Mediální partneři

Bikerally Otrokovice info 2

wbs_verze plakat

Organizační informace k druhému závodu letošní série RPM stav Wood bike series.

Otrokovické cyklistické jádro pro vás nachystalo skvělý závodní víkend a to v termínu 15. a 16.4.2017. Závod se pojede na velmi známých tratích u Otrokovic, na kterych se v této disciplíně závodí již mnoho a mnoho let.

Pořadatelé z BIKECORE  pro vás nachystali opět dvě krásné tratě, které vedou z kopce dolú. Na tratích bude, jak už je tomu v Otrokovicích zvykem, mnoho náročných horizontú, rychlých zatáček, spousty odkloněných pasáží a utáhlých vracákú . Pro letošní závod stavitelé tratí vybrali tratě nesoucí název POLYHOZUB a ŠUTROVÁ . Na obou tratích proběhly o víkendu drobné úpravy a poladění stop.

wbs_verze plakat

Výkony jezdcú budou měřeny profesionální časoměřickou skupinou a nejrychlejším možným zpúsobem vkládany na internet . Zdravotní zabezpečení je zajištěno po celou dobu nedělního tréninku a celého závodu. Neoficiální, dobrovolný trénink po vypáskované trati bude možný pouze v sobotu v průběhu celého dne. Sobotní trénink je bez pořadatelského a zdravotnického zabezpečení. Využít Bike school pro velké můžete i v Otrokovicích! První zkušenost měl Kryštof Húšť, který tak mohl snáze bojovat o vavříny na prvním závodě (více ZDE).

Letos do toho šlapeme! Rozdáváme dávky adrenalinu, zábavy a osvěžení všem bikovým nadšencům – a především se snažíme poskytnout ideální zázemí pro dětský sport. Pro mě velká výzva a čest, za kterou děkuji všem, kteří tyto hodnoty sdílí a pomáhají je naplňovat!
V Otrokovicích to bude zase větší a s Capri-Sonne Bike-Školkou se pověnujeme těm nejmenším cyklistům! 

PROSÍM RESPEKTUJTE ZÁKAZ PÁTEČNÍHO TRÉNINKU NA ZÁVODNÍCH TRATÍCH.

V sobotu se budete moci zaregistrovat do závodu v době od 13 do 15 hodin. Při sobotním neoficialním tréninku  otevřen bufet i WC v areálu centra závodu .

DULEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: pořadatel nezajišťuje vývoz jezdců na start. Ten bude možný jen při dodržení jednosměrného provozu (zpáteční cesta k centru závodu povede přes obec Bělov bude vyznačena – viz. mapa příjezdu)

POZOR! Vývoz jen vlastnimy vozy. Na kopec se dá dostat i pohodlně pěšky.

Při nerespektovaní jednosměrky bude vývoz zrušen a na kopec budou muset  pěšky všichni.

Centrum závodu bude již tradičně v kynologickém areálu u moravní lávky, kde bude zajištěno  občerstvení pro závodníky i pro diváky, výsledkový servis a WC. Celý areál bude ozvučen. O muziku se postaraji staří znamí DJ’s, slovem provede speakr Michal Berka. Parkování jezdců i diváků bude povoleno jen na louce u řeky, kde bude možné kempovat po dobu závodu .

Prostor pro nakladku jezdců pro vývoz na start bude vyznačen stejně jako minulý rok podél cesty vedoucí k centru závodu.

Veškeré dostupné informace včetně pravidel na www.bikegeneration.cz

Děkujeme všem partnerům, bez kterých bychom tuto parádu nebyli schopni zorganizovat. DÍKY!

PS : Nezapomeňte na slušné vychování – buďte prosím ohleduplní k místním obyvatelúm a turistům. Zatím nás mají rádi. Děkujeme.

za BIKECORE

Radim Matyák

PS2: Nejluxusnější video pozvánka ve světě bikerally!!

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Muži WBS 2017
1Kolajík M.218
2Šůstek D.214
3Kulhánek M.161
Junioři WBS 2017
1Poruban K.245
2Holík J.201
3Škarek T.196
Hardtail WBS 2017
1Doležel O.240
2Slováček D.232
3Krhánek O.214
Střelci WBS 2017
1Chlup F.240
2Kolečík O.213
3Húšť K.209
Masters WBS 2017
1Hynčica V.245
2Mácha L.196
3Lang R.194
Ženy WBS 2017
1Porubanová S.250
2Zbořilová Z.209
3Popovová N.185
Týmy WBS 2017
1Specialized CZ251
2SBT Fryšták Racing223
3SBT Fryšták Rookies179