK
36 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ
37 Votava Michal Veus Vyškov 1988 CZ
38 Ostrý Michal Heartattack Racing 1996 CZ
39 Pančocha Zdeněk bikecore oe 1984 CZ
40 Marek Jiří Valmezbike racing 1995 CZ
41 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
42 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
43 Hájek Roman FDF Commencal team 1990 CZ
44 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
45 Polášek Tomáš Blockbuster DH Team 1988 CZ
46 Kroupa Daniel Cykloservis Zlín 1998 CZ
47 Novosád Radim Specialized Planet Bikes Team 1994 CZ
48 Šmíd Jiří NUKEPROOF Gigantic racing team 1995 CZ
49 Ševčík Michal Červenka Subform Team 1994 CZ
50 Vařák Tomáš RPM-stav 1984 CZ
51 Šván Vojtěch Bike team Sportovní kurzy 1988 CZ
52 Lang Radim bikecore oe 1979 CZ
53 Vaňura Michal Pales Riders Team 1989 CZ
54 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
55 Grecman Martin FDF commencal Team 1991 CZ
56 Hrnčík Marián Life4Ride DH team 1993 SK
57 Fieber Ladislav . 1999 CZ
58 Žáček Ondřej GRT 1992 CZ
59 Višňovský Marek D&F Team Bojná 1985 SK
60 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
61 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
62 Strmiska Jan Dookie.cz/Bečánov DH 1998 CZ
63 Kratochvíl Aleš EP&Zitec Racing Team 1993 CZ
64 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
65 Šantavý Petr No question bike 1982 CZ
66 Palko Filip Life 4 Ride 1998 SK
67 Čunek David Valmezbike racing 1989 CZ
68 Dusík Jakub MIKO CYCLES PŘEROV 1993 CZ
69 Zicháček David Rpm-stav 1985 CZ
70 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
71 Krátoška Jan Krabcycles-Kona 1998 CZ
72 Prusek Petr EP&Zitec Racing Team 1985 CZ
73 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ
74 Vyoral Pavel cykloserviszlin.cz 1989 CZ
75 Krušina Jan PUNKxRIDERS, Dookie 1996 CZ
76 Štěrbík Petr Mondraker DH Team 1997 CZ
77 Knapek Kristián X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
78 Polášek Martin . 1994 CZ
79 Vykopal Zdenek n 1993 CZ
80 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
81 Macháň Tomáš * 1998 CZ
82 Fryc Martin Pales Riders Team 1985 CZ
83 Fabok Daniel DOOKIE bike team/PUNKxRIDERS 1997 CZ
84 Daněk Martin 1991 CZ
85 Haferník Jiří Flyingfossil 1980 CZ
86 Holakovský Aleš Rallysport Příluky 1982 CZ
87 Zabloudil Vojtěch Habby Bikes 1991 CZ
88 Muller Patrik nemám 1997 CZ
89 Caha Pavel BIKECORE OE 1983 CZ
90 Moric Jiří makak team 1985 CZ
91 Šimara Jiří HORSAK.cz 1992 CZ
92 Rouča Ondřej 1991 CZ
93 Ambrůz Miroslav Studénka rally sport 1993 CZ
94 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
95 Toms Miroslav CKK Znojmo 1998 CZ
96 Brada Jan Mondraker DH Team 1997 CZ
97 Honek Bohumil .. 1998 CZ
98 Tomeček Radim Miko-cycles Přerov 1997 CZ
99 Smejkal Lukáš FESŤ TÝM 1991 CZ
100 Repatý Marek .. 1997 CZ
101 Vítek Martin dh team Kladruby 1986 CZ
102 Křepelka Jan Gienger Carabik Bike Team 1991 CZ
103 Štancl Michal CKK Znojmo 1987 CZ
104 Vodák Radomír Mondraker DH Team 1996 CZ
105 Kubas Petr Bikecore oe 1986 CZ
106 Slovák Vojtěch RPR DH Team 1998 CZ
107 Šebestů Jan DH Frogs Sport 1985 CZ
108 Lutonský Petr DH Frogs Sport 1990 CZ
109 Ovesný Vlastislav DH Frogs Sport 1984 CZ
110 Koščo Peter Brou Bikers 1984 SK
111 Havlíček Karel . 1996 CZ
112 Válek David 1992 CZ
113 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
114 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
115 Křenovský Jiří * 1997 CZ
116 Matyák Radim bikecore oe 1974 CZ
117 Šimkovič Juraj Cykloshop Holíč 1976 SK
118 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ
119 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
120 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
121 Štancl Filip CKK Znojmo 1989 CZ
122 Polák Dominik BEČÁNOV DH 1998 CZ
123 Miler Oldřich DH Team Kladruby 1986 CZ
124 Ryšánek Jiří DH Tým Kladruby 1987 CZ
125 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
126 Kopca Filip Besné Betále 1990 SK
127 Botur Tomáš xxx 1999 CZ
128 Češka Jakub . 1987 CZ
129 Svoboda Pavel . 1998 CZ
130 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
131 Kopecký Martin 1996 CZ
132 Žampach Michal 1991 CZ
133 Piňos Svatopluk FESŤ TÝM 1992 CZ
134 Jahn Jakub bez teamu 1994 CZ
135 Svrček Tomáš 1996 CZ
136 Slugeň Andreas Bikepark Kroměříž – bpkm.eu 1994 CZ
137 Trnka Pavel _ 1995 CZ
138 Válek Tomáš 1996 CZ
139 Petrášek Michal SCV Blatná 1998 CZ
140 Zábrodský Tomáš Kola Kaňkovský 1998 CZ
141 Bosák David Short Bike 2000 CZ
142 Koukal Dominik DaweRace 1997 CZ
143 Melichárek Daniel 1998 CZ
144 Michalčík Jaroslav FOX Racing Team 2000 CZ
145 Cafourek Stanislav CKK Znojmo 1999 CZ
146 Hořínek Tomáš Bajkonur 1978 CZ
147 Sklář Filip DH Brutal Team 1993 CZ
148 Láryš Patrik DH Brutal Team 1992 CZ
149 Šimek Martin Ride´n Roll 1988 CZ
150 Ošťádal Martin Ride´n Roll 1991 CZ
151 Kabelka Tomáš Ride´n Roll 1993 CZ
152 Doseděl Tomáš nema 1996 CZ
153 Strachoň Hynek PunkxRiders 1977 CZ
154 Nepraš Karel vlastní 1981 CZ
155 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
156 Vranka Adam PotRidazCrew 1997 CZ
157 Sasyn Roman 1967 CZ
158 Kantek Michal 1989 CZ
159 Solanský Tomáš MK-Racing Vsetín 1989 CZ
160 Bureš Radim 1998 CZ
161 Jurka Filip / 1999 CZ
162 Mareš Michal PUNKxRIDERS 1986 CZ
163 Vrána Miloslav . 1996 CZ
164 Mahďák Roman Gienger Carabik Bike Team 1983 CZ
165 Adamec Josef :) 1975 CZ
166 Marek Petr Valmezbike racing 1968 CZ
167 Navrátil Josef Elnad racing team 1996 CZ
168 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
169 Piňos Marian Flyingfossil team 1969 CZ
170 Tajzler Vojtěch 2000 CZ
171 Vrba Štěpán / 1996 CZ
172 Záruba Samuel - 1998 CZ
173 Zdražil Miroslav FESŤ TÝM 1991 CZ
301 Porubanová Simona Specialized CZ 1998 SK Z
302 Šantavá Michala No question bike 1985 CZ Z
303 Sládková Aneta C System 1991 CZ Z
304 Babincová Gabriela pepe bike 1977 CZ Z
305 Matějová Michaela DH Brutal Team 1984 CZ Z
306 Vondráčková Tereza NUKEPROOF Gigantic racing team 1997 CZ Z
307 Zbořilová Zuzana SBT Fryšták 1994 CZ Z
308 Pevná Tamara FESŤ TÝM 1998 CZ Z
401 Macíček Štěpán krhová 2001 CZ S
402 Mikeška Daniel DH Bike Team Dolina 2001 CZ S
403 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ S
404 Šofronič Jakub PUNKxRIDERS 2001 CZ S
405 Budík Albert AB TEAM 2002 CZ S
406 Klepiš Daniel :D 2001 CZ S
407 Horňáček Filip hledám 2001 SK S
408 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ S
409 Horák Dušan Commodum společnost s.r.o. 2002 CZ S
410 Woller Matěj / 2001 CZ S
411 Hába Kryštof H.Přerov 2002 CZ S
412 Oblouk Jan Bikepark Kroměříž Team 2002 CZ S
414 Pavlík Vojtěch BIKECORE OE 2005 CZ S
415 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ S
416 Karásek Adam dh Krhová 2006 CZ S

Výsledky


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179