Mediální partneři

17.03.2013 (Ne) Otrokovice

Baner OE

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU
BIKECORE Otrokovice 2013
Datum: 17.3.2013

Pořadatel: BIKECORE OE o.s.

Ředitel závodu: Radim Matyák

Kontakt na pořadatele: Radim Matyák , tel.:774 270 110,email: matyjak@centrum.cz

Vedení a komisaři WBS: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: BIKECORE OE crew

Příjezd: Vyznačen od soboty 16.3.2013 na příjezdových komunikacích do Otrokovic

Místo konání: Otrokovice, kynologicky areál u pěší lávky přes řeku Moravu, GPS 49°12’39.912“N
17°30’17.8“E

Registrace on-line: www.bikegeneration.cz Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě: Sobota od 13:00 – 16:00 hod.
Neděle 7:00 – 10:00 hod.
Viz pravidla WBS.

Trénink: Sobota neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati.
Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.
Neděle povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením neměřený

Startovné: Startovné 300,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail, masters
Startovné 150 Kč pro kat. střelci
+ vratná záloha za startovní číslo 50 Kč

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:

Sobota:
prezentace – 13:00 až 16:00 hod.
Neoficiální nepovinný trénink – 11:00 až 18:00 hod.

Neděle:
Prezentace – 7:00 až10:00 hod.
Povinný trénink – 7:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.
Vyhlášení cca 30 minut po posledního jezdce

Vývoz závodníků: Pořadatel vývoz nezajišťuje. Je zakázáno vlečení a to na všechny způsoby!! Možnost vývozu při zachování jednosměrného provozu přes obec Žlutava a Bělov cca 5km ve vlastních vozech. Viz.mapa příjezdu

Toalety: dámské a pánské v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra:Cíl – fotobuňka, start – fotobuňka , výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny věcné/finanční: U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží věcné ceny / první tři v celkovém pořadí závodu finanční odmněna

Stanování, kempovaní na parkovišti u centra ZDARMA. Přípojka elektriky nutná dohoda předem

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

…..a základ všeho je slušné chování, přece jen jsme v přírodě, děkuji!

V Otrokovicích 26.2.2013 Radim Matyák


Plakát závodu


On board


Popis tratí

polyhozub

V rámci závodů se tato zkouška jela naposled v roce 2007 a svítilo slunce. Povrch této tratě je z šutrů, hlíny – bláta, kořenů, sem tam drop nebo skok. Délka dle počasí

cca prvních 5min tohoto videa je z této trati

dualka
Sám na dualce co dodat! Skoky , klopenky , boule v cestě


Časový harmonogram

ČASOVÝ HARMONOGRAM
BIKECORE OTROKOVICE 2013

SOBOTA 16.3.2013 Neoficiální nepovinný trénink od 11:00 až 18:00 hod
Prezentace od 13:00 až 16:00 hod

NEDĚLE 17.3.2013 Prezentace – 7:00 až 10:00 hod
Povinný trénink se startovním číslem – 7:00 až 10:30 hod.
Start závodu v 11:00 hod.
Vyhlášení – cca 30 min po dojetí posledního závodníka


Příjezdová mapa


Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
2 Huňa Tomáš SK Grafobal 1989 CZ
3 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
4 Hoferek Martin GT bicycles opportunity 1983 CZ
5 Králik Jozef Life 4 Ride DH team 1987 SK
6 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
7 Laktiš Matej CTM-NOVATEC 1990 SK
8 Mach Petr SK Grafobal 1993 CZ
9 Javorník Ján Velosprint team 1984 SK
10 Učeň Lukáš CTM-NOVATEC 1990 SK
11 Pala David MS Cyklogat Racing 1991 CZ
12 Krejči Peter Life4Ride 1992 SK
14 Svak Jiří GT bicycles opportunity 1987 CZ
15 Slovák Martin MS Cyklogat Racing 1991 CZ
16 Müller Martin KL Sport Most 1993 CZ
17 Červenka Michal MeatFly.cz 1982 CZ
18 Malý Vítězslav Valmez 1977 CZ
19 Daněk Martin Heartattack Racing 1991 CZ
20 Musil Tomáš Evolution Bike Store 1981 CZ
21 Navrátil Tomáš Heartattack Racing AGang 1997 CZ
22 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
23 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
24 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
25 Baránek Rastislav Life4Ride DH Team 1995 SK
26 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
27 Sovička Petr MS Cyklogat Racing 1991 CZ
28 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
29 Bělák Zdeněk SBT Fryšták 1992 CZ
30 Paprstka Radim Specialized Planet Bikes Team 1987 CZ
31 Klanica Tomáš Valmezbike racing 1982 CZ
32 Rogožan Aleš Koloshop Team.cz 1989 CZ
33 Malý Petr MALOCH RACING TEAM 1995 CZ
34 Pacholík Martin Gigantic-racing Team 1995 CZ
35 Marek Rostislav BTS racing 1989 CZ
36 Bořuta Martin DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
37 Jonák Jakub 1992 CZ
38 Fuks Martin 1991 CZ
39 Březina Antonín medlovice 1986 CZ
40 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
41 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
42 Zouhar Daniel 1995 CZ
43 Mackovič Matej Life4Ride DH Team 1986 SK
44 Marciňa Peter Life4Ride DH team 1993 SK
45 Pešl Martin MS Cyklogat Racing 1988 CZ
46 Žáček Ondřej Gigantic racing team 1992 CZ
47 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
48 Ambrůz Václav BTS racing 1993 CZ
49 Staněk Radomil Maloch racing team 1985 CZ
50 Valchář Ondřej Specialized Planet Bikes Team 1990 CZ
51 Možíš Michal medlovice 1986 CZ
52 Lang Radim bikecore oe 1979 CZ
53 Svoboda Martin bikecore oe 1984 CZ
54 Langer Tomáš SBT Fryšták 1988 CZ
55 Šimek Vojtěch Cykloservis Zlín 1997 CZ
56 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
57 Gajdošík Martin Rally sprint Kopná 1993 CZ
58 Baďura Jiří SBT Fryšták 1994 CZ
59 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
60 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
61 Macek Ondřej žádný 1996 CZ
62 Hrnčík Marián Life4ride dh team 1993 SK
63 Lukašík Jakub DH MIKEL TEAM 1996 CZ
64 Vyoral Pavel Paintball arena Zlín 1989 CZ
65 Maršálek Josef Life4Ride 1991 CZ
66 Mach Kamil Bike-Centrum 1995 CZ
67 Bětík Petr Cykloservis Zlín 1994 CZ
68 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
69 Charvát Martin - 1997 CZ
70 Reif Daniel 1982 CZ
71 Kocourek Jaroslav zadny 1987 CZ
72 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ
73 Dlapa Přemysl _ 1988 CZ
74 Svák Jakub DH Pleška 1993 CZ
75 Jandúch Dušan Finančne centrum Team 1987 SK
76 Smatana Lukáš Life4ride DH team 1993 SK
77 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ
78 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
79 Fryc Martin WBR 1985 CZ
80 Novosád Radim 1994 CZ
81 Harvánek Vladimir G.T.Garage Team 1986 CZ
82 Mikulenka Petr - 1996 CZ
83 Moško Martin Velké Karlovice 1990 CZ
84 Chripak Adam medlovice 1984 CZ
85 Tomeček Michal SK Grafobal 1994 CZ
86 Svršek Josef Heartattack Racing 1994 CZ
87 Makovský David BAN racing team 1990 CZ
88 Kužela Martin dh bike team dolina 1996 CZ
89 Šimkovič Juraj Bikemagazin Riders 1976 SK
90 Češka Jakub WBR 1987 CZ
91 Brlica František JPbikes Team 1994 CZ
92 Hlobil Ondřej Heartattack Racing 1996 CZ
93 Husa Petr Commencal Oneal 1992 CZ
94 Dusík Jakub Heartattack Racing 1993 CZ
95 Slovák Tomáš . 1972 CZ
96 Křepelka Jan SBT Fryšták 1991 CZ
97 Palko Filip Life 4 Ride 1998 SK
98 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
99 Šůstek Martin Bike Team Luhačovice 1989 CZ
100 Tlašek Radek Specialized Planet Bikes Team 1996 CZ
101 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ
102 Kania Pavel SBT Fryšták 1998 CZ
103 Ambrůz Miroslav BTS racing 1993 CZ
104 Gajdošík Dominik SBT Fryšták 1997 CZ
105 Machálek Ondřej Koloshop Team.cz 1992 CZ
106 Ostrý Michal 1996 CZ
107 Slovák Petr G.T.Garage Team 1989 CZ
108 Slovák Vojtěch . 1998 CZ
109 Hájek Roman bikestrike.com, PV echo bikersr 1990 CZ
110 Polášek Martin X-Ride Team Racing Lesna 1994 CZ
111 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
112 Tomeček Radim RBT Slimáci 1997 CZ
113 Štěrbík Petr Bike-Centrum 1997 CZ
114 Batěk Ondřej 1995 CZ
115 Škarek Antonín dh bike team dolina 1976 CZ
116 Veteška Jan JPbikes Team 1998 CZ
117 Hladiš Martin žádný 1991 CZ
118 Vyzula Daniel Červenka Subform Team 1997 CZ
119 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
120 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
121 Purč Václav vrakoviste-brno.cz 1995 CZ
122 Hasa Václav Echo Bikers 1993 CZ
123 Bonk Marián PV bikers echo 1970 CZ
124 Holinka Martin Pv echo bikers 1991 CZ
125 Kabelka Tomáš Pv echo bikers 1993 CZ
126 Jahn Jakub Pv echo bikers 1994 CZ
127 Koukal Dominik Pv bikers echo 1997 CZ
128 Šálek Pavel Pv bikers echo 1992 CZ
129 Sobotka Jiří Žádný 1988 CZ
130 Piňos Michal Krabcycles 1990 CZ
131 Fencl Josef . 1997 CZ
132 Kopecký Martin 1996 CZ
133 Sasyn Roman Myslík 1967 CZ
134 Bělovský Lukáš Cykloservis Zlín 1998 CZ
135 Slugeň Andreas Bikestrike 1994 CZ
136 Křenek Jan X-Ride Team Racing Lešna 1997 CZ
137 Nepraš Karel jiný 1981 CZ
138 Baďura Vítězslav Víťa Baďura Racing 1994 CZ
139 Fiala Dominik SC 1990 CZ
140 Sobala Petr Cyklo TJ Písečná/BAN Racing team 1989 CZ
141 Šimerle Michal Adrenalin Team 1991 CZ
142 Špičan Tomáš není 1989 CZ
143 Uhrin Marián jiný 1994 CZ
144 Vaňura Michal WBR 1989 CZ
145 Zaoral Jan Nemám/hledám 1994 CZ
146 Pokorný Jakub Štěpán vlastní 1989 CZ
147 Petřek Radim Nemám Team 1978 CZ
148 Honz Petr žádný 1993 CZ
149 Daniel Dominik 1995 CZ
150 Moric Jiří makak team 1985 CZ
151 Šimek Božetěch bikerespect 1993 CZ
152 Vranka Adam Napa-Bike 1997 CZ
153 Tynkl Lukáš SatyrBike 1993 CZ
154 Bureš Radim 1998 CZ
155 Škarek Ladislav DH Bike Team Dolina 1974 CZ
156 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešna 1997 CZ
157 Fulnecký Jakub žádný 1996 CZ
158 Kusý Patrik nemám 1997 CZ
159 Macháň Tomáš * 1998 CZ
160 Piňos Marian Flyingfossil team 1969 CZ
161 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
162 Juřica Robert VBS 1998 CZ
163 Melichárek Daniel 1998 CZ
164 Smyčka Jiří Bikestrike.com 1997 CZ
165 Chrástecký Filip . 1997 CZ
166 Kolečkář Jaroslav . 1997 CZ
167 Petrželka Tomáš Chropyně Team. 1997 CZ
168 Šulák Ondřej VBS 1997 CZ
169 Záruba Samuel jiný 1998 CZ
170 Lichnovský Martin 1997 CZ
171 Vrána Miloslav . 1996 CZ
172 Blata Miroslav 1997 CZ
173 Vašička Jakub BTS racing 1997 CZ
301 Sadílková Aneta Valmezbike racing 1990 CZ
302 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ
303 Pospíšilová Ingrid G.T.Garage Team 1992 CZ
304 Varáčková Nikola Life 4 Ride 1993 SK
305 Juračáková Helena Rožnov pod Radhoštěm 1987 CZ
306 Dittmerová Lucie tým nemám 1988 CZ
401 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ
402 Adamík Tomáš SBT Fryšták 1999 CZ
403 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ
404 Škarek Tomáš dh bike team dolina 2000 CZ
405 Daněk Matěj JPbikes Team 1999 CZ
406 Žmolík Adam 1999 CZ
407 Blata Jakub 2000 CZ
408 Tajzler Vojtěch nemám 2000 CZ
409 Piňos Matyáš DH Bike team DOLINA 2002 CZ
410 Chlup Filip vlastní 2003 CZ
411 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179