Mediální partneři

22.03.2014 (So) Otrokovice

baner

Propozice

PROPOZICE ZÁVODU
Bikerally Otrokovice 2014

Datum: 22.3.2014

Pořadatel: SK Želechovice a nadšenci bikerally

Ředitel závodu: Haferník Jiří

Garant závodu: Matyák Radim

Kontakt na pořadatele: Haferník Jiří / 725 284 343 / haff1@seznam.cz

Vedení a komisaři WBS: viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: nadšenci bikerally

Příjezd: Vyznačen od pátku 21.3.2014 na příjezdových komunikacích do Otrokovic – Otrokovice směr Bělov

Místo konání: Otrokovice, kynologicky areál u pěší lávky přes řeku Moravu, GPS 49°12’39.912“N
17°30’17.8“E

Registrace on-line: www.bikegeneration.cz Viz. Pravidla WBS

Registrace na místě: Pátek od 15:00 – 17:00 hod.
Sobota 7:00 – 10:00 hod.
Viz pravidla WBS.

Trénink: Pátek neoficiální nepovinný trénink bikerally probíhá na definitivně vypáskované trati. Je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.Sobota povinný trénink se zdravotním a pořadatelským zabezpečením neměřený

Startovné: Startovné 250,- Kč pro kategorii muži, junioři, ženy, hard tail, masters
Startovné 150 Kč pro kat. střelci
+ vratná záloha za startovní číslo 50 Kč
+ 50kč kdo není přihlášen on-line

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn.krátký sjezd přírodního charakteru.Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

 

 

Časový harmonogram:

Pátek:
prezentace – 15:00 až 17:00 hod.
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.

Sobota:
Prezentace – 7:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 7:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.
Vyhlášení cca 30 minut po posledního jezdce

V lese je zakázáno kouřit a rozdělávat oheň!!

Vývoz závodníků: Pořadatel vývoz nezajišťuje. Je zakázáno vlečení a to na všechny způsoby!! Možnost vývozu při zachování jednosměrného provozu přes obec Žlutava a Bělov cca 5km ve vlastních vozech. Vývoz i v pátek i v sobotu jednosměrný!! Viz.mapa příjezdu.
Pokud nebudou dodržovány pravidla bude vývoz zakázán!!

Toalety: Dámské a pánské v centru závodu

Občerstvení: Stanování v centru závodu

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a závodu bikerally

Časomíra: Start – startér, cíl – fotobuňka, výsledky on-line, LCD projekce

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz. V centru závodu v informačním centru.

Ceny : U všech vypsaných kategorii první tři nejlepší obdrží trofeje

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce
Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a
zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody
sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytli okolnosti narušující regulérnost závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

…..a základ všeho je slušné chování, přece jen jsme v přírodě, děkuji!

V Otrokovicích 6. 2. 2014

 


Plakát závodu

plakat-otrokovice


On board



RZ 1

RZ 2


Popis tratí

Test na těchto rzetách probíhal za mokra a na kluzkém listí

RZ 1 – ZDE

RZ 2 – ZDE


Časový harmonogram

Časový harmonogram:

Pátek:
prezentace – 15:00 až 17:00 hod.
Neoficiální nepovinný trénink – 12:00 až 18:00 hod.

Sobota:
Prezentace – 7:00 až 10:00 hod.
Povinný trénink – 7:00 až 10:30 hod
Start Bikerally – 11:00 hod.
Vyhlášení cca 30 minut po posledního jezdce

V lese je zakázáno kouřit a rozdělávat oheň!!


Příjezdová mapa

mapa


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
2 Hynčica Vlastimil SPECIALIZED CZ 1978 CZ
3 Učeň Lukáš CTM Racing Team 1990 SK
4 Sehnal Stanislav Banshee bikes factory team 1994 CZ
5 Pala David Červenka Subform Team B 1991 CZ
6 Kruťa Lukáš Červenka Subform Team 1994 CZ
7 Březík Adam SBT Fryšták 1996 CZ
8 Navrátil Tomáš Heartattack racing AGang 1997 CZ
9 Hoferek Martin GT bikeplac opportunity 1983 CZ
10 Slovák Martin GT bikeplac opportunity 1991 CZ
11 Čala Tomáš DH Slovan Luhačovice 1995 CZ
12 Matějík Radek Bike Team Luhačovice 1989 CZ
14 Huňa Tomáš Mondraker-661 1989 CZ
15 Krybus Daniel Mondraker 661 1994 CZ
16 Mach Petr SK Grafobal 1993 CZ
17 Králik Jozef Life 4 Ride 1987 SK
18 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
19 Hamouz Radek Mondraker-661 1993 CZ
20 Uruba Tomáš Specialized CZ 1997 CZ
21 Klanica Tomáš Valmezbike racing 1982 CZ
22 Malý Vítězslav Valmezbike racing 1977 CZ
23 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
24 Malý Petr Maloch Racing Team 1995 CZ
25 Musil Tomáš Cykloservis Zlín 1981 CZ
26 Bureš Miroslav ČOV expert DH racing 1989 CZ
27 Sovička Petr DH MIKEL TEAM 1991 CZ
28 Langer Tomáš SBT Fryšták 1988 CZ
29 Gajdůšek Ondřej Maloch Racing Team 1990 CZ
30 Rogožan Aleš FDF Team Olomouc 1989 CZ
31 Krhánek Ondřej Červenka Subform Team 1990 CZ
32 Ambrůz Václav Studénka Rally sport 1993 CZ
33 Šmíd Petr NUKEPROOF Gigantic racing team 1993 CZ
34 Balhar Marek Hubleska Team Bílovec 1992 CZ
35 Suchý Michal SBT Fryšták 1988 CZ
36 Brandajský Lukáš D&F Team Bojná 1993 SK
37 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
38 Zouhar Daniel 1995 CZ
39 Lukašík Jakub DH MIKEL TEAM 1996 CZ
40 Ševčík Michal Červenka Subform Team 1994 CZ
41 Jurák Adam 1997 CZ
42 Hájek Roman FDF Commencal team 1990 CZ
43 Baník Alan Funnybike DH Team 1986 CZ
44 Krsička Marek Červenka Subform Team 1989 CZ
45 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
46 Lang Radim Bikecore oe 1979 CZ
47 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
48 Kaňa Jiří Heartattack racing AGang 1997 CZ
49 Novosád Radim 1994 CZ
50 Štěpančík Kamil BTS racing 1987 CZ
51 Maršálek Josef Life 4 Ride 1991 CZ
52 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
53 Hlobil Ondřej Heartattack Racing 1996 CZ
54 Hrnčík Marián Life4Ride DH team 1993 SK
55 Kroupa Daniel SBT Fryšták 1998 CZ
56 Macek Ondřej 1996 CZ
57 Ostrý Michal Heartattack Racing 1996 CZ
58 Šmíd Jiří NUKEPROOF Gigantic racing team 1995 CZ
59 Moško Martin 1990 CZ
60 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
61 Vyoral Pavel Paintball aréna Zlín 1989 CZ
62 Charvát Martin 1997 CZ
63 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
64 Haferník Jiří Flyingfossil team 1980 CZ
65 Čermak Petr Bikros Team Mankovice 1992 CZ
66 Prusek Petr DHR Holčovice 1985 CZ
67 Matějašek David Funnybike DH team 1993 CZ
68 Švach Martin BTS racing 1979 CZ
69 Dlapa Přemysl 1988 CZ
70 Kužela Martin DH Bike Team Dolina 1996 CZ
71 Závrbský Milan Heartattack Racing 1995 CZ
72 Zouhar Jan SBT Fryšták 1986 CZ
73 Fryc Martin Pales Riders Team 1985 CZ
74 Skočovský Aleš SBM Racing Team 1983 CZ
75 Krušina Jan dookie bike, PUNK x RIDERS 1996 CZ
76 Štěrbík Petr Mondraker 661 1997 CZ
77 Ambrůz Miroslav Studénka Rally sport 1993 CZ
78 Zabloudil Vojtěch 1991 CZ
79 Kresta Petr Funnybike DH Team 1991 CZ
80 Machálek Ondřej - 1992 CZ
81 Krajča Lukáš SBT Fryšták 1994 CZ
82 Hudec Petr Heartattack Racing 1980 CZ
83 Kania Pavel Mondraker 661 1998 CZ
84 Cais Erik SBT Fryšták 1999 CZ
85 Daněk Matěj Maloch Racing Team 1999 CZ
86 Žůr Robin Funnybike team 1999 CZ
87 Šebestů Jan 1985 CZ
88 Purč Václav vrakoviste-brno.cz 1995 CZ
89 Repatý Marek 1997 CZ
90 Křepelka Jan SBT Fryšták 1991 CZ
91 Kubas Petr Bikecore OE 1986 CZ
92 Veteška Jan JPbikes Team 1998 CZ
93 Fencl Josef Bikestrike.com 1997 CZ
94 Macháň Tomáš :-* 1998 CZ
95 Martinek Petr 1988 CZ
96 Šimerle Michal ProKolo.com 1991 CZ
97 Vojta Marek ProKolo.com 1995 CZ
98 Divín Dominik 1989 CZ
99 Mrázek Josef Heartattack Racing 1986 CZ
100 Hloušek Tomáš Abos Team 1990 CZ
101 Mentlík Josef BTS Racing 1994 CZ
102 Moric Jiří makak team 1985 CZ
103 Batěk Ondřej 1995 CZ
104 Listík Jiří 1987 CZ
105 Hrabec Tomáš K2 Bikers 1993 CZ
106 Fuchs Jakub K2 Bikers 1994 CZ
107 Slovák Martin SBT Fryšták 1990 CZ
108 Jelínek Petr Maloch Racing Team 1993 CZ
109 Zabloudil Jiří SBT Fryšták 1988 CZ
110 Strachoň Hynek PUNK x RIDERS 1977 CZ
111 Mareš Michal PUNKxRIDERS 1987 CZ
112 Michalčík Josef 1982 CZ
113 Ovesný Vlastislav 1984 CZ
114 Višňovský Marek D&F team Bojna 1985 SK
115 Maršál Milan PoTrati 1986 CZ
116 Poláček Jiří PoTrati 1986 CZ
117 Rusek Ondřej 1986 CZ
118 Matoušek Matěj tazzsport.cz 1987 CZ
119 Meluzin Ondřej 1988 CZ
120 Mrňka Aleš Mrnka 1990 CZ
121 Rouča Ondřej 1991 CZ
122 Baumann Justin MIAS Racing Team 1992 CZ
123 Krause Václav 1992 CZ
124 Vachtarčík Jakub Funnybike DH Team 1992 CZ
125 Firek Michal - 1993 CZ
126 Baďura Vítězslav 1994 CZ
127 Marčák Adam 1994 CZ
128 Marek Jiří 1995 CZ
129 Křenovský Jiří Napa-Bike 1997 CZ
130 Honek Bohumil 1998 CZ
131 Kubín Ondřej X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
132 Havlíček Karel 1996 CZ
133 Ščotka Adam DH Bike Team Dolina 1999 CZ
134 Šimek Božetěch bikerespect 1993 CZ
135 Bělovský Lukáš Cykloservis Zlín 1998 CZ
136 Adamík Tomáš SBT Fryšták 1999 CZ
137 Suchánek Jan 1997 CZ
138 Sasyn Roman myslík 1967 CZ
139 Kašík Miroslav X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
140 Slugeň Andreas Bikestrike, Koloshop 1994 CZ
141 Vranka Adam napa-bike 1997 CZ
142 Nechvátal Radek 1999 CZ
143 Petlach Ondřej GT bikeplac opportunity 1997 CZ
144 Fabok Daniel Červenka Subform Team 1997 CZ
145 Škarek Ladislav DH Bike Team Dolina 1974 CZ
146 Škarek Jan DH Bike Team Dolina 1998 CZ
147 Koukal Dominik 1997 CZ
148 Lettovský Tomáš Funnybike DH team 1996 CZ
149 Müller Rudolf 1996 SK
150 Navrátil Josef Elnad Racing Team 1996 CZ
151 Svrček Tomáš žádný 1996 CZ
152 Grunhut Zdeněk Bike Racing Zlín 1997 CZ
153 Hill Martin Funnybike DH team 1997 CZ
154 Jelínek Michal 1997 CZ
155 Knapek Kristián X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
156 Kowalczyk Ondřej 1997 CZ
157 Vičar Vojtěch Žádný 1997 CZ
158 Jahn František 1998 CZ
159 Robenek Hugo Funnybike DH Team 1998 CZ
160 Záruba Samuel 1998 CZ
161 Kaleta Marian Funnybike DH team 1993 CZ
162 Botur Tomáš Mototom 1999 CZ
163 Jurka Filip 1999 CZ
164 Pluháček Jakub Miko Cycles Přerov 1997 CZ
165 Vrána Miloslav 1996 CZ
166 Piňos Marian Flyingfossil Team 1969 CZ
167 Vašička Jakub Studénka Rally Sport 1997 CZ
301 Sadílková Aneta Valmezbike racing 1990 CZ Z
302 Porubanová Simona SPECIALIZED CZ 1998 SK Z
303 Zahnašová Nikol SBT Fryšták 1993 CZ Z
304 Vondráčková Tereza SBT Fryšták 1997 CZ Z
305 Dittmerová Lucie ČOV expert DH racing 1988 CZ Z
306 Varáčková Nikola Stonehill racing team 1993 SK Z
307 Beňdiková Kateřina 1989 CZ Z
308 Sládková Aneta DHR 1991 CZ Z
309 Fedaszová Markéta Funnybike DH Team 1993 CZ Z
310 Malá Jessica Maloch Racing Team 2000 CZ Z
401 Škarek Tomáš Maloch Racing Team 2000 CZ S
402 Poruban Kristián SPECIALIZED CZ 2000 SK S
403 Adamík Marek Heartattack Racing 2000 CZ S
404 Macíček Štěpán X-Ride Team Racing Lešná 2001 CZ S
405 Matoušek Matěj DH Bike Team Dolina 2000 CZ S
406 Michalčík Jaroslav Fox Racing 2000 CZ S
407 Tajzler Vojta DH Valašsko 2000 CZ S
408 Kašík Pavel X-Ride Team Racing Lešná 2000 CZ S
409 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ S
410 Mikeška David 2001 CZ S
411 Zámečník Viktor 2002 CZ S
412 Bednařík Martin 2000 CZ S
414 Holer Tobiáš 2003 CZ S
415 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ S


Výsledky závodu


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179