Mediální partneři

19.03.2016 (So) Bučovice

baner

Propozice


Propozice závodu Bikerally Bučovice

Datum: 19.3.2016

Pořadatel: Fesť tým

Kontakt na pořadatele:   svatoplukpinos@email.cz, 605 248 168

Pravidla WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Stavitelé tratí: Fesť tým

Příjezd:
Od pátku 18.3.2016, trasa vyznačena od hlavní silnice E50 v Bučovicích- příjezdové video na youtube.com ze všech směrů. (stačí zadat :,,příjezd WBS Bučovice,, – první tři videa)

Registrace on-line:
od 9.3. do 16.3.2016 na www.bikegeneration.cz

Registrace na místě:
Pátek 18.3.v čase od 14:30 do 18 hod
Sobota 19.3. v čase 7.00 až 10.00 hod

Neoficiální nepovinný trénink: Pátek 18.3. v čase od 14:30 až 18:00. Neoficiální nepovinný trénink je volný, neměřený, bez pořadatelského nebo zdravotního zabezpečení! V den neoficiálního tréninku je parkoviště zařízeno.

Poplatek za přijetí registračního formuláře do seriálu WBS 2016: 100kč

Startovné: 250 Kč pro kategorie muži, junioři, ženy, hard tail, masters

Startovné: 150 Kč pro kat. střelci

Jezdec bez online přihlášení (přihlášení až v místě závodu) platí o 100kč vyšší startovné

+ vratná záloha na startovní číslo 50 Kč

Startovné se nevrací

Kategorie WBS bikerally: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Trať bikerally: Klasická bikerallyová, tzn. krátký sjezd přírodního charakteru se 3 skoky. Celkem 4 jízdy na dvou tratích. Trať vypáskovaná, nebezpečná místa značena barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

RZ1 450 m

RZ2 400 m

Chrániče povinné: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Penalizace: Viz. Pravidla WBS na www.bikegeneration.cz

Časový harmonogram:

Pátek 18.3.2016

Neoficiální nepovinný trénink 14:30 až 18:00 hod

Sobota 19.3.2016

Prezentace/ registrace- 7:00 až 10:00 hod

Trénink- 8:00 až 10:00 hod

Start hlavního závodu- 11:00 hod

Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie

Toalety: V depu.

Zdravotní záchranná služba: Zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku a hlavního závodu.

Časomíra: Cíl- fotobuňka, start – startovní hodiny, výsledky on-line nebo LCD projekce přímo při závodu.

Výsledky: On-line na www.bikegeneration.cz

V depu informační centrum.

Ubytování: Možnost na zdejším internátu, cena je 200,-/noc. Omezený počet míst, nutno nahlásit počet míst u pořadatele. (mob. 605248168- Svaťa Piňos).

Depo: Travnatá plocha, kde účastnící závodu mohou zdarma stanovat již od pátku 18.3.

Na sobotu zajištěno občerstvení (pivo, párky, v sobotu aji kořalka:-).

Závodníci si mohou při registraci zakoupit vstup na večerní doprovodnou akci za zvýhodněnou cenu 50 Kč. Zajistili jsme pro vás našlapaný program:

Red hot chili peppers revival, MC Gey, taneční show- Art Factory…

Pro ostatní vstupné na sobotní pařbu 150 Kč.

Večerní Bike & Music Fest- 20:00 až 2:00 hod

Pro ty nejlepší je nachystáno spoustu věcných cen, poháry ale hlavně super pocit z prvních dobře zajetých závodů sezony 2016. J

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce. Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Každý závodník je povinen dodržovat pokyn vedení WBS, pořadatelů a seznámit se s pravidly na www.bikegeneration.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny u harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit v případě, že by se vyskytly okolnosti narušující průběh závodu či ohrožující bezpečnost závodníků.

Těšíme se na super akci.

Za Fesť tým Svatopluk Piňos!

Sledujte novinky, aktuální info a foto na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1021251334602298/

Kontakt:

Mobil: +420 605 248 168 (Svaťa) +420 777 892 848 (Lukáš)

Mail: svatoplukpinos@email.cz


Plakát závodu


On board



Popis tratí


Časový harmonogram



Časový harmonogram:

Pátek 18.3.2016

Prezentace/registrace- 14:30 do 18 hod

Neoficiální nepovinný trénink 14:30 až 18:00 hod

Sobota 19.3.2016

Prezentace/ registrace- 7:00 až 10:00 hod

Trénink- 8:00 až 10:00 hod

Start hlavního závodu- 11:00 hod

Vyhlášení cca 30 minut po ukončení poslední kategorie


Příjezdová mapa


mapy

Registrace on-line


Seznam přihlášených

1 Huňa Tomáš Mondraker 1989 CZ
2 Kolajík Martin SBT Fryšták 1991 CZ
3 Šůstek David DH Slovan Luhačovice 1993 CZ
4 Navrátil Tomáš Peksport Specialized 1997 CZ
5 Šimek Vojtěch Maloch Racing Team 1997 CZ
6 Macek Libor Mondraker 1997 CZ
7 Nášel Lukáš SBT Fryšták 1991 CZ
8 Srněnský Vladimír ROCKBIKE.CZ 1993 CZ
9 Hynčica Vlastimil Peksport Specialized 1978 CZ
10 Cais Erik CTM Racing Team 1999 CZ
11 Pala David 1991 CZ
12 Kulhánek Martin Rockbike.cz 1994 CZ
14 Hamouz Radek Mondraker-661 1993 CZ
15 Frýželka Jiří DH Slovan Luhačovice 1992 CZ
16 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
17 Rogožan Aleš Koloshop Team.cz 1989 CZ
18 Malý Vítězslav Pales Riders Team 1977 CZ
19 Mach Petr Bikepark Kroměříž Team 1993 CZ
20 Slavík Michal Maloch Racing Team 1992 CZ
21 Ignačák David 1990 CZ
22 Marek Jiří Valmezbike racing 1995 CZ
23 Novosád Radim Specialized Planet Bikes Team 1994 CZ
24 Kroupa Daniel Maloch Racing Team 1998 CZ
25 Škarek Tomáš Banshee Bikes Factory Team 2000 CZ
26 Jurák Adam Rally sprint Kopná 1997 CZ
27 Jonák Jakub 1992 CZ
28 Kantor Jakub SC BMX Benátky nad Jizerou 1995 CZ
29 Langer Tomáš fdf commencal olomouc 1988 CZ
30 Poruban Kristian Peksport Specialized 2000 SK
31 Luska Denis Veřovice 1995 CZ
32 Krhánek Ondřej Kikin Bike-Gravity 1990 CZ
33 Friedel Tomáš 1997 CZ
34 Ostrý Michal Heartattack Racing 1996 CZ
35 Doležel Ondřej SBT Fryšták 1995 CZ
36 Frýželka Jaroslav MIAS Racing Team 1995 CZ
37 Štolfa Ondřej Brno 1983 CZ
38 Hájek Roman Commencal FDF team 1990 CZ
39 Vařák Tomáš RPM stav 1984 CZ
40 Šmíd Jiří Gigantic racing team 1995 CZ
41 Zabloudil Vojtěch BikePro 1991 CZ
42 Vaňura Michal Pales Riders Team 1989 CZ
43 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
44 Murgaš Kristián Freerade kalinov team 1997 SK
45 Vojtuš Danielko Freerade kalinov team 1997 SK
46 Mácha Leo DH Brutal Team 1971 CZ
47 Kratochvíl Aleš EP & Zitec Racing Team 1993 CZ
48 Višňovský Marek D&F Team Bojná 1985 SK
49 Brück Jiři ckk Kučera Znojmo 1994 CZ
50 Fabok Daniel Gravity-bike,PUNKxRIDERS 1997 CZ
51 Laryš Patrik DH Brutal Team 1992 CZ
52 Poláček Jiří 1986 CZ
53 Krušina Jan Dookie, gravity bikeshop, punkxriders 1996 CZ
54 Dusík Jakub MK Bikeshop Přerov 1993 CZ
55 Prusek Petr EP & Zitec Racing Team 1985 CZ
56 Ovesný Rostislav SBT Fryšták 1995 CZ
57 Fieber Ladislav 1999 CZ
58 Juda Václav PUNKxRIDERS 1990 CZ
59 Šofronič Jakub gravity-biketeam,PUNKxRIDERS 2001 CZ
60 Tomeš Ondřej 1988 CZ
61 Kolář Jaroslav lazy boys 1987 CZ
62 Švach Martin Bts Racing 1979 CZ
63 Appl Michael 1990 CZ
64 Kania Pavel 1998 CZ
65 Tomeček Michal 1994 CZ
66 Holík Jan COMMENCAL FDF TEAM 1999 CZ
67 Rusek Ondřej Alpina.cz 1986 CZ
68 Strmiska Jan BIKESTRIKE.COM 1998 CZ
69 Vítek Martin DH team Kladruby-Dookie 1986 CZ
70 Baďura Libor SBT Fryšták 1965 CZ
71 Machala Ondřej 1998 CZ
72 Jelínek Michal 1989 CZ
73 Zicháček David RPM STAV 1985 CZ
74 Sklář Filip DH Brutal Team 1993 CZ
75 Haferník Jiří F2 1980 CZ
76 Wrzecký Marek Pales Riders Team 1982 CZ
77 Fojt David Godzzila bikes 1994 CZ
78 Zaoral Jiří Dookie Bike Team 1999 CZ
79 Růčka Josef Rally sprint Kopná 1995 CZ
80 Mačkal Pavel Bike Team Vyškov 1995 CZ
81 Toms Miroslav KRTZ 1998 CZ
82 Křepelka Jan 1991 CZ
83 Tomeček Radim Miko Cycles Přerov 1997 CZ
84 Šešulka Eda BAN 1988 CZ
85 Smejkal Lukáš FESŤ TÝM 1991 CZ
86 Skočovský Aleš SBM RAcing 1983 CZ
87 Křivánek Petr vlastni 1986 CZ
88 Strmiska Ondřej 1996 CZ
89 Havlíček Karel 1996 CZ
90 Petrášek Michal SCV Blatná 1998 CZ
91 Suchánek Jan DH Slovan Luhačovice 1997 CZ
92 Meluzin Ondřej Merida/Cyklopoint 1988 CZ
93 Koščo Ján Bro Bikers 1986 SK
94 Pekař Petr ASP-Bikeshop 1991 CZ
95 Hrabec Tomáš 1993 CZ
96 Batěk Ondřej Pales Riders Team 1995 CZ
97 Válek David Bikers Minds Prostějov 1992 CZ
98 Mika Jakub 1995 CZ
99 Kašík Pavel X-Ride Team Racing Lešná 2000 CZ
100 Baránek Martin Godzzila bikes 1991 CZ
101 Krchňák Karel DH team Kladruby-Dookie 1992 CZ
102 Stavjaník Tomáš 2000 CZ
103 Klepiš Daniel 2001 CZ
104 Jakubka Tomáš Dookie bike team 2001 CZ
105 Cafourek Stanislav KRTZ 1999 CZ
106 Kabelka Tomáš 1993 CZ
107 Koukal Dominik 1997 CZ
108 Varga Dominik Ep&Zitec racing team 1998 CZ
109 Piňos Svatopluk FESŤ TÝM 1992 CZ
110 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
111 Konštacký David Weedriders Lošov 1993 CZ
112 Sofka Jakub KZC Bytča 1995 SK
113 Nosek Tomáš Whitecastle Downhill Team 1994 CZ
114 Novotný David White Castle Downhill Team 1993 CZ
115 Gukkert Matěj White castle downhill team 1994 CZ
116 Tesař Adam KZC-Bytča 1994 CZ
117 Miler Oldřich DH Team Kladruby 1986 CZ
118 Diblík Lukáš 1988 CZ
119 Strachoň Hynek PunkxRiders 1977 CZ
120 Tynkl Lukáš FESŤ TÝM 1993 CZ
121 Švec Josef Bike Team Vyškov 1992 CZ
122 Kyselý Lukáš lazy boys 1983 CZ
123 Duchovič Adam SKL 1986 SK
124 Hudec Mirek 1986 CZ
125 Svigar Peter Ride for Crom 1989 CZ
126 Tanzyna Ludvík Ride for Crom 1991 CZ
127 Žmolík Ondřej 1990 CZ
128 Jurčík Tomáš 1991 CZ
129 Polášek Libor BikePro 1991 CZ
130 Hajšo Julius BPŠ Bike Park Štipky 1993 CZ
131 Kaniok Ondřej BPŠ Bike Park Štípky 1993 CZ
132 Halko Pavel Diamond crew 1992 CZ
133 Hladík Michal 1992 CZ
134 Vráblík Tomáš 1993 CZ
135 Zemánek Lukáš 1994 CZ
136 Nepraš Karel 1981 CZ
137 Sasyn Roman 1967 CZ
138 Kantek Michal 1989 CZ
139 Vrána Miloslav Bělov 1996 CZ
140 Adamec Josef 1975 CZ
141 Žampach Michal 1991 CZ
142 Svoboda Marek Bikers minds 1987 CZ
143 Blokeš Marek YOGI Racing Team 1998 CZ
144 Jurka Filip 1999 CZ
145 Čermák Martin 1998 CZ
146 Hušek Václav Dookie bike team 1999 CZ
147 Janský Filip 1999 CZ
148 Fiala Jaroslav BikeBastards 1998 CZ
149 Janeček Petr MA racing 1998 CZ
150 Ildža Matyáš 1998 CZ
151 Rada Antonín 1999 CZ
152 Mülller Ondrej PUNKxRIDERS 1999 SK
153 Kabelka Štěpán 1999 CZ
154 Ludvíček Václav 1999 CZ
155 Marek Petr Valmezbike racing 1968 CZ
156 Mareš Michal PUNKxRIDERS 1986 CZ
157 Mahďák Roman RPM stav 1983 CZ
158 Oliva Adam MTBiker.sk 1989 SK
159 Černý Michal Bike Garage Prostějov 1979 CZ
160 Fabok Zdeněk PUNKxRIDERS 1974 CZ
161 Frélich Jan 2000 CZ
162 Tichý Petr Dookie Bike Team 2000 CZ
163 Brza Martin Banshee Bikes Fackory Team 2001 CZ
164 Hájek Martin Godzilla Bikes 2001 CZ
165 Květák Pavel Bělov 2001 CZ
166 Silný Adam Bikepark Kroměřiž 2001 CZ
167 Zdražil Miroslav FESŤ TÝM 1991 CZ
168 Piňos Marian F2 1969 CZ
169 Březina Tomáš BeerBoys CirCus 1981 CZ
170 Húšť Filip DH Slovan Luhačovice 2000 CZ
171 Fuksa Vojtěch 2000 CZ
172 Vlasák Jan DH Kostelec 1974 CZ
173 Müller Rudolf sen. PUNKxRIDERS 1977 SK
301 Porubanová Simona Peksport Specialized 1998 SK
302 Babincová Gabriela Pepe bike 1977 CZ
303 Vondráčková Tereza SBT Fryšták 1997 CZ
304 Varáčková Nikola KZC Bytča 1993 SK
305 Medeková Barbora KZC Bytča 1995 SK
306 Pevná Tamara FESŤ 5 1998 CZ
307 Jasinská Natalie Whitecastle Downhill Team 2000 CZ
401 Chlup Filip SBT Fryšták 2003 CZ
402 Piňos Matyáš SBT Fryšták 2002 CZ
403 Budík Albert AB Team 2002 CZ
404 Oblouk Jan Bikepark Kromeriz 2002 CZ
405 Hanák Vojtěch 2002 CZ
406 Brázdil Jakub 2002 CZ
407 Zsigmond Tibor Dartmoor recing team.DH 2002 CZ
408 Santer Kryštof BPŠ Bike Park Štipky 2003 CZ
409 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ
410 Hába Kryštof Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
411 Řihošek Adam Black Riders DH Team Přerov 2002 CZ
412 Húšť Kryštof DH Slovan Luhačovice 2006 CZ

Výsledky

ZDE

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Muži WBS 2017
1Šůstek D.176
2Kolajík M.123
3Kulhánek M.120
Junioři WBS 2017
1Holík J.167
2Kolečík T.153
3Poruban K.150
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.190
2Slováček D.182
3Krhánek O.167
Střelci WBS 2017
1Chlup F.186
2Kolečík O.172
3Húšť K.159
Masters WBS 2017
1Mácha L.158
2Hynčica V.145
3Lang R.124
Ženy WBS 2017
1Popovová N.185
2Zbořilová Z.168
3Porubanová S.150
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ166
2SBT Fryšták Racing143
3SBT Fryšták Rookies122